Usunąć Notification-browser.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Niebezpieczne adware czai się na komputerze. Notification-browser.com Strona internetowa jest dowód. Ta strona jest znany być związane z aktywnością szkodliwego oprogramowania. Najlepiej jest nie angażowania się w jakiegokolwiek kontaktu z nim. Pasożyt jest zaprogramowany, aby generować dużą liczbę reklam, każdorazowo po otwarciu przeglądarki. I będą one specjalnie zaprojektowane do intrygujący, więc ofiara kliknij na nich. Za każde kliknięcie, które możesz zrobić adware będzie zarabiać.

Unikanie reklamy nie zmieni niczego. Złośliwego szkodnika będzie po prostu zmienić jego taktyka. Otwierają nowe karty, które prowadzą do zacienionych źródeł, a także wstrzymać swoje filmy online do przerw reklamowych. Przerywa ona wszelkiego rodzaju pracy, który próbujesz robić online, tak aby można wpaść w pułapkę. Co więcej ciężkich reklamy bezpośrednio wpływają na przeglądarce, powodując jego awarii i zamrozić na bieżąco. Jedyne wyjście to koszmar jest dla Ciebie usunąć ten pasożyt ASAP. Dłuższe opóźnienie, gorzej staną się Twoją sytuację.

Adware jest najczęściej przekazywane za pośrednictwem wiadomości spamowych, zacienionych reklamy i zestawy wolnego oprogramowania. Ważne jest, aby uniknąć otwierania wiadomości spam, częściej niż nie, zawierają złośliwe oprogramowanie, które mogą zainfekować urządzenie. Również czy nie ślepo zaufania losowe ogłoszenie, że wygląda zbyt dobrze aby było prawdziwe. W większości przypadków malware chowa się za promocje ekskluzywne oferty i zniżki, które mają na celu zwabić prawo ofiary w ich pułapkę.

Większość użytkowników są znane być pośpiechu i zaniedbania, niedużo uwagi co oni rzeczywiście kliknij na. To jest duży błąd. Adware może wnikać jedynie, jeśli możesz pozwolić mu. To nie hack jego sposób na twoim komputerze. To nie jest tak zaawansowane. Tak więc jeśli nie dasz to uprawnienie do infiltracji, to nie. Ale tego pasożyta jest inteligentny. Oszustwa użyje się wkraść w urządzeniu bez echa. Często dzieje się tak, gdy użytkownik wybierze tryb szybki w instalacji Instalatora. W ten sposób Ukryta zawartość będzie automatycznie instalowane, ty tego nie zauważysz. To, co proponujemy, że zamiast zrobić to wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji typu. To wszystko, co musisz zrobić, aby usunąć zaznaczenie żadnego dodatkowego oprogramowania.

Nie popełniajcie błędu osłabia moc adware. Reklamy nie może wydawać się bardzo groźne, ale ich dużą liczbą będzie powodować problemy dla przeglądarki. Wkrótce rozpocznie się crash i reagować wolniej, niż wcześniej. Poznacie też tyle i powolny internet. To wszystko ze względu na zakażenie adware, które przeglądarki walczy z. I nie zapominajmy o co ten pasożyt jest naruszenie zabezpieczeń głównych.

Przez tego szkodnika hakerzy mogą dostać swoje ręce na informacje osobiste i finansowe. Szukają takich cennych danych, aby go sprzedać innym stronom trzecim dla zysku. Nie musi tracić czasu! Im dłużej opóźnienia podejmowania działań, tym gorzej będzie się! Jeśli chcesz powrócić do bezpieczne i wolne od reklam przeglądania po raz kolejny, musisz usunąć ten niebezpieczne adware z komputera, tak szybko, jak jego wykrycie.

Notification-browser.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Notification-browser.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *