Usunąć Pcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Czy zawsze były przekierowywane do Pcontentdelivery.info? Ta strona pojawi się w przeglądarce, ze względu na zakażenie adware. Będzie również dostać bombardowani z różnych reklam, które są “Powered by Pcontentdelivery.info” lub “Przyniósł ci przez Pcontentdelivery.info”. Należy wiedzieć, że to złośliwe oprogramowanie dba tylko o ile reklam może produkować, jeśli nie prowadzą one do zabezpieczania stron. Mając na uwadze powyższe, to nie wiedząc, gdzie takie promocje mogą przekierować Cię do. I, ze względu na dużą ilość treści sponsorowanych, przeglądarki będzie on mógł działać prawidłowo, co trudno mieć normalnej aktywności w Internecie.

Adware jest głównym celem jest tworzenie przychodów dla jego twórców i strony, które będą wspierać, za pośrednictwem metody pay-per-click. I, aby upewnić się, że jego misja zakończy się pomyślnie, będzie szpiegować swoich działań internetowych. Każdej strony, które odwiedzasz, każde słowo, wpisz do wyszukiwarki, wszystko. Te informacje są cenne dla pasożyta, ponieważ pozwala to dostosować wyświetlane reklamy, dzięki czemu są bardziej atrakcyjne dla użytkownika i w związku z tym, więcej prawdopodobne kliknął.

Nie martw się, możesz nie dostać posiekany. Adware nie jest to, że zaawansowane. Tylko w ten sposób go można uzyskać dostęp do urządzenia, jest to, jeśli możesz nadać mu uprawnienia. Tak, to prawda. Przyniósł ten koszmar na siebie. Nie świadomie oczywiście. Wielu użytkowników nieświadomie zainstalować niebezpiecznych pasożytów na ich komputerze, nawet nie zdając. Często dzieje się tak, podczas instalacji w trybie Quick setup, i w ten sposób ukryte dodatkowe oprogramowanie pobiera automatycznie instalowane na ich komputerze.

Aby upewnić się, że to się nie zdarza, sugerujemy, wybierając Advanced/ niestandardowy rodzaj instalacji. Wykonując nasze porady, dodatkowej zawartości, który został ukryty, staną się widoczne dla Ciebie wycofać się z. Adware może również poskarżyć jego sposób na twoim komputerze za pośrednictwem spamu e-mail, które zawierają załączniki and/ lub pliki wykonywalne, jak również fałszywe aktualizacje i pliki torrent. Zajmie to tylko jedno kliknięcie, aby nieświadomie pozwolić tego pasożyta do infiltracji komputera. Można by pomyśleć, wskazujesz na pozornie wiarygodne reklamy lub łącza, ale w rzeczywistości, może być objętych w pułapkę szkodliwych.

Nie należy ignorować niebezpieczeństwa, że pochodzi z tego adware! Pasożyt z tej kategorii jest nic, ale nieszkodliwe. Będzie Ci opóźnienia podejmowania działań, pogorszenia sytuacji. Z biegiem czasu, ten adware będzie bardziej agresywny. Nie tylko to, ale jeśli nie pozbyć się tej plagi w czasie przeglądania historii i wyszukiwanie zapytań nie będzie narażone tylko prywatne informacje.

Oszuści mogą wykorzystać tę okazję, aby uzyskać ich ręce na poufne dane takie jak, ale nie ograniczając się do hasła, poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych, adresów IP, identyfikator logowania, itp. Dobrą wiadomością jest to, można chronić online bezpieczeństwo i prywatność. Wszystko, co musisz zrobić, to usunąć Pcontentdelivery.info adware z komputera, tak szybko, jak można zauważyć, jego istnienia. Nie zwlekaj jego usunięcie! Im szybciej pozbyć się go, tym lepiej!

Pcontentdelivery.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Pcontentdelivery.info z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Pcontentdelivery.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *