Usunąć Search.privatesearchprotection.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.privatesearchprotection.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.privatesearchprotection.com. Ten przewodnik usuwania Search.privatesearchprotection.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Niedawno zauważyłem nietypowej aktywności w przeglądarce i strach, że może być ofiarą wirusa? Jeśli możesz stale przekierowany do strony search.privatesearchprotection.com, Twój strach może okazać się prawdą. To przekierowanie jest to znak, że komputer ma już przeniknęły przez porywacza przeglądarki. Co robi ten malware jest to, że generuje wiele natrętne pop-upy, reklamy, fałszywe aktualizacje, miga wiadomości, ekskluzywne oferty, oferty specjalne, kupony, itp., które wyglądają bardzo atrakcyjne dla użytkownika. Dzieje się tak ze względu na możliwość porywacza, aby uzyskać informacje dotyczące przeglądania, takie jak historia online i nawyki, zapytań i wiele innych. Celem tego działania jest upewnij się, że użytkownik jest najbardziej prawdopodobne, aby kliknij i ad i w ten sposób generowania dochodu przez metodę pay-per-click.

Przeglądarka porywacze somolotu można dostać rozproszone na wiele sposobów. W większości przypadków dzieje się za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem i załączniki i pakietów wolnego oprogramowania. Inne sposoby, aby zarazić się to złośliwe oprogramowanie mogą być fałszywe aktualizacji żądania, wątpliwej reklamy i linki, lub używając Potok tereny. Co można zrobić w przyszłości uniknąć takich infekcji wirusowej jest nie po drodze szybkiej instalacji, podczas pobierania oprogramowania z Internetu, ale do wyboru niestandardowego lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. W ten sposób możesz łatwo wyłączyć wszelkie programy, które uznają za podejrzane lub niepotrzebne. Również upewnij się, że otrzymujesz aktualizacje oprogramowania tylko ze źródeł oficjalnych i licencjonowane. Korzystanie z nielegalnych Potok tereny nie jest zalecane, ponieważ pliki takie mogą zawierać złośliwe oprogramowanie.

Remove Search.privatesearchprotection.com
The Search.privatesearchprotection.com Virus

Porywacze nie uznaje się naprawdę być równie niebezpieczne, jak wirus z kategorii konia trojańskiego, ale to nadal jest uważane za PUP (potencjalnie niepożądany Program), który ma miejsce w systemie komputerowym i musi być natychmiast usuwane, zanim okazja, aby spowodować poważne uszkodzenie komputera. Jak może to potencjalnie stanie? Przez wszystkie te podejrzane przekierowań, oczywiście. Dlatego nie jest zalecane dla użytkowników do kliknięcia na żadnej z tych wątpliwych reklam i wyskakujących okienek, ponieważ nigdy nie wiesz gdzie takie przekierowywania może prowadzić do.

Jest możliwe nastąpiło przekierowanie do stron internetowych stron trzecich, które mogą zawierać inne zagrożenia, które są jeszcze bardziej niebezpieczne niż porywacza przeglądarki. Jeśli wpadniesz w pułapkę porywacza, dane osobowe mogą dostać załatwiać kompromisowo. Nie chcesz, aby uzyskać dane takie jak, ale nie ograniczone do haseł, IP adresów, poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych i poświadczenia logowania zostanie naruszona, czy? Możemy poprowadzić Cię koryta nasze szczegółowe zestaw instrukcji do pomyślnie usunąć porywacza z komputera.

Search.privatesearchprotection.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.privatesearchprotection.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *