Usunąć Linknotification.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Linknotification.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Linknotification.com. Ten przewodnik usuwania Linknotification.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Linknotification.com jest nie wiarygodne strony. W rzeczywistości to jest wyraźną oznaką problemów. Jeśli widzisz tę witrynę, za każdym razem iść w Internecie, bardzo nam przykro poinformować, że Twój komputer jest już infekcji. Ma nieprzyjemnych adware czai się gdzieś w rogach Twojego komputera i jest to jeden, zmuszając stronie Linknotification.com, aby pojawić się non stop. Podjąć natychmiastowe środki. Adware szkodniki nie zrobić dla towarzyszy przyjemny.

Nie należy się spodziewać na zagrożenia utkniesz z inaczej. To nie będzie. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go jak najszybciej. Jeśli pozwolisz na to zatrzymać i działać swobodnie, prędzej czy później będzie się spod kontroli i następnie pogorszy sytuację. Nie wahaj się. Adware jest nadal pasożyta i nie ma już miejsca dla go w systemie. Zrób sobie przysługę i usuń go. Swojej własnej przyszłości będą wdzięczni.

Adware sprawia, że kompletny bałagan Twojej aktywności online. Nagle Linknotification.com Strona staje się twój online cień i widać to na każdym kroku. Możesz nawet dostanie przekierowany do niej zawsze, gdy użytkownik próbuje wyszukać coś w Internecie. Oczywiście ta strona nie jest tylko jeden, jesteś zmuszony do odwiedzenia. Istnieje wiele innych. Adware upewnia się, że trafisz na jak wiele zacienionych miejsc jak to możliwe. W ten sposób generuje przychody dla niego są sponsorowane właścicieli w bo stronki wylądujesz na. Oszuści za adware korzysta z niej zarobić dochodów pay-per-click. Za każdym razem po kliknięciu na coś generowane przez szkodnika, oni dostaæ zap³acony. Ich sponsorem. Niestety to nie wszystko.

Remove Linknotification.com
The Linknotification.com Virus

Z adware, na pokładzie nie korzystać z Internetu w pokoju. Jesteś ciągle jedno kliknięcie od złośliwego oprogramowania. Nic, co widzisz na ekranie jest weryfikowana. Istnieje wiele zainfekowanych stron i złośliwe reklamy i jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, możesz pogorszyć swoje kłopoty. Każdą stronę, że obciążenia jest ciężkie na reklamy w różnych kształtach i formach. Bez względu na to, co robisz te reklamy nie odchodźcie. Oni nawet rosną w liczbach i stają się coraz bardziej uciążliwe, w miarę upływu czasu.

Jest to, jak adware ruiny twój pasienie się przeżycie. To on zamienia się w koszmar. Im dłużej pozostaje więcej włamań, możesz napotkać. Dlaczego keep it? Po co ryzykować swoje bezpieczeństwo, gdy można usunąć szkodnika i powrót do normalnej aktywności? Wszystko, co musisz zrobić jest śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu i usunąć szkodnika. Jeśli wolisz automatyczne rozwiązania, zawsze można użyć niezawodne anty malware program aby Ci pomóc. Wybierz metodę, a następnie działać. Im szybciej pozbyć się infekcji, tym lepiej. Opóźnienia prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń.

Jak adware wprowadzony? Mimo, że wydawało się, że pojawia się znikąd, to nie. Został zainstalowany. Jako program s szkodnika nie dostać bez Twojej zgody, w związku z tym, prosi o to. Oczywiście nie zapytać otwarcie, ale okazuje się do oszustwa i oszustwa. Na przykład szkodnika udaje się być aktualizacja programu, aby ci dupe. Jeśli możesz wpaść w tę pułapkę i niech w, tam jest.

Możesz zainstalować pasożyta samodzielnie. Aby temu zapobiec, należy zwrócić większą uwagę na to, co mówisz “tak”, aby. Zawsze czytaj regulamin starannie przed ich zaakceptowaniem. Jeśli znajdziecie coś niezwykłego, przerwać instalację ASAP. Infekcje modlić się za ofiary niedbalstwa. Nie należy udzielać Pozdrawiam. Być czujnym i chronić Twój komputer.

Linknotification.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Linknotification.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Linknotification.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *