Usunąć “Niesamowite prezent z dnia” (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć “Awesome Gift Of The Day”. Ten przewodnik usuwania “Awesome Gift Of The Day” działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli widzisz reklamy “Awesome Gift Of The Day” każdy czas, tak jak dotyk, jednego z przeglądarki, mamy złe wieści dla Ciebie. Masz adware pasożytów w systemie i tak długo, jak długo pozostaje, twój pasienie się przeżycie będzie w dalszym ciągu być kompletny bałagan. Widzą reklamy na każdej stronie, możesz odwiedzić (lub możemy powiedzieć próbować odwiedzić). Tam jest, nie pozbycie się tych reklamach. Są one wszędzie.

Adware dodaje brzydkie plugin, który jest zgodny z wszystkich przeglądarkach, więc bez względu na to, który z nich wolisz używać, wciąż jest ona zainfekowana. Twój cały ekran pokryty jest stale reklamy we wszystkich kształtach i kolorach. Widzisz, banery, kupony, oferty, najlepsze ceny, teksty, reklamy wideo, reklamy pop-up, porównanie cen, itp itd. Surfowanie po Internecie w pokoju staje się niemożliwe. Nie można znaleźć wszystko, co jesteś patrząc pod kątem online jak stale są przekierowywane do zacienionych stron osób trzecich. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas. Jesteś zmuszony do odwiedzenia miejsc, które uniemożliwić opuszczenie. To koszmar i będą nienawidzą doświadczenie. Co jest gorsze, bez względu na to, co robisz, adware nie zostawiają cię w spokoju. Nie chyba, że można usunąć ręcznie, które proponujemy, możesz to zrobić jak najszybciej. Znajdź, gdzie czai się brzydkie infekcji i usuń go. Im szybciej, tym lepiej.

Remove “Awesome Gift Of The Day"
Wirus “Awesome Gift Of The Day”

adware zalewa ci z reklam bez powodu. Jest to wspólne dzieło do generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. W zasadzie z każdym z nich kliknięć na reklamy, wypełnić kieszenie Crooks’a. Ich sponsorem. Dlatego możesz zobaczyć tak dużo reklam cały czas. Więcej reklam, możesz zobaczyć, tym większe szansę kliknij dostaje. Jeszcze numery i trwałości nie są tylko rzeczy, które adware opiera się na. Wymaga to kliknięcia i to nie wszystko, że może je. Szkodnika szpiegów na twój pasienie się zwyczaje i dowiaduje się, co Ci się podoba. Na przykład jeśli często wyszukujesz pies żywność online, to pokaże, że oddala o podobnych produktów.

Adware wie wszystko o Tobie i używa ten intel do wyświetlania reklam, które będzie iskra zainteresowanie. W ten sposób to przynajmniej wie, że będziesz kuszony do kliknięcia. Nie wpadnij w tę pułapkę. Adware nie dba o swoje zakupy online. Potrzebuje tylko kliknięcia. Nie, zapewniają im. Wszystko generowane przez infekcję za wszelką cenę uniknąć. Oczywiście unikanie jest orzeczenie tymczasowe. Nie można zrobić to na zawsze, ale przynajmniej zachować szczególną ostrożność nie kliknij, dopóki nie usuniesz intruza na dobre. Gdy to zrobisz, wszystko się wraca do normy. Będzie już wprowadzających w błąd reklam, nie przekierowuje do sprytny witryn, nie złe maszyny. Działać już teraz, przed wirusem i dostać komputer wraca do normy.

Jak udało się wprowadzić komputer bez Ciebie wiedząc adware? To oczywiście możesz oszukać. Poszło wokół Ciebie ale tylko dlatego, że były wystarczająco beztroski, to niech. Najczęściej używane korzystanie szkodniki grube adware nazywa, łączenie freeware. Być bardzo ostrożnym podczas instalacji darmowy program ze strony www. Należy zwrócić uwagę i przeczytaj regulamin zanim je zaakceptować. Również wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. Pozwalają one zobaczyć listę wszystkich dodatkowych aplikacji, które mają być zainstalowane razem z oryginalnego programu. Możesz również usunąć ich zaznaczenie. To zrobić. Usuń wszystkie “bonusy”, ponieważ są one zazwyczaj złośliwym i niechcianym. Hakerzy modlić się za swoje zaniedbania. Nie spodziewam się trochę czasu, aby sprawdzić cały pakiet. Udowodnić ich błędne. Ochrony komputera. Jedynym sposobem, aby to zrobić jest, aby zrobić swoje due diligence.

“Niesamowite prezent dnia” usuwania

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć “Awesome Gift Of The Day” z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *