Usunąć Redirect.redpop.pro (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Redirect.redpop.pro

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Redirect.redpop.pro. Ten przewodnik usuwania Redirect.redpop.pro działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Każdy użytkownik chce, aby przeglądać internet bez przerwy irytujących reklam i wyskakujących okienek. Prawda, reklamy stały się regularne rzeczy w naszym codziennym życiu, ale jeśli oni powstrzymać od konieczności zapewnienia normalnego przeglądania, oznacza to, że coś jest nie tak. Jeśli oprócz pokryte ad ekranu stale przekierowane na stronie Redirect.redpop.pro, oznacza to, że przeglądarka została przeniknęły przez porywacza przeglądarki paskudny.

Takie złośliwe pasożyty są znane do modyfikowania ustawień sieci web, a także zainstalować rozszerzenia zacienionym, paski, dodatki lub aplikacje przeglądarki, nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę. Co więcej on będzie uzyskać cenne informacje na temat użytkownika, jak przeglądanie historii, zwyczajów w sieci web i wyników wyszukiwania, tak aby móc zapewnić ukierunkowane reklamy, które będą tak intrygujący, jak to możliwe do użytkownika. Ale dlaczego porywacza przejdź do takich ogromnych starań, aby dostarczać treści reklamowych dostosowanych? Aby utworzyć dochód za pośrednictwem metody pay-per-click lub pay-per-view, oczywiście. Więcej użytkownik pobiera nabrać klikając na wyświetlonej promocje, więcej zysku, które niesie do hakerów i stron trzecich, które promują reklamy w danym.

Przeglądarka porywacze somolotu są najczęściej rozpowszechniane przez spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, uszkodzone linki i pop-upy, reklamy promujące ekskluzywne oferty i żądań aktualizacji sprzedaży, fałszywe, fałszywe narzędzie Narzędzie reklamy, pakiety wolnego oprogramowania, itp. Jeśli okno podręczne wyłania się z nigdzie na ekranie i próbuje zrobić się po aktualizacji wątpliwe link, radzimy ci dala od niego. Jeśli musisz zaktualizować oprogramowanie na twoim komputerze, zaleca się, opierając się na oficjalnych i licencjonowanych źródeł tylko.

Remove Redirect.redpop.pro
The Redirect.redpop.pro Virus

Nie ślepo zaufania losowe pop-up. To nie działa jak legalne oprogramowanie firmy. Również podczas gdy my jesteśmy na temat oprogramowania, jeśli masz zamiar kontynuować proces instalacji, zdecydowanie zalecamy aby zdecydować się na Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. W ten sposób będzie miał pełne prawo do instalacji i można łatwo zobaczyć, jeśli są jakieś ukryte programy lub aplikacje. Jeśli możesz znaleźć żadnego dodatkowego oprogramowania, mądrą rzeczą do zrobienia byłoby upewniając się, że istnieją nie zaznaczone pola wyboru obok nich. Widzi Pan, malware jest znany w celu ukrycia się jako pozornie przydatne oprogramowanie, które nie będą poprawnie ujawniane na pobieranie.

Nie bój się, przeglądarka porywacze somolotu ograniczyć ich atak tylko przeglądarki. Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Edge firmy Microsoft, program Internet Explorer – żaden typ przeglądarki jest odporny na jej złośliwych programów. Bo porywacze nie infekuja system komputerowy, sam, większość ludzi naprawdę nie uważam tego pasożyta jako ‘prawdziwy’ wirus. Nie idź na niedoszacowanie mocy, choć. Przeglądarka porywacze somolotu na pewno nie są nieszkodliwe. Mogą one powodować poważne szkody, jeśli niech instalacji nienadzorowanej.

Obecność szkodników cyber na przeglądarce naraża online bezpieczeństwo i prywatność. Hakerzy mogą wykorzystać tę okazję, aby uzyskać ich ręce na cenne informacje, takie jak, ale nie ogranicza się do adresów IP, numery kart kredytowych, hasła, poświadczenia konta bankowego, identyfikator logowania, itp. Jeśli chcesz upewnić się, że takie prywatne dane pozostaje poza zasięgiem cyberprzestępców, musisz działać szybko i jak najszybciej usunąć porywacza przeglądarki.

Redirect.redpop.pro Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Redirect.redpop.pro z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *