Usunąć Search.search-el.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.search-el.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.search-el.com. Ten przewodnik usuwania Search.search-el.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.search-el.com dotyczy strony internetowej infekcję porywacza przeglądarki. Jego obecność w przeglądarce jest to zły znak. To znak, że został porwany przeglądarki. Szkodnik ten jest znany zastąpić strony głównej i preferowanej wyszukiwarki na stronie Search.search-el.com. Nową kartę strony może pokazać tej samej witryny, jak również.

Prawdopodobnie najbardziej irytujące o porywacze jest ich zdolność do generowania wielu natrętnych reklam w formach, takich jak wyskakujące okienka, w tekście, banery, miga wiadomości alarmowych, itp. Rzecz o tych ogłoszeń jest, że będą one specjalnie dostosowane, więc są najbardziej prawdopodobne uzyskać kliknięcia przez użytkownika. Jak to jest możliwe? Dzięki mocy porywacza, aby monitorować i uzyskać ofiary pasienie się historia, zwyczaje i wyszukiwania kwerendy. Każde kliknięcie przez użytkownika na nich jest cenne, ponieważ stworzyłoby ono dochodów PPC (Pay-Per-Click).

Najczęściej porywacze są znane do ukrywania się za spam e-maili i załączników, żąda fałszywe aktualizacji, pakietów oprogramowania, zainfekowane łącza i reklamy, torrenty, itp. Aby pozostać jasne potencjalnych infekcji złośliwym oprogramowaniem, doradzamy naszym czytelnikom, aby zwrócić szczególną uwagę na ich kliknij podczas przeglądania Internetu. Nie każde ogłoszenie, które widzisz może być uzasadnione. Niektóre wyskakujących okienek może prowadzić do potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych stron trzecich i zainfekować komputer wirusem.

Remove Search.search-el.com
The Search.search-el.com Virus

Podczas pobierania zawartości z Internetu, to najlepiej wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji typu. Zapewni to, że użytkownik będzie mieć moc, aby usunąć zaznaczenie dowolnego programu lub aplikacji, które wyglądają podejrzanie lub nie został poprawnie ujawniane. Zdecydowanie zaleca się, rezygnacja z żadnego dodatkowego oprogramowania, ponieważ oni często okazują się być złośliwym oprogramowaniem w przebraniu.

Przeglądarka porywacze somolotu nie może stanowić zagrożenie z poziomu konia trojańskiego, ale nie są one nieszkodliwe. Wiele reklam, które tworzy porywacz wiadomo, że są fałszywe i może przekierowywać do zacienionych źródła, które może próbować otworzyć backdoory dla hakerów. Po porywacza przeglądarki w przeglądarce stawia zabezpieczeń i prywatności w niebezpieczeństwie. Informacje, takie jak, ale nie ograniczając się do adresów IP, poświadczeń konta bankowego, hasła, numery kart kredytowych, identyfikator logowania może łatwo wpaść w ręce cyberprzestępców, jeśli nie poruszają się szybko i usunąć ten pasożyt z przeglądarki.

Im dłużej niech Search.search-el.com biegają swobodnie, więcej reklam pojawi tworzone, co ostatecznie doprowadzi do przeciążania Twojej przeglądarki. Zaczniesz, występują częste awarie i stała, tyle, ze względu na brak możliwości przeglądarki do obsługi wszystkie reklamy w. Jeśli chcesz powrócić do normalnego przeglądania, sugerujemy nie marnować czasu i rozpocząć natychmiastowe usuwanie ten przykry porywacza przeglądarki.

Search.search-el.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.search-el.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.search-el.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *