Usunąć Power Handler Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Power Handler Virus. Ten przewodnik usuwania Power Handler Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Obsługa zasilania jest paskudne zakażenie. Należy on do rodziny adware pasożytów i to jest bardzo denerwujące. Adware pasożytów powodują straszne najemców. Obsługa zasilania jest nie różni. Raz na pokładzie, to zmieni twój pasienie się przeżycie w kompletne koszmar. Nie pozwól, by zatrzymać w nawet minuty dłużej poza wykrywania. Go znaleźć i usunąć jak najszybciej. Możesz robić sobie ogromną przysługę. Na szczęście dla Ciebie, moc obsługi jest stosunkowo łatwe do rozwiązania. Zwłaszcza, jeśli masz odpowiedni zestaw instrukcji, które możesz zrobić!

Ten artykuł zawiera szczegółowe usuwania przewodnik, który pomoże Ci pozbyć się tego szkodnika szybko. Jednak jest istotne, aby działać szybko. Im dłużej adware pozostaje na pokładzie, powoduje więcej problemów. Każdy szkodników ostatecznie wymyka się spod kontroli. Obsługa zasilania jest nie wyjątek. Nie daje to wystarczająco dużo czasu do swobodnego funkcjonowania w systemie. To nie będzie długo, zanim żałuję, że nie miały środków na czas. Zakończyć czytanie tego artykułu, aby w pełni zrozumieć, co mamy do czynienia z, a gdy skończysz, nie wahaj się go usunąć. Również znajdziesz przydatne informacje na temat jak chronić się przed przyszłymi infekcjami.

Adware idzie po Twojej przeglądarki po raz pierwszy. Wszystkie one uzyskać wstrzykiwany z ton wysoce podejrzane wyskakujące okienka reklam. Każdej odwiedzanej strony (lub możemy powiedzieć próbować odwiedzić) teraz jest całkowicie pokryta reklamy w różnych kształtach i formach. Widzisz, banery, kupony, promocje, oferty, reklamy wideo, pop-up, pop under, najlepsze ceny, teksty, porównań, i prawie cokolwiek można myśleć. Reklamy są stale miga przed oczami, blokowanie stron zawartości. Wyobraź sobie, korzystania z Internetu w takich warunkach. Staje się niemożliwe. Nie możesz znaleźć, czego szukasz, ponieważ są stale przekierowany i bombardowani reklamami.

Również przeglądarki walczą, aby poprawnie wyświetlić zawartość. One zamrażać i upaść cały czas. Będą nienawidzą doświadczenie. Jest denerwujący. Ale nie tylko, że choć. Jest to również niebezpieczne. Oszuści za moc obsługi są za pomocą tych reklam, aby zwiększyć ruch internetowy na poszczególnych stronach, a tym samym dochodów pay-per-click. Stają się ich sponsorem. Jeśli klikniesz, oni zrobić pieniądze i ryzykujesz, że pobieranie więcej malware na zainfekowanym komputerze. To jest Twój cel? Złamanie zabezpieczeń komputera jeszcze bardziej? Nie zapomnij, że Twój komputer już wygenerowaną z powodu tego jednego szkodnika. Jest ono opóŸnianie i zawiesza i restartuje. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli możesz zarazić się pasożytami więcej. Nie pozwól, że scenariusz rozwijać. Nie pomagają oszustów, stać się bogatym na swój koszt. Usunąć obsługi moc tak szybko, jak to możliwe i dostać Twój komputer wraca do normy.

Jak udało się moc obsługi do wprowadzić dane swojego komputera bez Ciebie zauważyć? Najbardziej wiarygodny scenariusz jest to, że adware przyjechał wiązany do innego programu. Ten program został zainstalowany, ale były niedbale i adware “bonus” dostał zainstalowane również. W przyszłości zalecamy używać niestandardowych ustawień w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. W ten sposób będzie można zobaczyć wszystkie programy dodatkowo dołączone w zestawie, a także je odznaczyć. Hakerzy polegać na zaniedbania celu skłonienie użytkownika. Nie udzielić go. Zwrócić uwagę na co pozwalasz, aby wprowadzić dane swojego komputera. Takie dodatkowe aplikacje w pakietach są zwykle złośliwy. Zwłaszcza, jeśli nie używasz pobrania sprawdzonych źródeł. Nie dawać na pośpiech i rozproszenia, chyba że chcesz naruszyć bezpieczeństwo komputera. Zamiast tego wybierz czujności. Ono trzyma od zakażenia. Nieostrożność zaprasza ich cala

Power Handler Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Power Handler Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *