Usunąć SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM. Ten przewodnik usuwania SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM jest reklamowany jako uzasadniony i przydatne wyszukiwarki. To ma zwiększyć Twoje doświadczenia w Internecie, zapewniając bezpieczne i dokładne wyniki wyszukiwania. To brzmi świetnie, nieprawdaż? Tylko wtedy, gdy była prawdziwa, która nie jest. SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM jest, w rzeczywistości, oszukańcze witryny. Jest złośliwy i należy podjąć jego wygląd jako znak ostrzegawczy. Po miejscu, upewnij się, że komputer jest już infekcji. Kryje on cyber pasożyt. Porywacza przeglądarki, aby być dokładne i ty musi podjąć natychmiastowe działania przeciwko niej.

Porywacze nie powodują przyjemne najemców. Są one niezwykle irytujące, wścibscy, a także niebezpieczne. Ta, którą są zablokowane z nie jest wyjątek. Szkodników nie przynieść nic dobrego. Wręcz przeciwnie. Będzie to całkowicie zrujnować twój pasienie się przeżycie. To jest, jeśli pozwolisz, oczywiście. Jeśli zignorujesz ryzyka, które stanowi, to się uda. Ale jeśli wziąć środki, można go usunąć, zanim udaje mu się spowodować uszkodzenia. Więc nie zwlekaj. Tak szybko, jak zdajesz sobie sprawę, że masz porywacza w systemie, Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go natychmiast. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej.

Porywacz znajduje się na Twojej twarzy. Raz zainstalowany, zastępuje poprzedni silnik homepage i wyszukiwarki z SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM witryny i za każdym razem iść w Internecie, są zmuszeni używać go. Jak już powiedzieliśmy, jednak strony nie jest wiarygodne i nie powinny być zaufane, aby zapewnić bezpieczne wyniki wyszukiwania. Co w nim jest szybki dostęp do złośliwego oprogramowania. Większość linków wyświetlanych na ekranie są złośliwe i prowadzić do podejrzanych witryn. Jeśli klikniesz, ryzykujecie nie tylko, dostawanie zakażony rezygnować malware więcej, ale również pomóc oszustów zarobić pieniądze. To prawda! Wykorzystują mechanizm pay-per-click do uzyskania bez wysiłku zysków na swój koszt. Ich sponsorem. Każde Twoje kliknięcie wypełnia ich kieszenie. Nie wspominając już o wyburzone doświadczenie przeglądania. Surfowanie po Internecie jest nie to, co kiedyś było. To ani bezpieczne, ani zabawa już. Na każdym kroku otrzymasz przerwany przez porywacza. Każdy czas ty tak bardzo jak dotyka jednego z przeglądarki, pojawią się problemy.

SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM Strona jest Twój cień online i możesz nie można się go pozbyć bez względu na to, co robisz. Także porywacza ciągle przekierowuje do podejrzanych stron, które są prawdopodobnie pełen infekcje. I nie zapomnij niezliczone reklamy, które pokrywają cały ekran 24/ 7. To jest koszmar. Nie możesz znaleźć, czego szukasz. Nie można odwiedzić ulubione witryny w pokoju. Nie można oglądać jeden film bez żadnych przerw. Zasadniczo nie można normalnie używać komputera. Wszystko to z powodu paskudny porywacza. Nie toleruje jego szemraną. Nie znosić wszystkie włamaniami, rzuca swój sposób. Zamiast tego należy użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i usunąć go jak najszybciej. Będzie można zarobić wdzięczność swojej własnej przyszłości.

Jak można zarazić z tym? Porywacz może używane kilka taktyk aby wprowadzić dane swojego komputera. Jeden z nich, na przykład, jest metoda e-mail spam. Szkodników może przybyły dołączone do pozornie uzasadnionych wiadomości, które otwarte bez myślenia o możliwych konsekwencjach. Inny scenariusz jest to, że pasożyt pozował jako fałszywe aktualizacji systemu lub programu i zainstalowano go nie wiedząc, co to właściwie jest. Może to również przybył wiązek z innych programów. Do zapobiegania zakażeniom w przyszłości, zawsze zwrócić uwagę co kliknięciu i to, co zgadza się. Wybierz czujności nad zaniedbania i utrzymać komputer wolny od infekcji.

SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *