Usunąć Keytar.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Keytar.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Keytar.com. Ten przewodnik usuwania Keytar.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Stale przekierowany do strony Keytar.com jest złe wieści. Oznacza to, że są obecnie hosting infekcji na komputerze. Porywacza przeglądarki. Teraz przed paniki, pamiętać tego porywacza nie jest trudne do rozwiązania. Prawda jest taka, że może Ci został zainfekowany z dużo bardziej poważne zagrożenie, jak koń trojański lub zakażenia ransomware. W porównaniu z nimi, porywacz jest nie tak niebezpieczne. Ale nie pomyłka. Nie jest to nieszkodliwe.

Istnieje coś takiego jak infekcji cyber nieszkodliwe. Wszystko można i spowoduje uszkodzenie. Ten porywacz zawarte. Dobrą wiadomością jest to, że, korzystając z odpowiedniego zestawu instrukcji, można usunąć intruza całkowicie z komputera. Ale trzeba działać szybko. Daje więcej czasu na pokładzie jest to zły pomysł. Szkodnika używa co sekundę się zakorzenić się głębiej w maszynie. Wziąć przekierowanie do Keytar.com jako ostrzeżenie i słuchać go. Gdy zauważysz, że strona staje się twój online cień, rozpocząć poszukiwania porywacza kryjówki i usunąć go po wykryciu. Nie trać czasu. Czas nie jest twoim przyjacielem. Porywacz jest szkodliwe i to musi być odinstalowany ASAP.

Ta infekcja całkowicie ruiny wcześniej bezpieczne i przyjemne doświadczenie przeglądania. To on zamienia się w koszmar. Surfowanie po Internecie w pokoju staje się niemożliwe. Na początek, Keytar.com pojawiają się na każdym kroku uniemożliwia znalezienie czegokolwiek szukasz. W każdym przypadku, gdy zdecydujesz się przejść do trybu online, strony wyskakuje. I nie jest sam. Ze względu na porywacza jesteś zmuszony do odwiedzenia wielu innych stron tylko w zacienionym zbyt. Ale tam jest więcej.

Remove Keytar.com
The Keytar.com Virus

Paskudny witryny nawet zastępuje wyszukiwarki i strony głównej bez jakiejkolwiek zgody Ciebie. Od tego momentu nic, co widzisz na ekranie jest niezawodny. Nowy silnik wyszukiwania nie generuje bezpieczne i dokładne wyniki jednego nadzieje. Oczywiście prawdopodobnie istnieje kilka bezpiecznych linków i reklam, ale większość z nich są uszkodzone i nie można powiedzieć, która jest która, dopóki nie klikniesz. Jeszcze Jeśli klikniesz, istnieje ryzyko pogorszenia swojej sytuacji.

Reklamy mogą promować instalacji dodatkowych wątpliwą zawartością, takich jak paski narzędzi przeglądarki sieci web, narzędzi optymalizacji i innych produktów, wszystko więc jakim adware może generowania dochodów pay-per-click. Czy chcesz pobrać więcej szkodliwych programów i stać się i sponsora oszustów? My w to wątpię. Ale jeśli zachowasz porywacza, dokładnie to, co się stało. Nie można uniknąć reklam i linków na zbyt długo. To będzie taki sam, jak uniknąć za pomocą własnej maszyny.

Porywacz sprawia, że można uniknąć Twój PC, ponieważ korzystanie z niego jest już bezpieczny. To nie jest zabawa albo. Ale jeśli możesz usunąć porywacza, wszystko wraca z powrotem do normalnego. Będzie nie więcej reklam i przekierowań, urządzenia nie będą gorsze od spodziewanych i będzie można do surfowania po Internecie, jak kiedyś. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i teraz usunąć tej plagi. Im szybciej, tym lepiej.

Jak wprowadzony porywacz? Jedną z najczęściej stosowanych metod jest wywoływana, łączenie freeware. Być bardzo ostrożnym podczas instalowania programów na komputerze. Zwłaszcza, jeśli się je z niepewnych źródeł, które nie powinno! Zawsze należy wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. W ten sposób są przedstawiane z listy Wszystkie dodatkowo dołączone aplikacje, które mają być zainstalowane. Również są w stanie usunąć zaznaczenie ich w podstawowej instalacji, wchodzą automatycznie. Usunąć je wszystkie. Takie dodatki liczniejszy często niż nie są złośliwe. Jeśli naprawdę potrzebne im, by pobraniu je sobie teraz.

Keytar.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Keytar.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *