Usunąć Prizemediayou.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Prizemediayou.com. Ten przewodnik usuwania Prizemediayou.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Niedawno zacząłem coraz bombardowani natrętnych reklam niezliczone i szukać źródła tego zachowania nietypowe przeglądarki? Mnóstwo podejrzanych patrząc reklam i wyskakujących okienek, wraz z nieautoryzowanych modyfikacji w ustawieniach przeglądarki, są oznaki infiltracji porywacza przeglądarki. Prizemediayou.com przekierowanie jest kolejnym objawem tej irytujące infekcji złośliwym oprogramowaniem.

Porywacze są w stanie wiele szkodliwych czynów. Jednym z nich jest ich zdolność do kradzieży, wszelkich informacji, jakie znajdują się cenne, jak hasła, numery kart kredytowych, adresy IP, identyfikator logowania, historię przeglądania i kwerend wyszukiwania, itp. Przejmującymi kontrolę nad przeglądarką można zmienić ustawienia przeglądarki z łatwością, jak również zainstalować paskudne paski narzędzi, dodatki i rozszerzenia, które pozornie są przydatne, gdy w rzeczywistości, istnieją tylko po to, aby pomóc porywacza w jego misji. Treść ogłoszeń wygenerowany okaże się bardzo korzystne dla twórców za porywacza przeglądarki i strony promowane.

Jak można zarazić z ten przykry cyber pasożyt? Cóż istnieje wiele sposobów na porywacza, aby infiltrować przeglądarki. Najpopularniejszym środkiem dystrybucji obejmują żądań aktualizacji wiązanie, fałszywe oprogramowanie, wątpliwych linki i reklamy, spam poczta elektroniczna, etc. Jeśli zdarzy ci się otrzymać podejrzanych wiadomości e-mail od nieznanych nadawców, radzimy ci nie po to, aby go otworzyć. Częściej niż nie spam e-mail zawiera złośliwe oprogramowanie, które można łatwo zainfekować komputer po otwarciu go.

Również należy zachować ostrożność podczas pobierania wiadomości e-mail z firm, które twierdzą, że eBay, PayPal, Amazon, itp. Dowiedz się, jak odróżnić prawdziwe od fałszywych nadawcy. Niektórzy użytkownicy paść ofiarą hakerów, otwierając e-maile z filmom tytuły, często odnosząc się do rachunków bankowych. Inną rzeczą, możemy polecić naszym czytelnikom, aby zrobić, aby uniknąć potencjalnego ataku złośliwego oprogramowania, to aby wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji, zamiast szybki.

Przed ty dostać zawału serca, jest ważne, aby pamiętać, że przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za prawdziwe wirusy. Dlatego atakują przeglądarki tylko, nie całego systemu PC. Jednak to nie znaczy, że są one nieszkodliwe. Zyskasz nie alarmów z jego pobytu na twoim komputerze. Widzisz, już niech go przemieszczać się swobodnie, gorzej będzie konsekwencje. W pewnym momencie Twoja przeglądarka zacznie awarię lub zawieszanie, ponieważ nie będzie w stanie dogonić wszystkie reklamy, które będą się pojawiać. Prędzej czy później przestanie odpowiadać i nie będzie w stanie wykonać każdy rodzaj pracy w przeglądarce.

Ponadto niebezpieczeństwo czai się za wygenerowany ogłoszeń, jak również. Klikając na nich, istnieje prawdopodobieństwo, że użytkownik może uzyskać przekierowany do zainfekowanych stron internetowych, które starają się uszkodzić komputer. Jeśli zachować ten złośliwy pasożyt na twoim komputerze i zrobić nic, aby usunąć go, prywatności i bezpieczeństwa będzie nieistniejące. Mocno zalecamy, że stosujesz nasze szczegółowe instrukcje poniżej, aby pozbyć się tego porywacza przeglądarki, zanim będzie za późno!

Prizemediayou.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Prizemediayou.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Prizemediayou.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *