Usunąć Notificapush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Czy zauważyliście, że nieautoryzowane zmiany w przeglądarce settings/ zrobić Ci stale przekierowany do strony Notificapush.com? Nienawidzimy, aby być posłańcy złych wieści, ale wydaje się, że komputer ma już przeniknęły przez pasożyta z kategorii adware. To złośliwe oprogramowanie jest przeznaczony dla każdej przeglądarki sieci web, który masz na swoim urządzeniu i rozpoczyna się poprzez modyfikację niezależnie od ustawienia uzna to za stosowne. Może nawet zainstalować inne aplikacje zacienionym, dodatki lub paski narzędzi, bez pytania o zgodę.

Następnie, będzie kontynuować swoją misję, aby włączyć przeglądarkę do wyświetlania reklam narzędzia. Aby to zrobić, to wygenerować dużej liczby reklam w różnych formach, takich jak wyskakujące okienka, w tekście, banery i miga wiadomości zawierające alerty.

Często takie reklamy będą promować ekskluzywne oferty i zniżki, aby przykuć uwagę i aby kliknąć na nich. Aby cię jeszcze bardziej skłonni do klikania na wyświetlane reklamy, pasożyt będzie monitorowanie aktywności w Internecie i zbierania danych, takich jak wyniki historii i wyszukiwania przeglądarki, aby zapewnić w szczególności ukierunkowane treści. Po tym wszystkim pasożyt jest zaprogramowany do tworzenia dochodów dla jego twórców i strony, które będą wspierać, poprzez system pay-per-click.

Wiadomo, że adware czają się za pakiety oprogramowania, wiadomości spamowych i wątpliwych linki. Nie można go hack komputera. Jedynym sposobem na to, aby zaatakować jest, jeśli dajesz na to zgody. Tak, to prawda. Jeśli adware teraz znajduje się na urządzeniu, oznacza to, że zainstalowaniu go samodzielnie, czy zrobił to świadomie lub nie. W większości przypadków użytkownicy nie zdaje sobie sprawy, oni dają dostęp pasożyta do ich komputera.

Często to się dzieje, gdy wybierz tryb szybki, gdy instalują oprogramowanie na PC. Dokonując tego błędu, ukrytego złośliwego oprogramowania w formie Instalacje opcjonalne zostanie automatycznie zainstalowana, bez wiedzy użytkownika. Aby uniknąć takiego dzieje, zalecamy decydując się na typ niestandardowe lub Zaawansowane instalacji. W ten sposób żadnego dodatkowego oprogramowania staną się widoczne dla Ciebie je odznaczyć.

Dobrą wiadomością jest to, że adware tylko ogranicza jego atak, tylko w przeglądarce sieci web. To nie bezpośrednio zainfekowania systemu komputerowego. To nie jest tak zaawansowane. Jednak nie iść myśląc, że takiego pasożyta jest nieszkodliwe. To nic, ale. Już niech to pozostanie na urządzeniu, gorzej staną się szkody spowodowane przez jego aktywności. Wkrótce poczujesz w tyle, powolne prędkości Internetu, i przeglądarki rozpocznie się crash i zamrozić często.

Twój pasienie się przeżycie nie będzie taki sam. Nie wspominając już o ryzyko Twoje dane osobowe będą w. Oszustów będzie starał się wykorzystać tę sytuację, aby uzyskać ich ręce na informacje prywatne i finansowe. Jeśli chcesz powrócić do normalnego i wolne od reklam online doświadczenie i chronić swoją prywatność, musisz usunąć ten adware niebezpieczne ASAP!

Notificapush.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Notificapush.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Notificapush.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *