Usunąć Ransomware zły królik (WINDOWS\INFPUB. DAT) | Aktualizacja

Ransomware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Ransomware zły królik (WINDOWS\INFPUB. DAT). Ten zły królik Ransomware (WINDOWS\INFPUB. Przewodnik usuwania DAT) działa we wszystkich wersjach systemu Windows.

Zły królik jest jednym z najnowszych dodatków do rodziny ransomware już ogromny. Prawdopodobnie słyszałeś o ten kawałek nowego wirusa, ponieważ jest on odpowiedzialny za liczne infekcje w Niemczech, Turcji, Bułgarii, Ukrainy i Rosji. Niestety jednak czytasz ten artykuł Przewodnik usuwania, co prawdopodobnie oznacza, że padłeś ofiarą złego królika. Oczywiście może być czytanie tylko z ciekawości. Jeśli tak się stanie, można rozważyć sobie bardzo, bardzo szczęśliwy. Zły królik jest bał. Jest to bardzo niebezpieczne zakażenie, i jeśli aktualnie są zakażone, jesteś mnóstwo problemów.

Główny moduł infekcji jest WINDOWS\INFPUB. Plik DAT. Jeśli znajdziesz ten plik w systemie, pamiętaj, że zły królik jest na pokładzie. WINDOWS\INFPUB. DAT znajduje się w katalogu C:\Windows, jest prowadzony przez rundll32.exe i używane do skanowania urządzeń podłączonych do sieci lokalnej. Ta funkcja zagrożenie jest nadal w toku, ale to prawdopodobnie służyć w jego przyszłej wersji. Jest to stosunkowo nowy wirus, ale nadal jest bardzo niebezpieczne, więc nie lekceważ go. Przejdźmy do więcej szczegółów.

Po ransomware wchodzi komputer, krople INFPUB. Pliki DAT, jak również główne biblioteki DLL i dwa złośliwe aplikacje. Te cztery elementy, łączone, szyfrowanie plików. Zły królik sprawia, że pełne skanowanie dysku twardego dysku w poszukiwaniu głównie pliki, które sam stworzyłeś. Należą do nich zdjęcia, filmy, pliki MS Office, bazy danych, muzyki, dokumentów, itp. Wszystkie one dostać szyfrowane algorytmem szyfrowania silnych i nie masz już dostępu do żadnego z nich. Po zakończeniu szyfrowanie ransomware krople notatkę dla Ciebie. To się nazywa okupu i stwierdza, że jedynym sposobem uzyskania pliki z powrotem jest zakup specjalnego klucza.

Oszuści popytu 0,05 Bitcoins, co równa się około $300 USD. Twierdzą oni, że raz płacisz, będą wysyłać odszyfrowujący i będzie można odblokować swoje dane. Może to być prawdą, ale zdecydowanie wskazują, że nie płacisz. Oto dlaczego. Przede wszystkim masz do czynienia z oszustów i oszustów nigdy nie można ufać. Mają tendencję do ignorowania ich ofiar po okup jest wypłacane. Może pojawić się nie odszyfrowujący w ogóle. Po drugie co zrobić, jeśli klucz dają Ci działa tylko częściowo lub w ogóle? Co potem? Stracili swoje pieniądze i nie odzyskać swoje pliki. Po trzecie nawet, jeśli dają Ci klucz i działa dobrze, masz nadal problem.

Decryptor tylko usuwa szyfrowania, nie infekcji. Zły królik pozostanie u twój maszyna gotowa do strajku ponownie wszelkie razy, on decyduje. Czy teraz zobacz Dlaczego płacić tych osób nie jest to opcja? Nigdy nie można wygrać. Aby bezpiecznie pobrać swoje dane, musisz najpierw usunąć ransomware. Następnie Jeśli masz kopie zapasowe zapisane na zewnętrznym urządzeniu, można użyć do odzyskania wszystko. Co zrobić, nie dać te cyberprzestępcy nawet ani grosza z pieniędzy i nie sponsorować ich “działalności”.

Jak skończy się przebijał rezygnować zły królik? Cóż ransomware opiera się na swoją nieostrożność. Jak działa program? Jakoś kończy się na Twojej stronie, stwierdzające, że lampa błyskowa nie jest aktualizowany i że jeśli chcesz zobaczyć zawartość tej strony, musisz zaktualizować go teraz. Wygodnie, tam jest podany link, który możesz kliknąć na i plik install_flash_player.exe pobiera pobrać na swój komputer. Następnie Jeśli je wykonasz, to jest to.

Wykonać Bad królik i dał wirusa przyznać uprawnienia. Reszta już wyjaśniliśmy. Jest to, co możemy rozumieć przez “wirusa opiera się na swoją nieostrożność”. Dlaczego możesz kliknij przycisk random link, aby zaktualizować program? Użyj tylko wiarygodnych źródeł. Nie daje naiwności i pośpiechu. Nigdy nie kończy się dobrze dla Ciebie. Nie zapomnij, że i nie powtarzać tego samego błędu w przyszłości. Jedynym sposobem, aby chronić komputer przed infekcjami z jest zawsze na bieżąco baczności.

Ransomware zły królik (WINDOWS\INFPUB. Usuwania DAT)

Metoda 1: przywrócić pliki zaszyfrowane przy użyciu ShadowExplorer
Zazwyczaj, zły królik Ransomware (WINDOWS\INFPUB. DAT) usuwa wszystkie kopie w tle, przechowywane w komputerze. Na szczęście ransomware nie jest zawsze w stanie usunąć kopie w tle. Tak pierwszej próbie powinno być przywrócenie oryginalnych plików z kopii w tle.

 1. Pobierz ShadowExplorer z tego linku: http://www.shadowexplorer.com/downloads.html.
 2. Zainstalować ShadowExplorer
 3. Otwórz ShadowExplorer i wybierz dysk C: na panelu po lewej stronieshadowexplorer
 4. Wybrać na co najmniej miesiąc temu daty z pola Data
 5. Przejdź do folderu z zaszyfrowanych plików
 6. Kliknąć prawym przyciskiem myszki na pliku zaszyfrowanego
 7. Wybierz “Eksportuj” i wybrać miejsce docelowe dla oryginalnego pliku

Metoda 2: Przywracanie zaszyfrowanych plików przy użyciu narzędzia Przywracanie systemu

 1. Wejdź w Start –> Wszystkie programy –> akcesoria –> Narzedzia –> Przywracanie systemu
 2. Kliknij przycisk “dalejsystem restore
 3. Wybierz punkt przywracania, przynajmniej miesiąc temu
 4. Kliknij przycisk “dalej
 5. Wybierz dysk C: (powinno być wybrane domyślnie)
 6. Kliknij przycisk “dalej“. Poczekaj kilka minut i przywracania należy zrobić.

Metoda 3: Przywracanie plików za pomocą oprogramowania do odzyskiwania plików
Jeśli żadna z powyższych metod działa, należy spróbować odzyskać zaszyfrowane pliki przy użyciu oprogramowania do odzyskiwania plików. Od zły królik Ransomware (WINDOWS\INFPUB. DAT) najpierw tworzy kopię oryginalnego pliku, a następnie szyfruje go i usuwa oryginalny, można pomyślnie przywrócić oryginalny, za pomocą oprogramowania do odzyskiwania plików. Oto kilka darmowych programów oprogramowania do odzyskiwania plików:

 1. Recuva
 2. Odzyskiwanie plików Puran
 3. Disk Drill
 4. Glary Undelete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *