Usunąć Search.yourinterestsnow.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.yourinterestsnow.com. Ten przewodnik usuwania Search.yourinterestsnow.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.yourinterestsnow.com jest zasilany przez SaferBrowser, który udostępnia wyszukiwarkę i kilka dodatkowych funkcji witryny sieci Web. Przeglądanie usługi sieci web jest podstawowe. Istnieją żadne filtry rozszerzone lub ustawienia. Dodatkowe funkcje różnią się bardziej o Search.yourinterestsnow.com. Stronie internetowej udostępnia je za pośrednictwem wbudowanych narzędzi. Można znaleźć pola wyszukiwania wtórne, Prognoza pogody i szereg linki do przydatnych stron: Pinterest, Dribbble, Etsy, Instagram i Polyvore.

Nic niezwykłego w Search.yourinterestsnow.com, gdy odwiedzają go. Wątpliwą działalność wokół miejsca rozpoczyna się, gdy porywacza wchodzi w systemie. Porywacz koliduje z ustawieniami. To sprawi, że Search.yourinterestsnow.com Twoja strona i domyślnego dostawcy wyszukiwania. Daje to porywacza możliwość zmiany wyników wyszukiwania przez dodanie do nich obsługiwanych stron internetowych. Również generuje wyskakujące reklamy, zawierające obsługiwane linki. Przez wiodących osób do obsługiwanych witryn sieci Web porywacz sprawia, że wpływy dla jego twórców. Inny środek zarabianie jego aktywność jest przez zbieranie informacji tworzą ludzie przeglądarek i sprzedając je osobom trzecim. Porywacz nie wymaga Twojej zgody, aby to zrobić.

Nie trzeba odwiedzić Search.yourinterestsnow.com aby go ustawić w przeglądarce lub napotkać porywacza. W rzeczywistości witryna nie jest źródłem za porywacza w ogóle. Złośliwy program przemieszcza się z innym oprogramowaniem, pakowane wewnątrz pakietu. Sprzedaż wiązana jest bardzo popularnych dystrybucji techniką przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, adware, potencjalnie niechciane programy, ransomware, trojany i wszystkich innych typów wirusów i ryzykownych programów. Niepożądane narzędzie używa freeware, shareware i pirackich programów jako pobrania dla klientów. Jego plik wykonywalny jest zawarte w pliku Instalatora programu głównego.

Instalując oprogramowanie, trzeba czytać umowy instalacji uważnie, aby zobaczyć, jeśli istnieją żadnych dodatkowych narzędzi oferowanych. Nigdy nie zaakceptuje programów, których nie zamierzasz używać. Jest bardzo prawdopodobne, mogły zostać uszkodzone. Należy zauważyć, że musisz wybrać procesem advanced/ instalacji niestandardowej, aby zobaczyć wszystkie opcje. automatic/ podstawowy proces nie są wyświetlane niektóre szczegóły. Dodatkowe programy będzie prawdopodobnie jedną z opcji został pominięty. Aby uniknąć, napotykając pakiety, możemy doradzić tylko pobrać i zainstalować programy, które cieszą się dobrą reputacją. Być selektywne, źródeł pobrania, którego używasz. Programy, które nieoficjalnych witrynach może mają był przekupiony rezygnować. Mogą mieć inne narzędzia powiązane z nimi.

Porywacz za Search.yourinterestsnow.com używa witryny w przeglądarce i przejąć jego ustawienia DNS. To dlatego wrogimi program utrzymuje tę witrynę jako twój homepage i Szukaj dostawca. Używa go zmienić wyniki wyszukiwania i wygenerować pop-upy. Te dwa działania mają na celu przekierowanie do obsługiwanych witryn sieci Web. Deweloperom porywacza zarabiać za każdym razem, gdy użytkownik kliknie na łącze do witryny obsługiwane. Ta metoda zarabiania odpowiednio nazwany systemu pay-per-click. Kiedy podążacie za linkiem obsługiwane, przejdziesz do niektórych losowe strony internetowej. W takim przypadku za pośrednictwem stron wyników wyszukiwania treści witryny może nie odpowiadać kwerend.

Jeśli stosujesz wyskakujące reklamy, strony, gdy trafisz na nie może naprawdę zawierają produktu wymienionego. Odpowiednią witrynę może nie tylko być bezużyteczne, ale może być zainfekowany. Podmiot za Search.yourinterestsnow.com ma wykluczona odpowiedzialność za zawartość stron internetowych osób trzecich. Firma, która jest właścicielem witryny nazywa się Your Interests Now™. Siedziba organizacji znajduje się w Portland, Oregon. Polityka prywatności w witrynie dotyczy również temat monitorowanie i gromadzenie informacji. Stwierdza się, że korzystając z usług, oferowanych przez Search.yourinterestsnow.com, zgadasz się na sesji, monitorowane i niektórych danych zebranych na Ciebie. Informacje te mogą obejmować prywatnych danych osobowych i finansowych, które powinny pozostać poufne.

Musisz określić program, który używa Search.yourinterestsnow.com do porządku dziennego i usunąć, aby przywrócić swoje wirtualne i osobiste bezpieczeństwo. Zamieściliśmy przewodnik, który pomoże Ci w procesie. Zaleca się także, aby przeskanować komputer przy użyciu programu antywirusowego, aby sprawdzić, czy inne potencjalnie szkodliwe oprogramowanie, które może wprowadzono z pomocą porywacza lub razem z nim z tego samego źródła.

Search.yourinterestsnow.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.yourinterestsnow.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *