Usunąć Search.stormygreatz.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.stormygreatz.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.stormygreatz.com. Ten przewodnik usuwania Search.stormygreatz.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są bardzo inwazyjne zakażenia. Jeśli masz już tyle niefortunne utknąć z porywacza, nie trać czasu. Jak wiesz, że Twój komputer jest już wolny od infekcji? Cóż Spójrz na znaki. Porywacze wprowadź w całkowitej ciszy, ale istnieją znaki, które po prostu nie można przegapić. Na przykład widzisz strony Search.stormygreatz.com cały czas kiedy możesz surfować po Internecie? Jeśli tak, to twój trop. Wygląd tej strony jest ostrzeżenie. Porywacz wykorzystuje tę witrynę jako front czają się za. Jeśli widzisz przejęcia przeglądarki, upewnij się, że są gospodarzami porywacza. I środki. Nie należy udzielać więcej czasu na pokładzie tego szkodnika. Co drugi użyje może powodować problemy.

Tak szybko, jak można znaleźć na stronie, należy przyjąć, że masz infekcję do walki i rozpocząć pracę. Znajdź, gdzie czai się szkodników i usunąć go na miejscu. Nie należy ignorować ryzyka, które stanowi. Istnieje wiele. Prywatności ryzyko jest największe. Szkodnika szpiegów na swoim i monitoruje każdy Twój ruch online. Nie tylko, że choć. To również zbiera wszystkie cenne informacje, że może i następnie wysyła go do oszustów za nim. Hakerzy są ostatni ludzie, którzy powinni mieć dostęp do Twoich prywatnych danych. One będą używać ich za nic, ale ich szkodliwych celach, umysł nasze słowa. Nie pozwól, aby ten scenariusz rozwijać. Usuń porywacza ASAP. Swojej własnej przyszłości będą wdzięczni.

Oprócz ryzyka ogromne prywatności są narażone na, porywacz powoduje także inne problemy. Okazuje twój pasienie się przeżycie w koszmar. Już nie są w stanie korzystać z Internetu w pokoju i są nieustannie przerywane przez reklamy i przekierowań. Search.stormygreatz.com Strona staje się twój online cień. Wydaje się, na każdym kroku i bez względu na to, co możesz zrobić, to nie znika. Co więcej nawet zastępuje poprzednią stronę główną i wyszukiwarki silnik za plecami.

Remove Search.stormygreatz.com
The Search.stormygreatz.com Virus

Porywacz wszystko bałagan. Cały czas są przekierowywane do zacienionych stron. Ekran jest pokryty reklamy we wszystkich kształtach i formularz 24/ 7. Wszystko to sprawia, że online surfing nie do zniesienia. To jest nie tylko irytujące, ale niebezpieczne zbyt. Istnieje wiele uszkodzonych reklam i linków na komputerze codziennie. Klikając na jeden, możesz pobrać więcej infekcji na komputerze już zainfekowany i złe. Dodaj do tego zagrożenie prywatności i decyzji staje się dla Ciebie. Porywacz ma iść. Usuń go. Śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się intruz ASAP.

Jak pasożyt wprowadzony? Porywacz nie można dostać bez Twojej zgody. Jest on związany o to poprosi. I to robi. Ale w sneakiest możliwe sposoby. W przeciwnym razie byłoby to odmowa dostępu. Pest zwraca się do taktyki podawanie wskazówek jak fałszywy program aktualizacji, na przykład. Może myślisz, że aktualizacji Java, podczas gdy w rzeczywistości, pobierasz zakażenie. Nie spiesz się procesy instalacji i zawsze pobrać oprogramowanie z wiarygodnych źródeł.

Również nie opuszczaj drobnym drukiem. Trochę czasu, aby przeczytać regulamin przed ich zaakceptowaniem. Może ukryć niektóre mylące klauzule, które nigdy nie zgodziłby się inaczej. Potrwać kilka minut, aby dowiedzieć się, jakie są dając zielone światło do. Infekcje modlić się za swoje zaniedbania. Im się przyda. Poprzez przyznanie jej, jest otwarcie drzwi z komputera złośliwego oprogramowania. Nie rób tego. Niedbalstwa jest ulicą jednokierunkową do pasożytów. Czujność, z drugiej strony, był chroniony. Dokonać właściwego wyboru.

Search.stormygreatz.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.stormygreatz.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.stormygreatz.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *