Usunąć Motheremutand.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Jeśli Motheremutand.info powiadomienia są wyświetlane na ekranie, nie klikaj na przycisk “Zezwalaj”! Nie wolno prowadzić z tej strony internetowej w jakikolwiek sposób. Ta strona pojawi się w wyniku zakażenie adware. Przekonasz się, że przejęła Tę stronę przeglądarki. Użytkownik będzie przekierowany na to non stop. I reklamy będzie dostać otynkowane na każda witryna, którą odwiedzasz. Mogą one mieć podpis jak ‘Reklamy przez Motheremutand.info’ lub ‘Sprowadzony do Ciebie przez Motheremutand.info’. Najlepiej jest nie po to kliknąć przycisk na nich, ponieważ mogą one prowadzić do niezweryfikowanych źródeł.

Być może jedno kliknięcie od dając oszustów dostępu do prywatnych danych. Adware można włączyć przeglądanie stron w piekielne doświadczenia. Im dłużej ten problem pozostaje nierozwiązany, gorzej się Twojej sytuacji. Wkrótce Twoja przeglądarka będzie nie tylko czuć się słaby ale również uruchamia awarię się zamrozić często. Jakby to nie wystarczy, brzydkie pasożyt również wygeneruje różnych reklam irytujących. Głównym celem jest, aby kliknąć na ich możliwie jak najwięcej. Każde kliknięcie przyniesie zysk obu twórców złośliwego oprogramowania i stron sponsorowanych.

Wiadomo, że adware czają się za pakiety oprogramowania i nierzetelne reklamy. Jednak to nie jedyny sposób na twoim komputerze zarazić się złośliwego oprogramowania. Adware może uda się przemycić na komputerze za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, fałszywe aktualizacje, pliki torrent, itp. Cyberprzestępcy rozwijają się na brak ostrożności.

Podczas przeglądania sieci web, nie powinniśmy kliknij się pierwszego pop-up, który pojawia się na ekranie. Pomyśl dwa razy przed tym przycisk ‘Zgadzam się’. Tylko dlatego, że coś jest w Internecie, nie sprawiają, że musi być true lub wiarygodne. Myślisz, że jesteś po pozornie wiarygodny ogłoszenie, ale w rzeczywistości, może masz nieświadomie otwarte tylne drzwi dla hakerów, które usiłują wykraść prywatne dane.

Moment można zauważyć strona Motheremutand.info, musisz zaakceptować, że komputer został przeniknęły przez nieprzyjemnych adware. Następnie postępować jego usunięcie, więc nie jest w stanie zrobić poważne szkody w przeglądarce sieci web lub kradzieży poufnych danych. Pobyt w bezczynności i nie robi nic, aby pozbyć się tego zagrożenia, tylko przyniesie Ci więcej kłopotów. Twoja przeglądarka zacznie crash, internet prędkości będzie spadać, co czyni go niemal niemożliwe do wykonania jakiejkolwiek pracy online.

Przede wszystkim poprzez utrzymywanie tego pasożyta na Twoim urządzeniu, dane finansowe i osobowe mogą uzyskać naruszone. Oszustów będzie starał się wykorzystać i korzystać z sytuacji, poprzez kradzież cennych danych i dzielenie się nią z innymi ludźmi dla zysku. Można położyć kres tego koszmaru. Szybciej można podjąć działania, tym lepiej! Usuń adware pasożyta, który jest przyczyną irytujących przekierowuje Motheremutand.info i powrócić do raz bardziej bezpieczne przeglądanie.

Motheremutand.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Motheremutand.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *