Usunąć Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam. Ten przewodnik usuwania Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Są stale są prześladowani przez Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam? Czy użytkownik przekierowany na stronę, stwierdzając, że jesteś w tarapatach, za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu? Jeśli tak, to trzeba powiedzieć, że twój maszyna prawdopodobnie kryje porywacza przeglądarki. Szkodnika weszła maszyny w milczeniu i jest obecnie Wyświetlono Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam. To jest Twoim zadaniem jest pozbyć się infekcji. Nie panikuj i nie podjąć natychmiastowe środki. Istnieje wiele więcej oszustw, podobnie jak ten jeden, i jeśli możesz pozwolić pasożyta, zatrzymać w, będzie musiał zobaczyć prawie wszystkie z nich. Nie ryzykuj własnego bezpieczeństwa. Przeskanować komputer i znaleźć, gdzie czai się paskudny porywacza. Po wykonaniu tej czynności, należy je natychmiast usunąć. Im dłużej pozostaje, tym większe ryzyko, które otrzymasz narażone na dostaje.

Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam ma swój cel. Nic dziwnego ten cel ma swoje pieniądze. Gdy wylądujesz na stronie oszustwa, informujemy, że istnieje coś poważnie nie tak z urządzeniem. Że jest pełen złośliwego oprogramowania i że Twoje bezpieczeństwo jest zagrożone. Następnie zostanie wyświetlony monit zadzwonić pod numer 855-247-2962, aby skontaktować się z centrum obsługi klienta. Nie rób tego w żadnych okolicznościach. Jeśli się Państwo skontaktować z tych ludzi, usłyszysz tylko kłamstwa. Starają się przestraszyć was do myślenia, że są jedynymi, którzy mogą pomóc. Oni prawdopodobnie spróbować celu skłonienie użytkownika do zakupu niektórych fałszywych anty malware program, który nie zrobi nic dobrego dla Ciebie. Nie wpaść w pułapkę oszustwa. Jednak jest to prawo o jednej rzeczy. Masz infekcję w systemie i prywatność jest rzeczywiście zagrożone. To jest fakt. Ale nie dlatego, że Twój komputer jest pełen infekcje. Lol Jedynym problemem jest porywacza, co powoduje, że Microsoft Edge krytyczny błąd Red ekranu pojawiają się.

Inny niż ów komputer jest w porządku. Jednak nie lekceważ infekcji. Na razie tylko pokazuje Ci Tę stronę jednym oszustwo. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, to pokaże Ci inni także. Może nawet paść ofiarą do niektórych z nich. Także porywacza szpiegów na Ciebie i grozi do udostępnienia danych osobowych do cyberprzestępcy za nim. Czy chcesz, aby tak się stało? Czy uważasz, że tych osób będą przekazywane w dobre uczynki? Oczywiście że nie będzie. Będą go używać do niczego oprócz ich szkodliwych celów. Nie pozwól im to zrobić. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się tego porywacza, zanim udaje mu się spowodować poważne uszkodzenia. Nie zwlekaj. Czas nie jest twoim przyjacielem, w tej sytuacji. Trzeba działać tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie, to nie będzie długo, zanim pożałujesz.

Jak można zarazić? Jak już powiedzieliśmy, Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam pojawiły się z powodu porywacza. Ale jak porywacz wprowadzić? Prawda jest taka, że kiedyś podstępnych taktyk aby uzyskać niewykryte. Taktyka jak wiadomości e-mail spam, uszkodzone linki, freeware lub shareware wiązki, fałszywych aktualizacji systemu lub programu, złośliwe reklamy, nielegalne torrenty, itp. Jeśli chcesz chronić komputer przed przyszłymi infekcjami, trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, co robisz w Internecie. Uważaj, co kliknięciu oraz które strony otwierasz odwiedzić. Nie otwieraj wiadomości e-mail od nieznajomych. Użyj tylko niezawodne pobierania źródeł. Zawsze być czujnym, bo żadna z wyżej wymienionych infekcji metod można odnieść sukces bez nieaktywne współpracę, aka swoją nieostrożność.

Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *