Usunąć Rompilsy.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Rompilsy.com. Ten przewodnik usuwania Rompilsy.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Rompilsy.com Strona wiąże się z infekcji cyber. Adware pasożytów, mają być dokładne. Widząc go i reklamy, zasilany przez to bardzo zły znak. Oznacza to, że komputer jest już zainfekowany. Adware ma slithered w systemie i wyświetlanie Rompilsy.com jest jej sposób ukazujące się do Ciebie. Podjąć natychmiastowe działania przeciwko szkodników. Mimo, że kawałki adware są uważane za znacznie mniej szkodliwe i stosunkowo łatwy do rozwiązania problemu, nadal można i spowoduje uszkodzenie.

W końcu każdy pasożyt wymyka się spod kontroli. Ten adware zawarte. Im dłużej pozostaje w systemie, spowoduje więcej problemów. Należy pamiętać, że tych problemów może rozpocząć jako drobne i nieznaczne, ale będzie utrzymywać na piętrzące się i rosną w ważności każdego dnia. Zrób sobie przysługę i jak najszybciej usunąć adware. Wszystko to nie jest, możesz spowodować, bóle głowy i unpleasantries. Nie przechowywać. Nadal jest to zakażenie, które mówimy i jest miejscem dla niego na twoim komputerze. Nie należy ignorować, to naraża się na ryzyko. Znajdź, gdzie czai się i nie wahaj się usunąć go na dobre. Swojej własnej przyszłości będą wdzięczni.

Adware sprawia, że bałagan przeglądania. Jest to program reklam. Oznacza to, że w celu przedłużenia jego istnienia, ma do generowania reklam. I to robi. Ale problem jest, że każdy, kto jest chętny wobec wydatki pieniądze korzystanie z usług. Adware ma mechanizm weryfikacji. Nie sprawdza jego użytkownicy nie co reklamować. Oczywiście hakerzy z tego skorzystać. Wykorzystują oprogramowanie typu adware, aby zyskać dochodów pay-per-click i rozprzestrzeniają szkodliwe treści online. Dlatego większość reklam, linków i stron są zmuszeni, aby zobaczyć z powodu adware, złośliwe. Jeśli klikniesz, hakerzy get paid. Jeśli użytkownik przekierowany, hakerzy nawet lepiej zarabiać. Są zasadniczo staje się ich sponsorem i pomagając im rozwijać swój biznes. W tym samym czasie są także narażając się na ryzyko. Jeśli zdarzy ci się kliknij na uszkodzony reklamy (istnieje wiele osób), otrzymasz więcej zakażeń na pokładzie.

Reklamy, albo prowadzić do złośliwej strony, pełne zakażeń lub ukrywają infekcje, sami. Tak czy inaczej, jedno kliknięcie jest potrzebny aby pogorszyć sytuację zapraszając więcej szkodników w komputerze już złe. Urządzenie jest boryka się tyle ze względu na singiel ten adware. Jego prędkość spada do indeksowania. Często wywala. Freeze Twojej przeglądarki. Aktywności są skutecznie zniszczony, jak cierpisz stała włamaniami. Nawet Twoje połączenie internetowe może stać się niestabilny. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli możesz zarazić się pasożytami więcej. Twój komputer nie będzie mógł trzymać zbyt długo i załamie. Nie pozwól, aby ten scenariusz, rozwijają się i działać póki nie jest za późno. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i oczyścić system tego szkodnika. Im szybciej, tym lepiej.

Jak adware wprowadzony? Nie będziesz jak odpowiedzi, ale jesteś tym, który niech szkodników w. Nie można uzyskać bez Twojej zgody i oczywiście, w pewnym momencie, dałeś go i teraz nawet nie pamiętam, to. To jest ponieważ adware oszukać Cię i były zbyt rozproszony, aby zauważyć. Zakażenia te zwracają się do stary ale złoty środek infiltracji do ci dupe. Jak na przykład wiązkach freeware, fałszywe aktualizacje, uszkodzone strony, linki, itp. Jeśli chcesz, aby utrzymać urządzenie w bezpiecznym, być bardziej ostrożny co kliknięciu i jakie strony możesz odwiedzić. Nie mów “Tak” przed czytania, co to jest to, że mówisz tak, aby. Zrobić swoje due diligence. Jeśli nie chronić komputer, należy się, nikt inny nie będzie albo.

Rompilsy.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Rompilsy.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *