Usunąć S.zlsite.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove S.zlsite.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć S.zlsite.com. Ten przewodnik usuwania S.zlsite.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Niedawno przeglądarki ma zaczął się dziwnie zachowywać? Twoja strona i preferowanej wyszukiwarki zostały zastąpione przez stronę niestandardową o nazwie S.zlsite.com? W przypadku pozytywnej odpowiedzi na te pytania, mamy złe wieści dla Ciebie. Wygląda na to, że Twój komputer został opanowany przez porywacza przeglądarki paskudny. Pasożyt ten przykry ma moc, aby zmodyfikować ustawienia na przeglądarce, które uzna za niezbędne dla jego złych celów. Co więcej będzie w stanie zainstalować różne rozszerzenia zacienionym, dodatki i paski narzędzi, bez uzyskania zgody użytkownika po raz pierwszy.

Częściej niż nie użytkownik nie zdaje sobie sprawy istnienie takich aplikacji, dopóki jest za późno. Głównym ich zadaniem porywacza jest do ataku ofiary z reklam jak najwięcej jak to możliwe. Oczywiście nie tylko żadnych reklam. Muszą one być specjalnie ukierunkowane, więc pojawiają się atrakcyjne dla użytkownika. Aby upewnić się, że są one tak intrygujący, jak to możliwe, szkodnika cyber będą kraść, niezależnie od danych w sieci web można znaleźć, jak Historia przeglądarki i nawyki, a także wyszukiwania kwerendy, aby lepiej dostosować promowane treści odpowiednio. Takie działanie będzie zagwarantowanie zysku PPC (Pay-Per-Click) dla hakerów i stron sponsorowanych.

Remove S.zlsite.com
The S.zlsite.com Virus

Najpopularniejszym środkiem do porywacza dystrybucji obejmują żądań aktualizacji fałszywe e-maile i załączniki, pakiety wolnego oprogramowania, torrenty, wątpliwych linki i reklamy, spam i więcej. Spamowych są często, gdzie ukrywa się w złośliwego oprogramowania. Niczego nie podejrzewający użytkownik będzie kliknąć na takich e-maili bez namysłu. Większość spamu zawiera załączniki. Otwierając je, przyznajesz dostęp złośliwego oprogramowania na komputerze. I nawet nie wiem, co zrobiłeś. Dlatego najlepiej omijać spamowych całkowicie. Zwłaszcza, jeśli zawierają one załączniki lub plików wykonywalnych.

Jeśli widzisz pop-up, który wzywa do aktualizacji programu na twoim komputerze klikając na link wątpliwe, nie pozwól, by oszukać Cię! To jest, nie jak należy zaktualizować oprogramowanie. Zamiast polegać na licencjonowanych i oficjalnych źródeł tylko.

Przeglądarka porywacze somolotu są znane ograniczenia ich atak tylko przeglądarki. To jest powód, dlaczego większość użytkowników nie uważają porywacze za prawdziwych wirusów. Ponieważ nie atakują system cały komputer jak koń trojański lub ransomware będzie. Jednak to nie oznacza, że należy doceniać moc, która posiada porywacza. Widzisz, tego pasożyta jest więcej niż zdolne do prowadzenia poważne szkody.

Powolny internet połączenie, powolne minimalizacji i maksymalizacji okna przeglądarki, aplikacja częste awarie i opóźnienia są tylko niektóre z objawów zakażenia porywacza przeglądarki. Aby odzyskać kontrolę nad przeglądarki i wrócić do bezpieczne i wolne od reklam online doświadczenia, trzeba usunąć to zagrożenie cyber ASAP. Nie trzymać się, aby dowiedzieć się, co to złośliwe oprogramowanie jest w stanie. Nie lubisz go. Zamiast tego postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej i raz na zawsze pozbyć się tej uciążliwości porywacza.

S.zlsite.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć S.zlsite.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *