Usunąć Search.searchtpg.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.searchtpg.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.searchtpg.com. Ten przewodnik usuwania Search.searchtpg.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.searchtpg.com jest wyraźnym sygnałem kłopotów. Strona wskazuje, że w systemie jest porywacza przeglądarki. To zła wiadomość dla Ciebie. Porywacze są zagrożeniem. Są one idealne połączenie bezużyteczne, irytujące i niebezpieczne. Nie sądzę, że ta, którą obecnie utkniesz z jest inna. Oczywiście nie. To jest tak złośliwym, jak innych członków tej rodziny. Pytanie jest, masz zamiar niech go zatrzymać i zniszczyć, przeglądania, lub zamierzasz wyciąć jej pobyt krótki i oszczędzić sobie mnóstwo problemów. Zdecydowanie zaleca się, że można zrobić ten ostatni. Jeśli nic nie zrobisz, będziesz żałować.

Porywacz ma miejsce w systemie. Jeżeli otrzyma wystarczająco dużo czasu, to będzie w końcu wymknąć się spod kontroli, a nawet mogą powodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Tak, jest zdolny do tego. Nie pozwól, że scenariusz rozwijać. Tak szybko, jak na miejscu strony Search.searchtpg.com przejmuje przeglądarki, zaakceptować fakt, że Twój komputer jest zainfekowany i rozpocząć poszukiwania porywacza kryjówki. Po znalezieniu go, usunąć go natychmiast. Im szybciej to zniknie z Twojej maszyny, tym lepiej. I nie zwlekaj. W takiej sytuacji czas nie jest twoim przyjacielem. To działa przeciwko Tobie.

Po wejściu szkodników, problemów rozpocząć wylewanie. Na przykład przeglądania staje się koszmarem. Search.searchtpg.com Strona staje się twój online cień i wydaje się, na każdym kroku. Oczywiście, jesteś zmuszony odwiedzić wiele innych tak jak podejrzanych stron zbyt ale Search.searchtpg.com jest ulubionym hakerów. Nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika całkowicie do tyłu. Tak, szkodników nie potrzebuje Twojej zgody, aby wprowadzić zmiany do ustawień. Jesteś już bezpłatnie. Oszuści są.

Porywacz jest ogromną dziurę w ścianie zabezpieczeń. Przekierowuje do mnóstwo niebezpiecznych witryn i bombarduje się z licznymi reklamami wysoce podejrzane. Jeśli zdarzy ci się kliknąć na stronie link/ ad/ źle, automatycznie zaprosić więcej malware na pokładzie. Co jest jeszcze gorsze niż ryzyko złośliwego oprogramowania, które są narażone na to zagrożenie bezpieczeństwa.

Remove Search.searchtpg.com
The Search.searchtpg.com Virus

Porywacz jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować i zebrać dane poufne, tylko po to, aby następnie wysłać go do oszustów za nim. Oczywiście te osoby są ostatnio na ziemi, który powinien mieć taki dostęp. Nie będzie pomyśleć dwa razy przed użyciem danych do celów złośliwy. Upewnij się, że nigdy nie dzieje. Usuń porywacza, zanim udaje mu się ukraść swoje poświadczenia danych osobowych oraz finansowych zbyt. Możesz robić sobie ogromną przysługę. Tak to zrobić.

Na końcu tego artykułu znajdziesz szczegółowe usuwania przewodnik, który pomoże Ci poradzić sobie z intruza ręcznie. Jeśli chcesz, można również przejść z automatyczne rozwiązanie. Cokolwiek wybierzesz, zrobić to szybko.

Jak porywacz zainfekować możesz bez Ciebie zauważyć? Proste. To oszukać Cię i pozwolisz na to. Takie zakażenia polegać na podstępne taktyka, aby uzyskać Twojej zgody, bez której nie może wejść. Jednym z najbardziej popularnych taktykę infiltracji jest wiązanie. Wszystkie do hakerów jest dołączyć swoje złośliwe oprogramowanie do innego programu w sieci web i zrobić resztę przez nie uważając przy instalacji wspomnianego programu.

Musisz być bardziej czujni, ponieważ nigdy nie wiesz, co jeszcze może być powiązane z aplikacji możesz pobrać i zainstalować. Wybrać ustawienia niestandardowe podczas instalacji ponieważ pozwalają zobaczyć wszystkie dodatkowo dołączony program, jeśli istnieją. Również są w stanie usunąć ich zaznaczenie. To zrobić. Takie dodatki są zwykle złośliwy i zostały dołączone przez oszustów. Nie pozwól, aby je wprowadzić dane swojego komputera. Trochę więcej uwagi i czasu można zaoszczędzić wiele kłopotów w przyszłości.

Search.searchtpg.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.searchtpg.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *