Usunąć Search.htrackyourpackages.co (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.htrackyourpackages.co

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.htrackyourpackages.co. Ten przewodnik usuwania Search.htrackyourpackages.co działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.htrackyourpackages.co jest search engine i pakiet tracker. Na stronie znajduje się pole wyszukiwania, kilka barów linki i formularz do śledzenia paczki. Pierwszy zestaw szybki dostęp, przyciski znajduje się w osadzonych pasek narzędzi. Powiązanych stron są, Facebook, YouTube, Yahoo, Gmail i mój News Wire. Pasek narzędzi zawiera również pola wyszukiwania wtórne i linki do widget pogody, o nazwie WeatherMap. Pasek łącza znajduje się poniżej pola wyszukiwania główne. Daje szybki dostęp do tego samego zestawu stron internetowych, a także Amazon. Poniżej znajduje się formularz do śledzenia pakietów. Aby utrzymać się na bieżąco na podróż swojej paczki, można wprowadzić jego numer przesyłki w polu. Wygodny układ z Search.htrackyourpackages.co jest uciążliwe. Domena jest pośrednikiem dla porywacza.

Podstępny program wykorzystuje przeglądarkę dla jego złośliwy program. To może przeniknąć najczęstszymi klientami przeglądania, w tym Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari i Opera. Raz wewnątrz systemu, to będzie początek wprowadzanie nieautoryzowanych zmian do ustawień wewnętrznych. Do Search.htrackyourpackages.co zmieni się twój homepage i nie wykonać zrewidować silnik. Ma to dać porywacza możliwość kolidować z wyników wyszukiwania. Obsługiwana zawartość wśród wyników uzasadnione będzie dodać do zapytania wyszukiwania. Właściciele shady narzędzie get paid do promowania platform partnerów strony trzeciej. Płacą według liczby linków sponsorowanych, które użytkownicy klikają. Technika ta zarabianie nazywa się system pay-per-click.

Oprócz zmiany wyników wyszukiwania, Search.htrackyourpackages.co porywacza generuje reklamy. Wyskakujące okienka są wyświetlane w różnych kształtach i formatach, takich jak banery, gratisy, linki w tekście, kupon pola, porównanie, śródmiąższowe, przejściowe, kontekstowe, pływające i reklam wbudowanych. Porywacz próbuje zdobyć poborów zainteresowanie podając okazyjnych ofert dla wysokiej jakości towarów. Można oczekiwać, aby otrzymywać oferty dla urządzeń technologicznych, sprzęt sportowy, akcesoria, meble, elementy dekoracyjne, sprzętu ogrodniczego, ubrań, zabawek i wiele innych elementów. Propozycjami kulisy intryg Ciebie, ale nie ma żadnej gwarancji, że są one wiarygodne. Po reklamy może przekierowanie do niebezpiecznych stron internetowych i dostać twój system zainfekowany złośliwym oprogramowaniem.

Remove Search.htrackyourpackages.co
The Search.htrackyourpackages.co Virus

Ludzi za Search.htrackyourpackages.co wybrały się do nie ponoszą odpowiedzialności za problemy zabezpieczeń z motywem, że działają one jako mediatorów dla treści osób trzecich. Strona jest skojarzony z dwoma obiektami. Rejestrujący za domeny jest Kajmany firmę Eightpoint Technologies Ltd. Usługi witryny sieci Web zostały wniesione przez polaryzacji Technologies Ltd., przedsiębiorstwo z siedzibą w mieście Limassol, Cypr. Podczas gdy reklamy są oczywiste, problem, tam jest ukryte zagrożenie związane z porywacza. Tajne program zbiera informacje na temat użytkowników i sprzedaje go na rynkach darknet. Dane, które można uzyskać dostęp obejmuje historię przeglądania, tracking cookies, naciśnięcia klawiszy, kraj pochodzenia, kod pocztowy, konto e-mail, numer telefonu, IP adresu, nazwy użytkownika, hasła i finansowych poświadczenia.

Istnieje kilka sposobów kontaktu z Search.htrackyourpackages.co porywacza. Preferowane wektor jest łączenie. Tajne narzędzie można Hak jeździć z innego programu, takich jak pirackich aplikacji narzędzie, freeware lub shareware. Pobierz klienta zaoferuje hijacker jako narzędzia bonus i dołączyć go do instalacji domyślnie. Jeśli nie znajdziesz opcję i zachować ustawienia, ponieważ są one, będzie dać homologacji, musi uzyskać dostęp do systemu. Zawsze trochę czasu, aby przeczytać regulamin programów, które można dodać do komputera. Przejdź do programów, których status zabezpieczeń są pewne informacje i trzymać się potwierdzone platform dystrybucji oprogramowania.

Inny typowy sposób do rozprzestrzeniania się ukradkiem oprogramowania jest spam poczta elektroniczna. Search.htrackyourpackages.co porywacza mogą podróżować ukryte za załączony plik. Osoby za fałszywe wiadomości wyjaśni, że dokument dołączany jest powiadomienie na ważną kwestią. Bedzie przedstawiac sie jako oficjalny przedstawiciel odpowiadającego elementu. Aby e-mail wydają się prawdziwe, można skopiować i wkleić kontakty odpowiednich organizacji w treści listu. Aby potwierdzić, że danej wiadomości jest niezawodny, Sprawdź konto e-mail, który został wysłany z tego. Najbardziej uproszczony sposób, aby przenieść Search.htrackyourpackages.co porywacza jest poprzez drive-by download. Dzieje się tak, gdy użytkownik uzyskuje dostęp do witryny uszkodzone lub łącze. Radzimy wybrać swoje źródła z najwyższą ostrożnością.

Search.htrackyourpackages.co Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.htrackyourpackages.co z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.htrackyourpackages.co z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *