Usunąć Insupposity.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Insupposity.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Insupposity.info. Ten przewodnik usuwania Insupposity.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli stale bombardowana z reklamy, podpisane przez strony Insupposity.info, jesteś w tarapatach. Coś jest nie tak z urządzeniem. Kryje to zakażenie. To prawda. Tam jest adware pasożytów gdzieś w systemie, ukrywając się w cieniu i sieje spustoszenie. Nie panikuj. Adware jest wymienny. Jeśli wziąć Monituj działania, będzie można się z nim uporać. Jednak nie pozwoli to oszukać, wierząc, że szkodnika jest nieszkodliwe. Oczywiście to nie jest. Biorąc pod uwagę dość czasu zmieni twój pasienie się przeżycie w czystej koszmar.

Twoja sytuacja będzie utrzymywać na pogorszenie z każdego dnia. Zrób sobie przysługę i nie pozwól, aby ten scenariusz się rozwijać. Jak tylko zauważysz, że na stronie Insupposity.info i reklamy, która przynosi, podjąć środki. Znajdź, gdzie czai się adware i usunąć go, zanim będzie za późno. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia.

Po wejściu adware, nie trać czasu. Natychmiast infekuje wszystkie przeglądarki i zamienia je na platforma reklamowa. Adware jest platforma reklamowa, sam. Jeśli jest, aby przedłużyć jego istnienie, to potrzebuje do generowania reklam. Ma ona także, nie mechanizmu weryfikacji, co oznacza, że każdy, kto chce zapłacić można go używać do promowania. Szkodnika weryfikuje reklamodawców ani co jest promowana poprzez jego usługi. Czy wiesz, co to oznacza? Hakerzy skorzystać szkodnika. Używają go do rozprzestrzeniania złośliwych treści online, a także do dochodów pay-per-click.

Remove Insupposity.info
The Insupposity.info Virus

Nie ufaj wszystko, co widzisz na ekranie. Są szanse, że to nie jest bezpieczne. Jeśli zdarzy ci się kliknąć na zły link ad/, łatwo mogą zainfekować Twój komputer nawet więcej. Również klikając, możesz pomóc oszustów zarabiać na swój koszt. Czy to brzmi dobrze dla Ciebie? Oczywiście nie. Ale tam jest więcej. Nieprzyjemnych adware skutecznie niszczy wcześniej normalnej aktywności online. Przekierowania przeglądarki do zacienionych stron cały czas i uniemożliwia korzystanie z komputera w pokoju. Wyobraź sobie, mając do czynienia z licznych reklam na dzień.

Reklam pokrywał cały ekran, za każdym razem iść w Internecie. Bez względu na to, co robisz nie można się pozbyć, z nich. Stają się jeszcze bardziej agresywny, w miarę upływu czasu. Prędzej czy później będzie kliknąć na jedną, a następnie pogorszy sytuację. Usuń adware jak najszybciej. Gdy go nie ma, reklamy mają być poszedł zbyt. Przeglądarki nie będzie również przekierowywane. Będzie wszystko wrócić do normy. Naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i czyszczenia komputera tej zarazy. Jeśli nie, będziesz żałować.

Jak adware wprowadzić dane swojego komputera? Szkodników nie wydaje się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie to hack komputera, ponieważ nie jest to wirus, pomysłowy. Jest to złośliwy program i jako takie wymaga Twojej zgody, na jego raty. W celu uzyskania zgody, szkodnika zamienia się w oszustwa i oszustwa. To zwykle porusza web dołączane do innych programów, które możesz zainstalować na swoim komputerze.

Zawsze być w pogotowiu podczas instalowania aplikacji, ponieważ nigdy nie wiesz, co jeszcze może być dołączone do nich jako “bonus”. Zdecydować się na niestandardowych ustawień w Kreatorze instalacji, ponieważ pozwalają zobaczyć wszystkie dodatkowe aplikacje, które mają zamiar wprowadzić komputer obok oryginalnego. Usunąć je przed zakończeniem instalacji. Zazwyczaj takie dodatki są złośliwe i nie trzeba ich na pokładzie. Nie być nieostrożny wystarczy pozwolić im wejść.

Insupposity.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Insupposity.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *