Usunąć Nilla Weather Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Nilla Weather Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Nilla Weather Virus. Ten przewodnik usuwania Nilla Weather Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Nilla Pogoda jest aplikacja, reklamowane jako pomocne. To ma zapewnić Prognoza pogody dla Ciebie. To również obiecuje, że mnóstwo przydatnych funkcji, które pomogą Ci zwiększyć działań online. Byłoby wspaniale, gdyby to była prawda. I, niestety, nie jest. Co Nilla pogoda rzeczywiście jest, jest pasożytem adware. Jest to przydatne, ani przydatne. W rzeczywistości to jest szkodliwe dla Ciebie i Twojego systemu.

Jeśli nie zajmuje się szkodnik adware przed, przygotować się do kłopotów. Problemy, które Uruchom jako małe, ale wzrost zarówno liczby, jak i nasilenia w miarę upływu czasu. Chyba, że chcesz poznać je wszystkie, znaleźć sposób, aby usunąć infekcji jak najszybciej. Gdy zauważysz, że jej rozszerzenie brzydkie dołączane do wszystkich przeglądarkach, należy podjąć działania.

Tam jest nie czas się wahać. Adware staną się bardziej inwazyjne, z każdym dniem. Zrób sobie przysługę i go usunąć, zanim wymknie się spod kontroli. W takim przypadku usunięcie nie będzie łatwe. Adware infekcje są uważane za stosunkowo łatwe do rozwiązania tylko wtedy, gdy możesz działać niezwłocznie. Jeśli pozwolisz szkodników, pobyt i swobodne działanie, będzie to pożałujesz, raczej wcześniej niż później. Nie zwlekaj. Akt.

Gdy zagrożenie dodaje jej rozszerzenie do każdego z nich wcześniej niezawodne przeglądarki, rzeczy zmienić. Twoje doświadczenia w Internecie staje się koszmarem. Już nie są w stanie korzystać z Internetu w pokoju. Pacjent ma stałą włamaniami. Na początek dostanie przekierowany do liczne zacienione strony cały czas. W każdym przypadku, gdy zdecydujesz się na wczytanie strony, jakoś kończy się odwiedzając podejrzane drugi. Ponadto nowe strony otwierane z niebieskim i cały ekran jest całkowicie pokryta reklamy we wszystkich kształtów i form, które można sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, co to ma do przeglądania. Ruiny go.

Remove Nilla Weather Virus
The Nilla Weather Virus

Każdej strony, którą próbujesz otworzyć jest blokowany przez kupony, oferty, oferty, reklamy wideo, wyskakujące okienka, itp. Bez względu na to, co robisz reklamy nie odchodźcie. Jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, istnieje ryzyko pobieranie więcej zakażeń na zainfekowanym komputerze.

Tak, nic nie generowane przez tego szkodnika może być zaufany. Większość to, co widzisz na ekranie jest uszkodzony i zapewnia złośliwego oprogramowania. Czasami jedno kliknięcie to wszystko trwa do pobrania powiedział złośliwego oprogramowania. Dlatego należy unikać za wszelką cenę klikając. Jeszcze lepiej upewnij się, że możesz usunąć reklamy na dobre. Jedynym sposobem, aby to zrobić jest całkowicie usunąć adware. To jest dokładnie to, co należy zrobić.

Nilla Pogoda jest złośliwy i nie ma miejsca w systemie. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na miejscu. Gdy to zrobisz, wszystko się wraca do normy. Będziesz mógł wrócić do przeglądanie stron niezakłócony. Nie trać czasu z niepotrzebnych debaty. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i czyszczenia komputera raz na zawsze.

Gdy to zrobisz, upewnij się, że ochronę maszyny lepiej w przyszłości. Ten adware tylko udało się wprowadzić system, bo były zaniedbania, to niech. Szkodnika oszukał Ciebie. Skorzystał z szaleństwa i pośpiech i spadł tuż przez Ciebie. Być bardziej ostrożny, jeśli nie chcesz, aby to się powtórzyło. Uniknąć zacienionych stron i reklam, nie klikaj na wszystko, co pojawia się na ekranie.

Pomyśl dwa razy przed otwarciem wiadomości e-mail od nieznajomego. Użyj tylko legalnego pobierania źródeł. Również Pobierz aplikację niezawodne anty malware, aby pomóc chronić komputer. Bądź na bieżąco i często przeskanować swój komputer, aby upewnić się, że jest wolna od zakażenia.

Nilla Weather Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Nilla Weather Virus z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Nilla Weather Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *