Usunąć Search.searchtmpn4.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.searchtmpn4.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.searchtmpn4.com. Ten przewodnik usuwania Search.searchtmpn4.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Na stronie Search.searchtmpn4.com jest zwiastunem złych wieści. Jeśli widzisz cały czas podczas surfowania po sieci lub możesz po prostu otworzyć jedną z przeglądarki, być przygotowany. Strona jest jasne wskazanie infekcji cyber. Porywacza przeglądarki mają być dokładne. Porywacz ma już udało się ślizgać się w systemie i wyświetlanie Search.searchtmpn4.com jest jego sposób na ujawnianie jego obecność. Zaakceptować tej witryny jako ostrzeżenie, które jest. Gdy na miejscu to przejmując kontrolę nad przeglądarki, dowiedzieć się, że komputer jest już wolny od infekcji. Nie trzeba dodawać należy podjąć środki.

Porywacze zrobić dla towarzyszy okropny. Ta, którą są zablokowane z nie jest różne, więc nie spodziewajcie się niczego dobrego wyjdzie utrzymanie go na pokładzie. Wręcz przeciwnie. Przez tego szkodnika powoduje problemy staną się bardziej z każdego dnia. Biorąc pod uwagę wystarczająco dużo czasu, porywacz może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Dlatego ważne jest, aby działać tak szybko, jak to możliwe, aby pozbyć się intruza. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej dla Ciebie i Twoje systemy dobrego samopoczucia. Nie wahaj się. Działać już teraz!

Porywacz idzie po Twojej przeglądarki po raz pierwszy. Infekuje wszystkie z nich i nawet nie jeden niezawodny użycia. Nawet po zainstalowaniu nowego, będzie również zarazić. Szkodnika dodaje jej brzydkie rozszerzenie do przeglądarek, więc ich iniekcji z reklamy. Ale nie Wyobraź sobie reklamę lub dwa. Aha nie ma. Mówimy o niezliczone reklamy, których pokrycie ekranu cały czas i zapobiec zwykle surfowania w sieci. Każdej strony, które odwiedzasz, nawet te, które były wolne od reklam, teraz są ciężkie na banery, kupony, oferty, oferty itd. Nie można wprowadzać jeden online przenieść bez bombardowani reklamy. To, jednak, jest nie tylko bardzo irytujące, ale także niebezpieczne.

Remove Search.searchtmpn4.com
The Search.searchtmpn4.com Virus

Porywacz ma mechanizm weryfikacji. Każdy może używać swoich usług do promowania. Hakerzy zawarte i one skorzystać. Dlatego reklamy wyświetlane ze względu na tego szkodnika nie można ufać. Ma wątpliwości, że niektóre z nich (jeśli nie większość z nich) są uszkodzone i prowadzić do niebezpiecznych witryn lub ukryć infekcje, sami. Tak czy inaczej, jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, możesz zarazić.

Niestety to jest niemożliwe, aby nie kliknąć. Unikanie to tylko rozwiązanie tymczasowe. Ogłoszenia, stają się bardziej w liczbach i bardziej agresywny z każdego dnia. Prędzej czy później szkodnika będzie nakłonić użytkownika do kliknięcia i następnie pogorszy sytuację. Jedynym sposobem, aby pozbyć się reklam to całkowicie pozbyć się porywacz. To jest dokładnie to, co należy zrobić. Szkodnik ten nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie. Wszystko to nie utopić w reklamy i przekierowanie do zacienionych stron. Również znacznie spowalnia komputera i uniemożliwia prawidłowe działanie. Usunąć go jak najszybciej. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania poniżej.

Jak ty utknąć z Search.searchtmpn4.com porywacza? Nie wydaje nam się, że pobrałeś szkodnika celowo, choć ma oficjalne pobranie. Bardziej wiarygodne scenariusz jest to, że go pobrać obok innego programu. Jeśli zainstalujesz często bezpłatne aplikacje na komputerze, należy zachować ostrożność. Oszuści często dołączyć ich szkodliwe programy do tych aplikacji i jeśli nie zwracać uwagę, można się zarazić.

Nie spiesz się proces instalacji. Trochę czasu, aby przeczytać umowę licencyjną przed podpisaniem umowy. Również wybrać ustawienia niestandardowe, zamiast te podstawowe. Dają Ci możliwość zobaczyć listę wszystkich programów, które mają zamiar być zainstalowany na komputerze, a także usunąć dodatkowe linie. Standardowe ustawienia wszystkie dodatki zainstalowane automatycznie. Nie pozwól, tak się stało. Częściej niż nie takich dodatkowych programów, są infekcje.

Search.searchtmpn4.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.searchtmpn4.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *