Usunąć Search.searchfefc.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.searchfefc.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.searchfefc.com. Ten przewodnik usuwania Search.searchfefc.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli nagle, można zauważyć, że strona Search.searchfefc.com ma zastępuje poprzednią stronę główną i wyszukiwarki, mamy złe wieści dla Ciebie. Strony nie wydaje się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To tylko tam, bo jest zakażenia porywacza przeglądarki w systemie, który zmusza go na Ciebie non stop. To prawda. Porywacz ma już udało się dostać na pokład za plecami i teraz sieje spustoszenie.

Zrób sobie przysługę i nie należy ignorować tego szkodnika. To stwarza zagrożenie dla Ciebie i Twojego komputera. Tak szybko, jak na miejscu strony Search.searchfefc.com, przyjąć to jako ostrzeżenie, które jest i ustawy. Znajdź, gdzie czai się porywacz i nie wahaj się usunąć go na miejscu. Ma to miejsce w systemie. Jeżeli zostawisz to będziesz żałować. Porywacze są nie tylko niezwykle irytujące. Jak już powiedzieliśmy, również są niebezpieczne. Problemów, które powoduje szkodnika będzie tylko eskalować w miarę upływu czasu. Nie siedzieć bezczynnie, podczas gdy infekcja jest rujnuje działań online. Pozbyć się go i chronić komputer. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

Po porywacza wchodzi, wszystko się zmienia. Na początek Search.searchfefc.com staje się twój online cień i bez względu na to, co staram się robić online, pojawi się. To tam, podczas przeglądania. To tam, kiedy możesz surfować po Internecie. Jest wszędzie. Oczywiście ta strona nie jest tylko jeden, są zmuszeni, aby zobaczyć. Porywacz przekierowuje do licznych zacienionym, jak również. Ale to nie wszystko. Szkodnika jest zaprogramowany w celu uzyskania dochodów pay-per-click oszustów. Dlatego go bombarduje się z reklam na dzień.

Remove Search.searchfefc.com
The Search.searchfefc.com Virus

Każda Strona, że obciążenia jest całkowicie ciężki na reklamy w różnych kształtach i formach. Jeśli klikniesz, hakerzy get paid. Ich sponsorem. Jednak jest coś jeszcze gorzej niż to. Reklamy, które widzisz nie są weryfikowane. W rzeczywistości większość z nich są uszkodzone i kliknięcie powoduje pogorszenie swojej sytuacji. Możesz łatwo wylądować na stronie oszustwa lub pobrać więcej malware bezpośrednio z reklamy.

Jeśli nie jesteś ostrożny, może zakazić komputer ze szkodnikami w krótkim czasie. Nie pozwól, tak się stało. Urządzenie jest już cierpienie z powodu tego jednego szkodnika. To pozostaje cały czas. To wywala. Restartuje. Nie można uzyskać żadnych prac w takich warunkach. Wyobraź sobie, jeśli możesz zaprosić więcej zakażeń na pokładzie. To nie będzie zbyt długo, zanim komputer daje się i rozkłada się całkowicie. Czy jesteś gotów podjąć takie ryzyko? Czy warto?

Ten porywacz nie przynoszą nic dobrego. To tylko ruiny twój pasienie się przeżycie i naraża się na złośliwe oprogramowanie. Dlaczego keep it? Słuchać rad ekspertów i usunąć intruza ASAP. Aby to zrobić ręcznie, śledzić nasz przewodnik usuwania szczegółowe na końcu tego artykułu. I zrobić to szybko. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Jak można zarazić z Search.searchfefc.com Szkodnik? Jedno jest pewne, infekcje nie pojawił się znikąd. To niech go. Przez Ciebie. Oczywiście kiedyś taktyki podstępne skłonienie użytkownika, ale nadal. Gdybyś się trochę bardziej uważać, może mają zapobiegać to wejście. Jeśli chcesz zapewnić bezpieczeństwo komputera i samodzielnie, należy zwrócić większą uwagę. Nie należy polegać na szczęściu. W Internecie jest niebezpiecznym miejscem.

Istnieją niezliczone infekcji, modląc się o swoim rozproszenia, więc można zarazić. Nie ułatwić im pracę. Być zawsze w pogotowiu. Również Pobierz aplikację niezawodne anty malware, aby pomóc w tej walce. Zawsze bądź na bieżąco i skanowanie komputera na regularnych podstawach.

Search.searchfefc.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.searchfefc.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *