Usunąć Search.searchyrs2.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.searchyrs2.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.searchyrs2.com. Ten przewodnik usuwania Search.searchyrs2.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Widząc na stronie Search.searchyrs2.com, za każdym razem iść w Internecie jest to zły znak. Strona jest wyraźne wskazanie, że są zakażone porywacza przeglądarki Your Radio. To prawda, istnieje porywacza czai się gdzieś w zakątkach komputera i to jest złe. Nie popełnij błędu myślenia, Twoje Radio jest legalny program. To nie jest, więc nie wierzcie jego kłamstwa. To nie oferują łatwy dostęp do radia online. Nie uczyni Twoje doświadczenia w Internecie lepiej. To nie będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób.

Aplikacja udaje się na każdej obietnicy, to wykonane. Nie wpadnij w tę pułapkę. Zobacz dokładnie co to jest Radio-złośliwy program, który powoduje nic tylko problemy dla Ciebie i Twojego systemu. Po miejscu strony Search.searchyrs2.com, zaakceptować fakt, jesteś w tarapatach i rozpocząć poszukiwania porywacza. Oczywiście gdy go znajdziesz, nie wahaj się usunąć go na miejscu. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej. I nie zwlekaj. Im dłużej pozostaje szkodników na pokładzie, gorzej dostaje swoje kłopoty. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz po wejściu porywacza jest zmienione przeglądania. Nic nie jest tym samym już. Search.searchyrs2.com Strona staje się twój online cień i pojedynczy ruch w Internecie nie można zrobić bez niej pojawiały się. Można otworzyć jedną z Twojej przeglądarki, to tam. Otwórz nową kartę, to tam. Wpisz w wyszukiwarce, to wśród wyników. Strona nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika i uniemożliwia ci zmianę ich z powrotem. Po tym wszystkim Twoja przeglądarka jest porwany. Twoje preferencje są już nie jest istotne. Porywacz ma to, czego chce.

Remove Search.searchyrs2.com
The Search.searchyrs2.com Virus

Na przykład oprócz wymuszania na stronie Search.searchyrs2.com na Ciebie non stop, szkodnika również bombarduje się z niezliczonych reklamach. Każda Strona, że obciążenia jest całkowicie pokryte z reklam w różnych kształtach i formach. To jest nie tylko irytujące, wiesz. Jest to niebezpieczne. Pojedynczego kliknij na uszkodzony reklamy (istnieje wiele z nich), i pobrać więcej malware na pokładzie. Należy pamiętać, że już cierpienia i stara się normalnie wykonywać z powodu tego porywacza pojedynczej maszyny.

Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli możesz zarazić się pasożytami więcej. To nie będzie długo, zanim komputer wyłącza się na dobre. Nie należy przyjmować takiego ryzyka. Najlepsze, co można zrobić Ci pozbyć porywacza tak szybko, jak to możliwe. Gdy to zrobisz, wszystko się wraca do normy. Będzie więcej online włamaniami, nie więcej reklam i przekierowań, nie tyle się zawiesza. Search.searchyrs2.com znikną, jak również. Nie wahaj się. Na końcu tego artykułu znajdziesz szczegółowe usuwania przewodnik, który pomoże Ci poradzić sobie z porywacza ręcznie. Go używać. Im szybciej Twój komputer jest czysty, tym lepiej.

Jak Twoje Radio porywacz wprowadzić komputer? Dobrze jest możliwe, że pobrany program, zakładając, że jest to uzasadnione. Jeśli nie, jest jedną z innych opcji po lewej. Porywacz nabrać. To był prawdopodobnie powiązane do innej aplikacji sieci web i po zainstalowaniu tej aplikacji, zainstalowano również porywacza. Jest to freeware, łączenie metody. Jeszcze istnieje sposób, aby zapobiec jego sukces.

Wybrać opcje niestandardowe kreatora instalacji. Umożliwiają one Zobacz wszystkich dodatkowych programów w pakiecie, które mają być zainstalowane na komputerze. Również są w stanie usunąć ich zaznaczenie. Z użyciem opcji standardowych wszystko pobiera automatycznie zainstalowane. Nie masz żadnej kontroli nad procesem. Czy widzisz, jak trochę więcej czasu i uwagi zaoszczędzić mnóstwo problemów? Pomyśl, że następnym razem możesz zainstalować oprogramowanie na twoim komputerze.

Search.searchyrs2.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.searchyrs2.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *