Usunąć Search.bittsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.bittsearch.com. Ten przewodnik usuwania Search.bittsearch.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy ciągle dostanie przekierowany do strony Search.bittsearch.com? Jeśli nie, oznacza to, że Twoja przeglądarka został porwany przez irytujące złośliwego oprogramowania. Przeglądarka porywacze somolotu są znane ich ofiara Strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki zastąpić niestandardową. Co więcej porywacze są zdolne do uzyskiwania informacji, takich jak historia, zwyczaje i wyszukiwania kwerendy sieci web.

Odbywa się to w jednym celu – aby być w stanie wygenerować rodzaj treści reklamowe, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. To dlaczego jeśli padłeś ofiarą tego szkodnika, stale będzie dostać bombardowani z irytujących reklam i wyskakujących okienek, często w postaci wyłącznej sprzedaży i ofert, specjalne oferty i kupony, miga wiadomości, fałszywe aktualizacje, itp. Celem jest stworzenie dochodów PPC (Pay-Per-Click).

W większości przypadków porywacze somolotu rozdzielone przez fałszywych aktualizacji żądania i dołączonego oprogramowania. W celu uniknięcia zakażenia porywacza przyszłych, użytkownicy muszą być ostrożni w cały czas, gdy są one w Internecie. Podczas instalowania oprogramowania, które zostało pobrane z sieci web, inteligentnych rzeczą do zrobienia byłoby zdecydować się na Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. To daje kontrolę nad zawartość pakietów oprogramowania.

Jeśli widzisz żadnych podejrzanych aplikacji lub programu, który uznają za zbędne lub nigdy nie przeznaczone do pobrania po pierwsze, jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu odznacz je z listy. Również doradzamy naszym czytelnikom, aby uzyskać ich aktualizacje oprogramowania z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko. Nie tylko ślepo zaufania losowe pop-up, który wzywa aby przestrzegać shady Uaktualnij łącze.

Podczas gdy przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za bardzo niebezpieczne, nie są one nieszkodliwe. One mogą przekierowywać do fałszywych lub niebezpiecznych witryn, które może otworzyć backdoory dla hakerów. Mając taki złośliwy pasożyt na twoim komputerze nie jest coś, czego chcesz. Dlatego zaleca się jego natychmiastowego usunięcia! Jeśli pozwolisz na to roam wolne na twoim komputerze, można umieścić swoje bezpieczeństwo prywatności i sieci web w niebezpieczeństwie.

Częste reklam i wyskakujących okienek, które zaleją ekranu będzie najmniej problemów. Jeśli nie chcesz, aby cenne informacje, takie jak hasła, adresy IP, kont bankowych, numery kart kredytowych, itp., wpaść w ręce cyberprzestępców, trzeba usunąć porywacza tak szybko, jak to możliwe! Możemy pomóc z tym zadaniem. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Search.bittsearch.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.bittsearch.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *