Usunąć Popcash.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Popcash.net

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Popcash.net. Ten przewodnik usuwania Popcash.net działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Popcash.net jest złośliwej strony internetowej, związane z adware. Jeśli ty dostać powitał z nim za każdym razem iść w Internecie, mamy złe wieści. Masz adware na pokład. Ale nie panikuj. Tak, jesteś zainfekowany adware, ale wyszło. Adware pasożytów są uważane za wśród najmniej niszczących szkodniki. Ponadto są one stosunkowo łatwe do rozwiązania. Prawda jest taka, że może pobrałeś znacznie bardziej poważny wirus, jak konie trojańskie lub ransomware. Jeszcze nie Ignoruj ten adware. Nie może być równie niebezpieczne, jak inni, ale również stanowi zagrożenie i to ma być usunięte. Tak szybko, jak można zauważyć strona Popcash.net przejmuje przeglądarki, należy podjąć działania. Dowiedz się, gdzie ukrywa się adware na komputerze i usunąć go natychmiast. Nadal jest to zakażenie i nie należy w systemie.

Po wejściu adware, nie trać czasu. Szkodnika wstrzykuje wszystkich przeglądarkach reklamy. Niezliczone, sponsorowane, irytujące reklamy pokrywa cały ekran cały czas. Nawet strony, które były wolne od reklam nie są ciężkie na wyskakujące okienka. I pozostaje już adware, więcej reklam, które widzisz. Rosną w numer z każdym dniem. Ale dlaczego? Czy wiesz, dlaczego te reklamy są tak trwałe? To jest nie do poprawy wrażeń online zakupy, zaufaj nam na to. Oni nie mają na celu pokazać najlepsze promocje i oferty. Ich celem jest do generowania dochodów pay-per-click dla ich twórców.

Czy znasz mechanizm pay-per-click? Ponieważ są oszuści i używają go do zarabiania pieniędzy nieślubne. Z każdego kliknięcia reklamy oszuści zarabiać pieniądze. Właśnie dlatego adware utworzono pierwsze miejsce. Nie bądź naiwny, aby sądzić, że jest to korzystne dla Ciebie. Oczywiście nie. W rzeczywistości to tylko przynosi kłopoty wzdłuż.

Remove Popcash.net
The Popcash.net Virus

Po pierwsze twój pasienie się przeżycie skutecznie jest zniszczony, ponieważ są przerywane przez reklamy i przekierowanie na każdym kroku. Po drugie jesteś zawsze jedno kliknięcie od złośliwego oprogramowania. Widzisz te reklamy i strony, które dostanie przekierowany do nie można ufać. Nie są one wiarygodne. Jeśli klikniesz na niewłaściwej ryzykujesz, że pobieranie więcej zakażeń. Jest to, co chcesz? Zachowaniu komputera nawet więcej? To już jest cierpienie z powodu tego jednego szkodnika. Jego prędkość spada do indeksowania. Zawiesza i restartuje często. Twojej przeglądarki zamrożenie zbyt. Nawet Twoje połączenie internetowe może stać się niestabilny. Czy można sobie wyobrazić, do czynienia z nie jednego ale 5 lub 10 więcej pasożytów? Nie można tolerować shenanigans adware. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i usunąć go na dobre.

Ale jak można utknąć z zakażeniem zacząć? Czy można pobrać go na celu? My w to wątpię. Jeszcze tutaj jest przyczyną kłopotów. Jak udało się wprowadzić? Rzecz o takich infekcji jest że potrzebują Twojej zgody, aby uzyskać i ponieważ wiedzą, że nie dałoby go dobrowolnie, zwracają się do oszustwa. Na przykład adware może Hak jeździć z freeware lub ukryć za uszkodzone strony i linki. Można udawać się aktualizacji programu lub podróżować rezygnować spam poczta elektroniczna. Ono wci¹¿pyta o zgodę, ale w sneakiest możliwy sposób, więc nie będziesz sobie sprawę, co to są dając zielone światło do.

Być bardziej ostrożny i uważny. Uważnie przeczytaj, co zgadza się. Trzymać z dala od zacienionych stron i niezweryfikowanych torrenty. Podczas instalowania programs/ aktualizacje zawsze przeczytać warunki i jeśli zauważysz coś podejrzanego, który nie zgadzam się z, przerwać instalację. Twoją czujność jest kluczem do ochrony komputera. Nie wyrzucaj go do wiatru.

Popcash.net Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Popcash.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *