Usunąć Performanceonclick.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Raport naukowców malware, że istnienie stronie Performanceonclick.com jest to znak że adware udało się wkraść na twoim komputerze. Ten złośliwy pasożyt jest odpowiedzialny za wiele reklam, które powódź ekranu niezależnie od witryny, które odwiedzasz. Wyskakujące okienka, w tekście, banery, miga komunikaty o alertach – istnieje nie ma ucieczki od promowane treści, bez względu na to, ile razy kliknij na ‘x’ przycisk, aby je zamknąć. Oni po prostu będzie zachować pojawiając się ponownie, dzięki czemu przeglądania piekło. Ale tam jest więcej.

Wkrótce zauważysz, że reklamy są dziwnie atrakcyjne. Dlatego, że adware jest zdolny do monitorowania aktywności w Internecie i zbieranie danych sieci web, takich jak przeglądanie historii, zwyczajów i kwerend wyszukiwania. Informacje, jak to jest cenne, ponieważ pomaga pasożyta, aby dostosować reklamy według już otrzymanych danych, więc są one bardziej prawdopodobne kliknął na przez użytkownika. Adware jest głównym celem jest uzyskanie dochodu za pośrednictwem systemu pay-per-click. Chodzi o to, aby go osiągnąć, będzie musiał stale zwiększać liczbę ogłoszeń, które następnie doprowadzi do całkowitej szkody w przeglądarce.

Adware często kryje się za spam poczta elektroniczna, fałszywe aktualizacje, pakiety oprogramowania, plików torrent i wątpliwych linki i reklamy. Hakerzy polegać na naiwności i zaniedbania użytkownika w celu ich oszukać. Jeśli zwrócić uwagę co kliknij online, będziesz być w stanie omijać z potencjalnych infekcji cyber. Jeśli pośpiechu i nie ostrożny wystarczający, niewątpliwie upadniesz prosto w pułapkę cyber przestępcy. Czytać między wierszami i pomyśleć dwa razy, zanim klikniesz. Musisz wiedzieć, że adware nie poskarżyć na komputerze nieproszony. Potrzebuje Twojej zgody, aby to zrobić.

Często użytkownicy nieświadomie zainstalować złośliwe oprogramowanie wzdłuż przez pakiet wolnego oprogramowania. To dlatego, że wcześniej zrezygnowała dla szybkiej instalacji. Wykonując ten błąd, nie będzie w stanie sprawdzić czy ma żadnych dodatkowych zawartości, która zostanie automatycznie zainstalowana wraz z programem chcesz. Złośliwego oprogramowania można często znaleźć Instalacja opcjonalna, tak aby być w stanie dostrzec to w przebraniu i pomyślnie usunąć go przed nim pobiera zainstalowany przez pomyłkę, należy wybrać Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji zamiast.

Adware ogranicza jego atak tylko przeglądarki. Dlatego większość użytkowników nie uznać to za prawdziwy wirus. Ale nie pomyłka. Nie jest to nieszkodliwe. W rzeczywistości to mogą poważnie uszkodzić przeglądarki, do punktu z was nie jest w stanie go używać. Widzisz, tym więcej czasu, który możesz pozwolić mu pozostać na twoim komputerze, więcej szkody pasożyta będzie mógł zrobić. Liczby generowane reklamy będzie w dalszym ciągu rosnąć, aż Twoja przeglądarka przestanie działać prawidłowo.

Ciągłe awarie, tyle i powolny internet są niektóre z najbardziej typowe konsekwencje utrzymania adware na komputerze instalacji nienadzorowanej. Ale najgorsze jest jeszcze przed nami. Jeśli nie działać przeciwko niemu, istnieje ryzyko utraty danych osobowych i finansowych. Oznacza to, że hakerzy łatwo skorzystać z danej sytuacji i uzyskać ich ręce na poufne informacje, takie jak nie tylko numery kart kredytowych, kont bankowych, haseł, identyfikator logowania, itd. Aby powrócić do bezpieczne i prywatne obecność w Internecie, należy natychmiast usunąć ten paskudny adware z komputera! Możemy pomóc z tym zadaniem. Wszystko co musisz zrobić, to po prostu postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Performanceonclick.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Performanceonclick.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *