Usunąć Realnewshour.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Realnewshour.com strony internetowej w przeglądarce jest to zły znak. To znak, że pasożyta z rodziny adware znajduje się teraz na twoim komputerze. To złośliwe oprogramowanie jest odpowiedzialny za dużą ilość natrętnych reklam, które są wyświetlane na ekranie, na co dzień. Pasożyt jest zaprogramowany do infekują każdej przeglądarki, które są dostępne na komputerze i włączyć je do wyświetlania reklam narzędzia. Z każdego dnia liczby reklam wzrośnie, utrudniając przeglądarki sieci web na bieżąco, co w jego powolne i słaba wydajność.

Ponadto adware jest całkowita naruszenie prywatności w Internecie. Szkodnik ten paskudny można uzyskać dostęp do danych w sieci web i ukraść historii przeglądania, nawyki i wyniki wyszukiwania. Z tej informacji dostosować reklamy, dzięki czemu są bardziej atrakcyjne dla użytkownika i dlatego są bardziej prawdopodobne kliknął na będzie się pasożyta. Za każde kliknięcie użytkownika sprawia, że na reklamy adware będzie zarabiać.

Na szczęście Realnewshour.com adware nie hack jego sposób na twoim komputerze. Co oznacza, że jedynym sposobem na to, aby uzyskać dostęp, jest, jeśli udzielić go do niego. Ale tego pasożyta jest podstępny i używa Świetne podstępu, aby pozwolić mu na urządzeniu nie wiedząc o tym. Może się to zdarzyć po otwarciu zainfekowanego spamowych, zwłaszcza, jeśli zawierają one załączniki lub plików wykonywalnych.

Dlatego najlepiej omijać wszelkie wiadomości spamowych lub podejrzane wiadomości, które twierdzą, że wysłane z oficjalnych firm. W takich przypadkach zalecamy sprawdzanie jeśli adres e-mail pasuje do tego, który jest wymieniony w ich siedziby firmy. Jeśli istnieje dopasowanie, trzeba natychmiast usunąć tę wiadomość, ponieważ najprawdopodobniej jest wysyłane przez oszustów, które mają na celu zainfekować komputer złośliwego oprogramowania. Inne sposoby adware do rozprzestrzeniania są fałszywe aktualizacje, freeware, pliki torrent, zacienionych linki i reklamy, itp

Adware jest umiejętności są nie do przecenienia. Mimo, że wielu użytkowników nie należy rozważyć adware za prawdziwy wirus, ponieważ ogranicza jego atak tylko przeglądarki, która nie czyni pasożyta nieszkodliwe. Wręcz przeciwnie jest w stanie poważnie uszkodzić przeglądarki do punktu to nie jest w stanie działać całkowicie. Co więcej adware może naruszyć informacje osobiste i finansowe.

Poufne dane, takie jak, ale nie ograniczając się do haseł, identyfikator logowania, adresy IP, bankowe poświadczenia konta, numery kart kredytowych, itp. można łatwo wpaść w ręce oszustów, które nie zawaha się wykorzystać możliwość kradzieży informacji sprzedać go do innych osób. Jedynym sposobem możesz chronić swoją prywatność i zabezpieczyć swoją obecność w Internecie jest usunąć ten pasożyt nieprzyjemnych adware z komputera. Im dłużej możesz przedłużyć jego pobytu, więcej szkód, to nie będzie w stanie zrobić. Jeśli masz pewności, jak pozbyć się tej uciążliwości, możesz śledzić nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Realnewshour.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Realnewshour.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *