Usunąć “Please Call Support For Windows” (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć “Please Call Support For Windows”. Ten przewodnik usuwania “Please Call Support For Windows” działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli uruchomiono do przekierowany do strony internetowej, która zawiera komunikat “Please Call Support For Windows”, musimy ostrzec, że malware przeniknął systemu. Zabezpieczeń specjaliści zbadali program i zawarły one, że należy on do kategorii adware. Renegat programistów za ten schemat wprowadziły w wysiłku, aby go przekonać. Przejdziesz do witryny internetowej wydaje się być uzasadniona. Opracowano go przypominać portalu pomocy technicznej dla użytkowników systemu operacyjnego (OS). Platforma ma różne karty zawierające różne informacje, w tym formularz rejestracyjny. Nie daj się nabrać do przypuszczeń, że przekierowania mają na celu pomóc. Są one taktyka. Adware, za nimi jest złośliwy i nie należy ufać.

Przekierujemy Cię do witryny zawiera logo firmy Microsoft. Wiadomości określone Państwa, które jest oczywiste, problem z systemu operacyjnego. Twoim przypadku będą klasyfikowane pod numerem ID. Należy zauważyć, że adware ma zdolność, aby ustalić, która wersja systemu Windows używasz. To będzie podana na końcu linii “Please Call Support For Windows”. Nagłówek jest następuje w przypadku identyfikator. Istotą tej wiadomości jest przedstawione w formie czatu powiadomienie. Stronie internetowej zaczyna się rozmowę z agenta pomocy technicznej ma. One poinformuje, że zagadnienia dotyczące niska wydajność systemu może być rozpoznana z ich pomocy. Połów jest, że adware w rzeczywistości spowodować, że komputer działać wolniej.

Cel, który przyświeca tego oszustwa jest przekonać użytkownika, że on ma problem zabezpieczeń, który musi być rozwiązany. Stronie internetowej proponuje rozwiązanie. Wyświetla numer gorącej linii wsparcia: 1 (833) 778-8648. Linia ma być bezpłatny. Łącząc elementy układanki, możesz mogą być skłonni uwierzyć, że “Please Call Support For Windows” wiadomość jest uzasadnione powiadomienie zabezpieczeń Microsoft. Tak nie jest. Strona internetowa jest pionkiem adware. To nie stara się pomóc. Shady Narzędzie próbuje dodać, że masz problem i zwierzyć się w pomoc techniczną gorąca linia. Jeśli to zrobisz, Twoje problemy nasilają się.

Remove “Please Call Support For Windows”
Wirusa “Please Call Support For Windows”

, agent, który działa na linię pomocy działa we współpracy z twórcami adware. Dadzą Ci fałszywych informacji o sytuacji z systemu. Ci powiedzą, że to zakażenie w komputerze, który musi być usunięty. Aby pomóc Ci pozbyć się go, agent fałszywe pomocy technicznej oferują oprogramowania antywirusowego dla pewien mocny cena. Narzędzie jest, że pytanie nie jest narzędziem niezawodne zabezpieczenia, przedstawiony jest. Ponadto rzeczywisty problem jest adware za wiadomość “Please Call Support For Windows”. Złowieszczy program może spowodować szkody poprzez zbieranie i sprzedaż informacji na Ciebie. Służy do rejestrowania danych ujawnił za pośrednictwem sesji przeglądania i sprzedawać je na rynkach darknet.

Aby pomóc chronić swój system podobnych zakażeń w przyszłości, wyjaśnimy, jak są one rozłożone. Adware za “Please Call Support For Windows” wiadomości jest rozpowszechniany za pośrednictwem kilku technik. Najczęściej jest łączenie. Ukradkiem program mogą być połączone z innym kawałek oprogramowania. Zwykle Pobierz klientów są freeware, shareware i pirackich aplikacji. Host będzie lista adware jako bonus. Będzie to zaznaczone domyślnie. Jeśli nie zmienisz ustawienia, zacienionych narzędzie dostanie zielone światło, aby wprowadzić system. Upewnij się, że przeczytać warunki podczas przeprowadzania instalacji. Wybrać niestandardowe lub zaawansowane tryb mieć pokazane wszystkie opcje.

Inny sposób rozpowszechniać programy typu adware za “Please Call Support For Windows” wiadomości za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem. Ładunek infekcji zostaną ukryte za załącznik. Dołączany plik zostanie opisany jako ważny dokument w pilnych sprawach, takich jak faktury, Paragon, zalecana list, bill, grzywny, wezwania do sądu lub zawiadomienie. Nadawca może napisz imieniu istniejącej spółki lub organizacji, takie jak national post, firmą kurierską, oddział rządu, instytucji, bank, lokalnej policji lub sądu okręgowego. Aby dowód wiarygodności danej wiadomości e-mail, zaznacz konto, z którego został wysłany z. Najszybszym sposobem przeniesienia złośliwego oprogramowania jest poprzez drive-by instalacje. Wejście na uszkodzony stronie internetowej jest potrzebny aby uzyskać system zainfekowany, więc być ostrożnym.

“Please Call Support For Windows” Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć “Please Call Support For Windows” z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *