Usunąć Ncontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Jeśli strona Ncontentdelivery.info utrzymuje pojawiały się na ekranie, jesteś w tarapatach. Jego istnienie punktów prosto w adware pasożyta, który przebywa na twoim komputerze. Ale nie martw się. Ten rodzaj złośliwego oprogramowania przeglądarek internetowych cele tylko. Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Internet Explorer, Microsoft Edge — Aplikacja nie jest odporne na jego działanie. Jego zadaniem jest Włączanie przeglądarki do wyświetlania reklam narzędzia. To wyjaśnia ad nagły atak, który następuje każdorazowo po otwarciu przeglądarki.

Każdej strony, które odwiedzasz zostanie pokryta z różnego rodzaju pop-upy, banery, miga wiadomości o alertach i promocje nawet w tekście. Co ciekawe o tej treści sponsorowanych, jest to, że będzie dostosowane do pojawiają się atrakcyjne dla Ciebie, podnosząc jej szanse na uzyskanie kliknięty. Pasożyt otrzymywał zapłatę za każde kliknięcie, które wprowadzasz na reklamy. Jednakże nie jest częścią pracy adware jest do weryfikacji strony, które będą promować. Zalecamy, aby uniknąć klikając na takie shady reklamy, więc nieświadomie nie otwiera tylne drzwi dla hakerów, które szukają sposób do urządzenia.

Najczęściej użytkownicy zainstalować adware pasożytów na swoich komputerach, nawet nie zdając. Może się to zdarzyć przez otwieranie załączników e-mail spam lub pliki wykonywalne, ufając fałszywe aktualizacji powiadomienie lub instalowania pakietów oprogramowania, które zawierają ukryte złośliwej zawartości. Nie jest rzadkością, aby dostać Twój komputer zainfekowany adware klikając na wątpliwych linki lub reklamy. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na co możesz kliknąć na.

Hakerzy są w stanie podstęp, ponieważ używają one zaniedbania i nieostrożność przeciwko Tobie. Nie bądź pochopny lub naiwne. Pomyśl dwa razy przed kliknięciem na przycisku ‘Zgadzam się’ i upewnij się, że przeczytał Warunki, zanim to zrobisz. Również zdecydowanie zaleca się instalowanie w trybie instalacji niestandardowej, gdy dostępne, dzięki czemu nie ma ukrytych treści mogą zostać automatycznie zainstalowane na urządzeniu bez Twojej wiedzy.

Adware jest irytujące pasożyta, który często pobiera lekceważyć. Szkodnik ten jest nieszkodliwe. Im szybciej sobie z tego sprawę, tym lepiej. Ważne jest, aby działać szybko, gdy okazuje się, że Twój komputer jest już Darmowe adware. Przez ten cholerny pasożyt pozostawienie bez opieki, tylko robisz swoje gorzej sytuacja. Będzie się coraz bardziej agresywne, jak czas mija, a nawet tryb Incognito pozwoli Ci zaoszczędzić.

Non stop awarie otuliny i przeglądarki są wszystko z powodu ten przykry adware infekcji. Aby odzyskać kontrolę nad przeglądarki i chronić swoją prywatność, należy natychmiast rozpocząć usuwanie adware, które są odpowiedzialne za Ncontentdelivery.info przekierowań i wyskakujących okienek. W przeciwnym razie ryzykujesz nie tylko coraz przeglądarki internetowej, poważnie uszkodzony, ale oddanie informacje osobiste i finansowe w niebezpieczeństwie.

Ncontentdelivery.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Ncontentdelivery.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *