Usunąć PLAY.YOURMOBILE.CLUB (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć PLAY.YOURMOBILE.CLUB. Ten przewodnik usuwania PLAY.YOURMOBILE.CLUB działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Widząc na stronie PLAY.YOURMOBILE.CLUB, za każdym razem iść w Internecie jest złe wieści. Strona jest wyraźne wskazanie, że jest zakażenie adware w systemie. Uważają, że pierwszy trop i słuchać go. Adware szkodniki nie mogą być równie niebezpieczne, jak innych zagrożeń, ale nie są one albo nieszkodliwe. Z adware w systemie przerw, które pacjent ma stać się więcej i więcej i bardziej agresywnych w miarę upływu czasu. Twoje problemy mogą zacząć tak małe i nieistotne, ale będzie rosnąć zarówno liczby, jak i nasilenia, jeśli wziąć środki mające na celu zatrzymanie adware.

Zaakceptować wygląd strony PLAY.YOURMOBILE.CLUB jako znak ostrzegawczy, który jest i podjąć działania. Jeśli zignorujesz ryzyko, jakie stwarza ten malware, pogorszy Twoją sytuację. Zrób sobie przysługę i zapobiec więcej problemów. Ponieważ będzie więcej, to na pewno. Niektóre z nich mogą okazać się nieodwracalne. Nie pozwól, że się zdarzyć i chronić swoją prywatność. Nie dajcie się zwieść przez fakt, że adware nie można porównać do szkodnika i konie trojańskie. Nawet tak, to nadal ryzykowne, aby utrzymać go i całkowicie nie warto. To nie będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób.

Nie tylko nie będzie korzystne dla Ciebie, ale rzeczywiście będzie powodować mnóstwo bólów głowy i unpleasantries. Od tej chwili wkracza ona szkodnika wstrzykuje wszystkie przeglądarki z niezliczonych reklamach. To składa się z trzech najbardziej popularnych i najczęściej używanych przeglądarek, a mianowicie Google Chrome, Edge firmy Microsoft i Mozilla Firefox. Oczywiście innych przeglądarek, takich jak Safari, Opera, itp. nie są bezpieczne albo. Nawet nie jeden niezawodny przeglądarki używanej.

Tak długo, jak pozostają adware, nowy jeden może ty spróbować wobec rata będzie również zainfekowane minut po instalacji. Oznacza to, że ów ty rzeczywisty problem jest adware, oczywiście. To musi być odinstalowana jak najszybciej, w przeciwnym razie nadal będzie utopić w irytujące reklamy, przy każdym dotknięciu tyle przeglądarek. Cały ekran jest całkowicie pokryte z reklamami w wszystkie kształty i formy, które są więcej niż po prostu niewiarygodne. Mogą być niebezpieczne. Jeśli zdarzy ci się kliknij na ze złej reklamy, może przypadkowo zainstalować więcej pasożytów na pokładzie.

Również pomożecie oszustów, stać się bogatym, jak wykorzystują mechanizm pay-per-click uzyskania zysków bez wysiłku. Wierzymy, że nie jesteś zadowolony, żadna z tych scenariuszy. Urządzenie jest już cierpią z powodu tego adware. Tak jest Twój pasienie się przeżycie. Są stale przerwana i przekierowany do zacienionych stron, które uniemożliwia zwykle surfowania w sieci. Skończ z tym! Nie tolerujemy shenanigans adware. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na miejscu. Na szczęście dla Ciebie, adware kawałki są stosunkowo łatwe do rozwiązania. Szczególnie z naszego Usuń szczegółowy przewodnik na końcu tego artykułu powinny być w stanie usunąć intruza w krótkim czasie. Nie zwlekaj! Akt. Im szybciej Twój komputer jest czysty, tym lepiej!

Jak adware wprowadzić dane swojego komputera? Jako inne zagrożenie ten jeden opiera się również na podstępne taktyki i, oczywiście, swoje zaniedbania i pośpiechu. Potrzebuje Twojej zgody, aby uzyskać i prosi o to w sneakiest sposoby tak, że nie wiem, co się zgadzasz się. Na przykład może uważają, że aktualizowania programu na komputerze, podczas gdy w rzeczywistości tej aktualizacji jest fałszywy i instalujesz zakażenie. I fałszywe aktualizacje są tylko jedną z metod możliwe infiltracji. Są bardziej jak spam poczta elektroniczna, freeware, uszkodzone strony, złośliwe media społecznościowe wiadomości, itp. Jeśli chcesz zachować swoje maszyny bezpieczne, musi być bardziej ostrożny. Nie poddaję się zaniedbania. Zamiast tego wybierz czujności. Trzyma się od pasożytów.

PLAY.YOURMOBILE.CLUB Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć PLAY.YOURMOBILE.CLUB z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć PLAY.YOURMOBILE.CLUB z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *