Usunąć Package Tracker Pro (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Package Tracker Pro. Ten przewodnik usuwania Package Tracker Pro działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Package Tracker Pro jest szkodliwy program, który został zgłoszony w różnych ataków na całym świecie. Szkodnika jest klasyfikowane jako zakażenia porywacza przeglądarki i jest to niebezpieczne. Widząc go w systemie jest złe. Bardzo źle. Porywacze nie powodują przyjemne najemców. Są one bał. Package Tracker Pro jest nie wyjątek. Fakt, że jest nowo opracowany nawet oznacza, że jest bardziej zaawansowanych i zaawansowanych, które automatycznie sprawia, że bardziej niebezpieczne. Nie trzeba dodawać należy jak najlepiej, aby usunąć go z komputera pierwszy szansę dostać.

Gdy zauważysz szkodników na pokładzie, nie wahaj się. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go po wykryciu. Należy pamiętać, że jeśli pozwolisz, to pozostanie, utworzy wielki bałagan. Nawet niektóre szkody, jakie ono powoduje może okazać się nieodwracalne. Pytanie jest, idziesz, aby siedzieć z założonymi rękami podczas Package Tracker Pro jest zniszczenie urządzenia lub zamierzasz wziąć sprawy w swoje ręce i chronić siebie i swój komputer? Jeśli możesz odpowiedź jest inna niż druga opcja, musi przemyśleć swoje priorytety. Package Tracker Pro jest niebezpiecznego pasożyta i nie ma miejsca w systemie.

Tak szybko, jak porywacz slithers w całej zmiany doświadczenie przeglądania. Szkodnik przechwytuje przeglądarkę Google Chrome przez dodanie do niego jego rozszerzenie brzydkie. Od tej chwili już nie jesteś za. Twoja opinia jest bez znaczenia. Oszuści są teraz w kontroli. Porywacz rozpoczyna różnych całkowicie nieautoryzowanych zmian w ustawieniach przeglądarki i bez względu na to, co możesz nie możesz ich zmienić wstecz.

Na przykład szkodnika zastępuje preferowany homepage i wyszukiwarki z własnej domeny. To także otwiera zakładkę cały czas i przekierowuje do zacienionych stron przy każdym przejściu w tryb online. Poza tym porywacz też zalewa ekran z mnóstwem reklam.

Wyobraź sobie, co to wszystko nie na przeglądanie stron. Burzy to go. Ale nawet jeśli masz nerwy ze stali i jakoś są w stanie tolerować tych szemraną, jest coś, co nie może pogodzić się z. Package Tracker Pro zagraża Twojej prywatności przez szpiegostwo na Ciebie. Szkodnika używa przeglądarki jako urządzenie szpiegostwo. Monitoruje wszystko, co robisz i zbiera wszystkie cenne dane, które można znaleźć. Co jest jeszcze gorsze, porywacz udostępnia wszystko, co rejestruje hakerów za nim. Mają dostęp do swoich danych osobowych i mogą używać ich na co im się podoba.

Istnieje potrzeba wyjaśnienia jak bardzo niebezpieczne, to jest, czy jest? Może łatwo paść ofiarą oszusta finansowego lub nawet kradzież tożsamości. Zrób sobie przysługę ogromny i usunąć porywacza z komputera, zanim będzie za późno. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe poniżej i pozbyć się intruz teraz!

Jak jest Package Tracker Pro rozproszonych? Istnieje jeden pojedynczy infiltracji Metoda dla tego pasożyta. Opiera się ona na kilka taktyk. Na przykład dobre stare wiadomości e-mail i załączniki złośliwych. Uszkodzone strony i linki, które prowadzą do witryn, pełen złośliwego oprogramowania. Fałszywe aktualizacji systemu lub programu. Freeware/ shareware wiązki. Wiadomości dla mediów społecznościowych złośliwego, itp. Jednak żadna z tych technik są wystarczająco dobre, do pracy bez nieaktywne współpracę.

Na przykład jeśli nie kliknij na złośliwe reklamy, nie Przekierujemy Cię do strony, pełen infekcji. Ale jeśli klikniesz, masz malware. Więc co właściwie rozumiemy przez nieaktywnych współpracy jest nieuwagi. Nie bądź zaniedbania i zwracać uwagę na co kliknięciu i to, co zgadza się. Jeśli nie chronią twój w³asny PC, nikt nie będzie.

Package Tracker Pro Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Package Tracker Pro z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *