Usunąć Search.htransitschedule.co (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.htransitschedule.co. Ten przewodnik usuwania Search.htransitschedule.co działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.htransitschedule.co jest niebezpieczną stronę i widząc go cały czas kiedy możesz surfować po Internecie jest to zły znak. Strona wskazuje, że komputer jest już infekcji. Kryje to zakażenie. Porywacza przeglądarki mają być dokładne. Porywacze są idealną kombinacją bezużyteczne, irytujące i niebezpieczne. Ta, którą są zablokowane z nie ma rozróżnienia. Tak więc nie oczekuj go, aby być przydatne dla Ciebie. To nie będzie. Jest to niebezpieczne i należy usunąć z systemu. Jeśli zostawisz to być, to będzie w dalszym ciągu powodować coraz więcej problemów, dopóki komputer nie je znieść i rozkłada się całkowicie.

Podjąć wygląd Search.htransitschedule.co jako duże, neonowy znak ostrzegawczy i słuchać go. Po stronie przejmuje przeglądarki, pamiętaj, że porywacz jest już w systemie. Zacząć szukać jego czającym się miejsce i usunąć go po wykryciu. Nie dać wystarczająco dużo czasu, aby zniszczyć działań online, ponieważ jest to dokładnie to, co ma zamiar robić. Działać, póki nie jest za późno. Im szybciej pozbyć to irytujące pasożyta, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia.

Po porywacza wchodzi, natychmiast rozpoczyna pracę. To nie trać czasu. Na początek szkodnika zamienia twój homepage i Szukaj silnika własnej domeny, który, jak już powiedzieliśmy, jest bardzo zawodne. Nie może być zaufane, aby zapewnić bezpieczne wyniki wyszukiwania. Ci będą narażone złośliwych linków dziennie. Niektóre z wyników, które widzisz mogą być całkowicie bezpieczne, ale nie ma żadnego sposobu mówienia, które z nich są uszkodzone i które z nich są nie, dopóki nie klikniesz. Jednak jeśli klikniesz na niewłaściwej, może pogorszyć sytuację. Może dostać przekierowanie do witryn złamany pełnego innych zakażeń i jednego kliknięcia jest więcej niż wystarczająco, aby zaprosić powiedział malware na pokładzie.

Również niektóre z wyników, które widzisz są złośliwe reklamy, nawet jeśli nie są jako takie oznaczone. One również ukryć ryzyka. I najgorsze jest to, że nie można ich uniknąć, ponieważ Search.htransitschedule.co jest nowy silnik wyszukiwania. Nie można wprowadzać jeden ruch w Internecie bez niego i nie można odzyskać swój poprzedni silnik. Przeglądarki są porwany i masz nie ma kontroli. Poza tym swoje życie prywatne nie jest prywatny.

Szkodnik jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować i monitorować każdy ruch online Pozdrawiam. W ten sposób uzyskuje dostęp do Twoich danych osobowych. To nawet rejestruje je, a następnie wysyła je do osoby, która go utworzyła. Te hakerzy są ostatnich ludzi na ziemi, który powinien mieć taki dostęp. Twoje dane będą korzystać za nic, ale ich szkodliwych celów. Lub będą sprzedawać je osobom trzecim, z wątpliwą porządki. Tak czy inaczej, to nie będzie koniec dobrze dla Ciebie, więc nie pozwól, aby ten scenariusz rozwijać. Usuń porywacza ASAP. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu.

Jak ty utknąć z Search.htransitschedule.co porywacza? Porywacze są jeszcze programy i, aby działać, muszą być prawidłowo zainstalowane. Innymi słowy potrzebują zgody i proszą o to. Jednak robią to za pomocą podawanie wskazówek taktyka, w przeciwnym razie wyprzesz im dostęp. Niektóre z tych taktyk podawanie wskazówek to spamowych, freeware, uszkodzone strony, niezweryfikowany torrenty, złośliwe reklamy firm, fałszywy program aktualizacje, itp. Jeśli nie zwrócić uwagę co klikasz i co postanawiają, infekcje wprowadzić komputer bez Ciebie wiedząc. Być bardziej ostrożny. Co oszuści najbardziej potrzebna do osiągnięcia sukcesu jest nieuwagi, pośpiech i rozproszenia. Nie pomagają im się poprzez dostarczanie tych.

Search.htransitschedule.co Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.htransitschedule.co z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *