Usunąć Search.searchmypt.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.searchmypt.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.searchmypt.com. Ten przewodnik usuwania Search.searchmypt.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Zauważyłeś, że strony głównej, a także nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki zostały nagle zastąpione przez Search.searchmypt.com Strona internetowa? Jest to zły znak. Oznacza to, że komputer ma już przeniknęły przez porywacza przeglądarki. Po przejmuje przeglądarki, zaczniesz coraz bombardowani przez liczne natrętnych reklam, wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty, promocje i sprzedaży, miga wiadomości, fałszywe żądań aktualizacji, itp

użytkownicy znajdą takie ogłoszenie treści bardzo atrakcyjne, i to wszystko dzięki porywacza możliwość kradzieży ich przeglądania historii, zwyczajów i wyszukiwania kwerendy. Dzieje się tak, aby wygenerować rodzaj zawartości, który użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Głównym celem jest stworzenie PPC (Pay-Per-Click) lub PPV (Pay-Per-View) przychodów. Innym objawem zakażenia porywacza jest, jeśli ofiar zauważyć nowo zainstalowane dodatki, rozszerzenia lub paski narzędzi bez ich wiedzy i zgody. To jest, jak działa przeglądarka porywacze somolotu. Oni modyfikować ustawienia przeglądarki w celu zapewnienia, że ich szkodliwego planu będzie udany.

Użytkownicy często padają ofiarą takiego złośliwego oprogramowania poprzez fałszywe aktualizacje, spam wiadomości e-mail i załączniki, wątpliwych linki i pop-upy, pliki torrent, oprogramowanie, itp. Nie jest niczym niezwykłym dla deweloperów do przepakowania, programy i aplikacje. Chodzi o to, połącz je razem, wraz z złośliwego oprogramowania, który nie jest poprawnie ujawniane. Dlatego użytkownicy są świadomi, że dają dostęp złośliwego oprogramowania na komputerze.

Remove Search.searchmypt.com
The Search.searchmypt.com Virus

, aby zapobiec coś takiego, zalecamy decydując się na typ niestandardowe lub Zaawansowane instalacji, podczas pobierania zawartości z Internetu. To daje pełną kontrolę nad zawartością, który próbujesz zainstalować. Będzie można zobaczyć pełną listę programów i aplikacji. Jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu odznacz wszelkie oprogramowanie, które uznają za podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności. Także doradzamy naszym czytelnikom, aby uzyskać ich aktualizacje oprogramowania z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko. Nie ufaj ślepo losowych wyskakujących aktualizację, która nalega, aby przestrzegać shady link.

Podczas gdy przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za bardzo niebezpieczne, zawsze istnieje ryzyko dla Twojego bezpieczeństwa i prywatności. Co więcej z każdego dnia, że tego porywacza jest pozostawione do roam wolna na twoim komputerze, ofiara będzie zauważyć nagły spadek ich połączenie z Internetem, jak również ogólną wydajność przeglądarki. Dojdzie do punktu, w którym użytkownik będzie mógł zrobić normalne zadanie, ponieważ ich przeglądarki będzie nie tylko otworzyć powoli ale zamrożenie i upaść za każdym razem, możesz próbować coś zrobić.

Ponadto istnieje możliwość, że reklamy generowane przez Search.searchmypt.com porywacz może prowadzić do podejrzanych, a nawet niebezpieczne witryny stron trzecich. Dlatego nie zaleca się klikając na takie wątpliwe powiązania. Użytkownik może przekierowany na zainfekowane źródła, które jest zdolne do otwierania tylnych drzwi dla hakerów, które usiłują wykraść prywatne dane i udostępniać je innym osobom trzecim. Jeśli nie chcesz otrzymywać zabezpieczeń i ujawnienia danych osobowych, należy usunąć ten złośliwy porywacza Search.searchmypt.com, zanim będzie w stanie zrobić więcej szkód.

Search.searchmypt.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.searchmypt.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *