Usunąć Play.eanswears.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Play.eanswears.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Play.eanswears.com. Ten przewodnik usuwania Play.eanswears.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Play.eanswears.com jest złośliwej witryny i to na pewno nie jest bezpieczne i pomocne wyszukiwarki jest reklamowany być. W rzeczywistości strony wiąże się z infekcji cyber. To oblicze porywacza przeglądarki. Jeśli strony nagle przejmuje wszystkie przeglądarki, wiem, że tam jest porywacz na komputerze i jest to złe wieści. Przejmującymi kontrolę nad przeglądarką przyniesie nic ale bóle głowy i unpleasantries ich hostów. Chyba, że z jakiegoś powodu chcesz doświadczyć tych, pozbyć intruza tak szybko, jak to możliwe. Po wyświetleniu strony Play.eanswears.com, wziąć to jako ostrzeżenie. To sposób porywacza ujawnieniu swojej obecności. Jeśli będzie, można to nazwać jego przodu. Tak czy inaczej, to jest Twój trop. Nie chcesz radzić sobie z szkodników, skoro ono dostaje na rękę. I będzie ostatecznie. Każdy pasożyt rozwija się z czasem. Im dłużej porywacz pozostaje na pokładzie, powoduje więcej problemów. Nie pozwól, aby go. Będzie dużo lepiej bez niego.

Bardzo pierwszą rzeczą infekcji czy po pierwsze w jest modyfikowanie przeglądarki. Wszystkie z nich. To sprawia, że zmiany w ich ustawienia i nie przeszkadza prośbą. Jest to po prostu ponieważ to nie potrzebuje Twojej zgody. To działa jak uzna to za stosowne. Korekta: jak oszustów za nim Zobacz pasuje. Po otwarciu przeglądarki ulubionych jeden dzień tylko po to, aby zobaczyć, że Twoja Poprzednia strona i preferowanej wyszukiwarki zostały zastąpione z Play.eanswears.com witryny. Czy zgadzasz się na to? Nr I jeszcze, to fakt. Jak jesteś zmuszony używać ten złośliwy wyszukiwarka, za każdym razem, gdy zdecydujesz się przejść do trybu online. I, oczywiście, są bardzo wiarygodne wyniki, które są wyświetlane. Większość linków, które widzisz, są nawet niebezpieczne i nie widać bezpieczne te oprócz te uszkodzone. Oszuści za tego szkodnika Użyj tych łączy do zwiększenia ruchu w sieci na poszczególnych stronach i uzyskania dochodów pay-per-click. Klikając na poniższe linki pomaga hakerom zarabiać pieniądze. Jednak jak już powiedzieliśmy, nie można ufać wyniki wyszukiwania.

Remove Play.eanswears.com
The Play.eanswears.com Virus

Porywacz nie przeszkadza, wybranie bezpiecznego łącza, aby wyświetlić. Jeśli klikniesz na zły link, może pogorszyć już bardzo źle sytuacji w krótkim czasie. Czy chcesz utknąć z więcej infekcji? Oczywiście nie. Nie kliknąć na wszystko, co porywacz rzuca się na Ciebie. Ale potem, jak się ma do surfowania po Internecie? Czy widzisz, jak szkodnik ruiny Twoje doświadczenia w Internecie? Jesteś zawsze jedno kliknięcie od złośliwego oprogramowania. I nie możesz znaleźć, czego szukasz. Ale to nie wszystko. Porywacz również injects przeglądarki z reklamy. To dodaje jej brzydkie plugin, powodując ich do generowania wielu reklam, które są tak wiarygodne, jak wyniki wyszukiwania. Możesz cały pasienie się przeżycie zamienia piekielne. Jedynym sposobem, aby pozbyć się włamaniami jest całkowicie pozbyć się infekcji. Możemy pomóc z tym. Wszystko, co musisz zrobić jest śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu i czyszczenia komputera z tej plagi na dobre.

Jak porywacz możesz zainfekować? Porywacze są jeszcze programy i aby działał, potrzebują Twojej zgody, aby wprowadzić system. Jeśli ich odmowa dostępu, nie można się go. Więc prosze was, ale w sneakiest możliwy sposób. Są one oparte na sztuczki jak uszkodzone linki lub stron, fałszywy program aktualizacje, oprogramowanie, złośliwe reklamy firm, spam, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, itp. Jednak żadna z tych metod nie są wystarczająco dobre, do pracy bez nieaktywne współpracę, aka swoją nieostrożność. Jak już powiedzieliśmy, celem infekcji jest dupe daje zielone światło. Tak być ostrożnym co zgadzasz się. Może myślisz, że aktualizacji Java, podczas gdy w rzeczywistości, instalujesz porywacza. Należy zwrócić uwagę. Nie dać swoje “okay” lekko. Przeczytaj Regulamin. Nie Pomiń kroki instalacji. Z dala od zacienionych stron i nie klikaj na każdej reklamy link/, które widzisz. Zaniedbanie prowadzi do zakażenia. Ochrona komputera wymaga ostrożności.

Play.eanswears.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Play.eanswears.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *