Usunąć Relosoun.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Wygląd strony Relosoun.com przynosi wraz z siebie bardzo złe wieści. Jeśli widzisz tę stronę, oznacza to, że komputer ma już przeniknęły przez pasożyta nieprzyjemnych adware. Skoro ono dostaje dostęp do komputera, to złośliwe oprogramowanie zrobi wszystko, aby włączyć przeglądarkę do wyświetlania reklam narzędzia. W celu zapewnienia, że zawartość generowaną będzie tak atrakcyjne dla użytkownika, jak to możliwe, szkodnika cyber będzie monitorować jego ofiary aktywności w Internecie i zbierać żadnych danych przeglądania i odpowiednich wyników wyszukiwania.

Dzięki tej informacji adware będzie mógł dostosować reklamy, dzięki czemu są one bardziej prawdopodobne kliknął na. Głównym celem tego pasożyta jest do tworzenia dochodów poprzez system pay-per-click. Oczywiście aby zwiększyć swoje szanse na sukces, nawet więcej, liczba reklam wzrośnie z każdego dnia. Spowoduje to, że różne kłopoty dla użytkownika. Adware jest aktywność jest bardzo szkodliwe dla przeglądarki, więc im szybciej pozbyć się ten przykry adware, tym lepiej!

Adware jest powszechnie za spam poczta elektroniczna, fałszywe aktualizacji wiadomości, załączniki wiadomości e-mail, freeware, pliki torrent, a także wątpliwej reklamy. Należy wiedzieć, że ten pasożyt nie znaleźć drogę na swój komputer. Ono cantomat siekać Twój komputer. Aby zaatakować, wymaga zgody użytkownika. Ale jak to się stało? Cóż nie twierdzimy, że świadomie udzieliłeś uprawnień do niebezpieczne adware, dostęp do komputera.

Zazwyczaj co się dzieje, jest, że użytkownicy są zbyt niedbałe i zdecydować się na szybkiej instalacji, gdy mamy do czynienia z instalacja oprogramowania, tylko po to, aby zaoszczędzić czas. To jest duży błąd. Widzisz, w pośpiechu, będziesz być w stanie zauważyć, jeśli istnieją dodatkowe oprogramowanie w pakiecie, który pobrałeś i programów bonusowych i będą automatycznie zainstalowane aplikacje, które są przed wami ukryte. Czyli jak szkodliwe oprogramowanie często wkrada się na jego ofiar. Aby upewnić się, że tak nie jest, trzeba wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. W ten sposób, łatwo można dostrzec wszelkie Instalacje opcjonalne i wybrać, aby je odznaczyć, więc oni nie instalowane na twoim komputerze.

Adware ma potencjał całkowicie uszkodzenia każdej przeglądarki, którą masz na swoim komputerze – Firefox, Chrome, Safari, Opera, krawędzi, Explorer – nie przeglądarki sieci web jest odporny na jego ataku. Na jasną stronę, powinieneś wiedzieć, że adware ogranicza jego atak tylko dostawców internetowych. Nie zainfekować system cały komputer, nie martw się. Nie działają jak koń trojański. Jednak nie iść przecenia siłę tego adware.

Przez przedłużenie pobytu na swojej maszynie cyber, znajdziesz, że internet zmniejszyła się szybkość, przeglądarki jest ciągle się zawiesza, a także tyle. Prędzej z później, ze względu na dużą ilość natrętnych reklam, aplikacja przestanie odpowiadać całkowicie, dzięki czemu można go używać. I to nie wszystko. Adware zagraża informacje osobiste i finansowe ryzyko. Takie cenne dane można łatwo wpaść w ręce hakerów, którzy pragną dzielić się tymi informacjami z innych stron trzecich, dla zysku. Jeśli chcesz uniknąć kłopotów, że pochodzi z Relosoun.com adware, należy usunąć tego pasożyta z komputera jak najszybciej!

Relosoun.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Relosoun.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Relosoun.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *