Usunąć PUP.Optional.Ask Virus | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć PUP.Optional.Ask Virus. Ten przewodnik usuwania PUP.Optional.Ask Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Jak widać przez jego nazwę, PUP. Optional.Ask jest PUP. Ten skrót oznacza potencjalnie niepotrzebny program. Innymi słowy utkniesz z infekcją. PUP. Optional.Ask jest rzeczywiście niechciane. To jest rzeczywiście pasek narzędzi, który pojawia się na Twojej przeglądarki po zainstalowaniu, ale nie jest pomocne. Nie za wszelką cenę. PUP nigdy nie miało być korzystne dla Ciebie. Został on stworzony przez hakerów z szkodliwych programów. Tak nie sądzę nawet przez sekundę, że PUP. Optional.Ask ma zamiar poprawy aktywności w jakikolwiek sposób. To nie będzie. To zrujnuje je. Chyba, że przestaniesz go, oczywiście.

Jesteś szczęśliwy, do czynienia z jednym stosunkowo łatwo usunąć pasożyta. Jeśli działasz szybko, powinny mieć żadnych problemów, jak pozbyć się szkodników. Ale biorąc natychmiastowych środków ma kluczowe znaczenie. Więcej czasu PUP. Optional.Ask spędza w systemie, robi się bardziej komfortowe. To będzie rzucić więcej i więcej wystawia swój sposób z każdym dniem. Zrób sobie przysługę i go usunąć, zanim przejdzie się spod kontroli. Bo on woli, prędzej czy później. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, usunięcie nie będzie tak łatwo. Wyciąć krótki pobyt szkodników. Jeśli nie, można się żałować. Opóźnienia prowadzić do uszkodzenia nieodwołalne.

Jak już powiedzieliśmy, PUP. Optional.Ask jest wyświetlany jako pasek narzędzi w przeglądarkach. Dzięki ten pasek narzędzi są stale bombardowani mnóstwo denerwujących reklam. Oszuści korzystać te ogłoszenia do uzyskania dochodów pay-per-click. One również używać ich sponsorem. Za każdym razem po kliknięciu na reklamę, generowane przez PUP. Optional.Ask, hakerzy zarobić pieniądze. One nawet lepiej zarabiać na każdej stronie zacienionym, którą dostanie przekierowany do. I get Przekierowano dużo. Żeby nie powiedzieć cały czas. Z PUP. Optional.Ask sterowania przeglądarki, pacjent ma stałą włamaniami. Surfowanie po Internecie w pokoju jest w przeszłości. Teraz nie mogą nawet otworzyć przeglądarki bez stos reklam na Twojej drodze. Uniknąć tych reklam, a także stron, jesteś zmuszony do odwiedzenia za wszelką cenę. Tylko nie pomagają oszustów, stać się bogatym, ale oni również ukryć ryzyka.

Jeśli zdarzy ci się kliknąć na reklamy źle link/ (większość z nich są uszkodzone), pogorszyć sytuację. Jesteś zawsze jedno kliknięcie od złośliwego oprogramowania. Czy chcesz zainfekować Twój komputer nawet więcej? Jest już zmagają się z powodu PUP. Optional.Ask sam. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli pobierzesz więcej szkodników. To nie będzie długo, zanim komputer daje się i rozkłada się całkowicie. Nie podjąć to ryzyko. Usuń PUP. Optional.Ask. możesz stracić nic przez usunięcie go. Faktycznie możesz wiele zyskać. Nie wahaj się i Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania poniżej. To pomoże Ci czyszczenia komputera w kilku prostych krokach.

Jak PUP wprowadzić komputer? Niespodzianie wystarczający niech go. Program poprosił o zgodę i ty, będąc wszystko rozprasza i nieuważny, dał bez dwa razy o tym myśleć. Należy zwrócić większą uwagę na to, co możesz dać zielone światło dla. PUP. Optional.Ask używa sztuczek do poszukiwania Twojej zgody. Przemieszcza się wraz z innych programów i podczas instalowania tych programów, można uzyskać PUP. Optional.Ask jako s “bonus”. Istnieje sposób by temu zapobiec.

Następnym razem instalowania oprogramowania, po prostu zdecydować się na niestandardowych ustawień w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. Zajmuje więcej czasu, ale możesz zobaczyć wszystkie dodatki w pakiety, które mają zamiar wprowadzić komputer. Również są w stanie je, które należy odznaczyć. Dodatkowo dołączone aplikacje te nie są wiarygodne. One nie są weryfikowane. Zazwyczaj są one szkodliwe. Nie wyraża zgodę na tak lekko. Wybrać należy zachować ostrożność w stosunku do zaniedbania i utrzymywać twój rachmistrz kasa.

PUP.Optional.Ask Virus Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć PUP.Optional.Ask Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *