Usunąć SEARCH.SEARCHWMTN.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć SEARCH.SEARCHWMTN.COM. Ten przewodnik usuwania SEARCH.SEARCHWMTN.COM działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

SEARCH.SEARCHWMTN.COM jest złośliwy wyszukiwarka, która nie można ufać. Jeśli nagle, tej stronie zastępuje poprzednią stronę główną i zamontować preferowany silnik, to pamiętaj, że masz infekcję porywacza przeglądarki w systemie. To jest znak inwazji. Weź to jako ostrzeżenie, to i zacząć patrzeć na kryjówki szkodników. Po znalezieniu go, usunąć go na miejscu. Porywacze nie powodują przyjemne najemców. Wręcz przeciwnie. Niszczą twój pasienie się przeżycie przez ekspozycji na ryzyko stałe malware.

Z SEARCH.SEARCHWMTN.COM na pokładzie surfowania w sieci jest przyjemne, ani bezpieczne. I im dłużej pozostaje tego szkodnika, więcej przerw masz na twarzy. Problemy, jakie ono powoduje może rozpocząć, jak małe i znośne ale one ciągle nawarstwianie się i rośnie w ważności każdego dnia. Zrób sobie przysługę i pozbyć się porywacz pierwszy szansę dostać. Brakuje miejsca w systemie dla takiego pasożyta. Podjęcia natychmiastowych działań. Wygląd strony SEARCH.SEARCHWMTN.COM jest jednowyrazowa. Nie należy go ignorować. Należy przestrzegać go. Jeśli nie, to nie będzie długo, zanim będziecie żałować tej decyzji.

Po porywacza wchodzi, dostaje wszystko okazało się w gigantyczny bałagan. Już nie jesteś w kontroli przeglądarek. Szkodnika infekuje Mozilla, Chrome, Microsoft Edge, Opera, Safari i inne przeglądarki, który może być używany. Oznacza to, że bez względu na to, co jest Twoim ulubionym, to jest zainfekowany. Porywacz sprawia, że nieautoryzowanego reshuffles w ustawieniach jak wymiana twój homepage i wyszukiwarki. Dodaje również brzydkie rozszerzenie do przeglądarek, tak więc ich iniekcji z niezliczonych reklamach.

Każdej stronie, którą można załadować jest całkowicie pokryte z reklam w różnych kształtach i formach. Te reklamy, oczywiście, nie są wiarygodne. Większość z nich są sponsorowane i Oszuści korzystać z nich do zwiększenia ruchu w sieci do poszczególnych stron i uzyskania dochodów pay-per-click. Jeśli klikniesz, oni dostaæ zap³acony.

Także jeśli klikniesz, ryzyko pobieranie więcej zakażeń w systemie. Komputer jest już cierpienie z powodu ten jeden porywacza. Jego prędkość spada do indeksowania. Często wywala. Przeglądarki, walczyć poprawnie wyświetlić zawartość. Aplikacje nie będą działać prawidłowo. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli utkniesz z więcej szkodliwego oprogramowania. Komputer nie będzie mógł trzymać na długo i, ostatecznie, to zepsuje. Nie wspominając, że aktywności są skutecznie zniszczone.

Stale są przekierowywane do zacienionych miejsc począwszy od SEARCH.SEARCHWMTN.COM. Tam jest, nie dostawanie uwalniać od tej strony. Zawsze tam jest. To jest koszmar. Reklamy pop-up w prawo pod kursorem myszy i bez względu na to, co robisz, nie odejdę. Nawet stają się coraz bardziej. Twoje filmy się zatrzymał się na przerwy cały czas. Dodatkowe karty otwarcia. Surfowanie po Internecie staje się niemożliwe. Położyć kres do tego teraz. Nasz przewodnik usuwania poniżej i usunąć porywacza z systemu raz na zawsze.

Jak można zarazić? Porywacze opierają się na kilka podstępnych taktyk aby zainfekować niewinnych użytkowników. Niektóre z nich są spamu, wiązkach freeware, fałszywy program aktualizacji, uszkodzony witryn, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, reklamy firm, typu peer to peer wymiany, itp. Aby chronić urządzenie i siebie, być ostrożnym, cały czas. Uważaj, co możesz kliknąć na. Czasami jedno kliknięcie wystarczy dla Ciebie zarazić.

Unikaj podejrzanych stron i nielegalne torrenty. Nie otwieraj wiadomości e-mail od osób, których nie znasz osobiście. Podczas instalowania aktualizacji program/, zawsze zapoznać się z regulaminem przed ich zaakceptowaniem, jak one mogą ukryć niektóre postanowienia wprowadzające w błąd. Bądźcie czujni. Czujność dba o Twoje bezpieczeństwo. Zaniedbania zaprasza szkodniki cala

SEARCH.SEARCHWMTN.COM Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć SEARCH.SEARCHWMTN.COM z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *