Usunąć Protectedsearches.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Protectedsearches.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Protectedsearches.com. Ten przewodnik usuwania Protectedsearches.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Protectedsearches.com Strona internetowa jest wyraźne wskazanie, że Twoja obecność przeglądania nie jest chroniony. Oznacza to, że przeglądarka została zaatakowana przez paskudny porywacza. Pasożyt ten jest odpowiedzialny za ogromną ilość reklam i wyskakujących okienek, które atakują ekranie za każdym razem iść w Internecie. Co więcej takie treści reklamy będzie specjalnie zaprojektowany do pojawiają się atrakcyjne dla użytkownika, dostosowując ją według już otrzymanych danych, takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania kwerendy. Złośliwe oprogramowanie robi to, aby podnieść jego szansę na stworzenie przychodów poprzez system pay-per-click.

To nie koniec możliwości porywacza przeglądarki. Oni również modyfikować niezależnie od ustawień przeglądarki, uznają to za stosowne. To jest wspólne dla nich strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki zastąpić niestandardową. W tym przypadku jest strona Protectedsearches.com. Reklamy generowane przez ten porywacz może mieć “Powered by Protectedsearches.com” lub “Reklamy Protectedsearches.com” podpis. Utrzymanie takiego złośliwego oprogramowania na komputerze przyniesie Ci kłopoty. Który jest dlaczego nie muszą tracić czasu i kontynuować jego natychmiastowego usunięcia, zanim będzie mógł poważnie uszkodzić komputer.

Remove Protectedsearches.com
The Protectedsearches.com Virus

Porywacze są najczęściej rozprzestrzeniają się za pośrednictwem e-maili i załączników, pakiety oprogramowania, fałszywe updater, zainfekowany reklamy i linki, pliki torrent spam, itp. To ważne być sumienny podczas online i zwracać szczególną uwagę na co zgadza się na. Nigdy nie pęd do klikając na przycisk ‘Dalej’. Upewnij się, że czytasz każdy kawałek tekstu zanim klikniesz “Zgadzam się”. Pomijam warunki to również błąd. Diligence jest klucz. Jeśli jesteś za zaniedbania i ufać ślepo co pop-up, które widzisz na ekranie, istnieje ryzyko wprowadzenia prywatność i bezpieczeństwo w niebezpieczeństwie. Częściej niż nie reklam, które wyglądają zbyt dobrze aby było prawdziwe, okazują się fałszywe. Jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, istnieje ryzyko przekierowywany na wątpliwe, a nawet niebezpieczne witryny strony trzeciej, które usiłują uzyskać dostęp do prywatnych informacji.

Podczas gdy przeglądarka porywacze somolotu ograniczyć ich atak tylko przeglądarki, to znaczy, że są one nieszkodliwe. Tej plagi generowania reklam jest więcej niż zdolne obracając przeglądania w piekielne doświadczenia. Więcej czasu, to niech biegają swobodnie, więcej reklam to będzie mógł produkować, co nieuchronnie spowoduje w przeglądarce coraz przeciążony z reklam. Prędzej czy później, to będzie początek crash i zamrozić, połączenie z Internetem będzie się wolniej niż wcześniej. W pewnym momencie przeglądarki sieci web będzie przestaną działać. O zakażenia porywacza przeglądarki i robi nic, aby usunąć go z komputera może naruszyć zabezpieczenia i prywatność online.

Osobiste informacje, takie jak identyfikator logowania, hasła, adresy IP lub danych finansowych, takich jak numery kart kredytowych i poświadczenia konta bankowego można łatwo wpaść w ręce cyberprzestępców, którzy szukają tych cennych informacji, więc można go udostępnić innym osobom trzecim dla zysku. Jeśli chcesz powrócić do przeglądania bezpieczne i wolne od reklam, musisz usunąć ten paskudny porywacza przeglądarki z komputera, zanim ma szansę zrobić poważne szkody.

Protectedsearches.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Protectedsearches.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *