Usunąć Search.yourtransitinfonow.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.yourtransitinfonow.com. Ten przewodnik usuwania Search.yourtransitinfonow.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.yourtransitinfonow.com jest to strona, która jest zwiastunem złych wieści. Strona wskazuje obecność porywacza przeglądarki w systemie. Tak, tam jest wstrętny pasożyt na twoim komputerze i widząc Search.yourtransitinfonow.com jest Twój znak ostrzegawczy. Należy przestrzegać go. Nie pozwól, aby porywacza zrujnować Twoje doświadczenia w Internecie. Bo to będzie, chyba że podjąć szybkie działania. To zrobić. Tak szybko, jak na miejscu strony przejęcia przeglądarki, uruchom Szukam porywacza.

To fakt, że czai się gdzieś w cieniu swojej maszyny i jeśli nie usunąć go, nikt nie będzie. Jesteś odpowiedzialny za jego dobre samopoczucie. Dlatego ważne jest, aby podjąć natychmiastowe środki. Porywacze są irytujące, wścibskich i niebezpieczne. Jest mnóstwo takich szkodników tylko przyniesie Ci unpleasantries. Problemy, jakie ono powoduje będzie na bieżąco na nawarstwianie się i rośnie w ważności każdego dnia. Prędzej czy później zakażenie może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Nie pozwól, aby się stało. Im dłużej pozostaje zagrożenie, tym trudniej dostaje jego usunięcie. Podjęcia działań, zanim będzie za późno. Gdy na miejscu strony Search.yourtransitinfonow.com, znaleźć kryjówki porywacza i usunąć go na dobre.

Jeśli nie, przygotuj się na mnóstwo problemów. Porywacz rozpoczyna pracę od chwili wkracza ona na komputerze. Zastępuje on twój homepage i Szukaj silnika z własnej domeny. Search.yourtransitinfonow.com staje się twój online cień i widać to na każdym kroku. Nie proszono o to. Nie zostały nawet poinformowane o to realizowane. Porywacz nie potrzebuje Twojej zgody, aby wprowadzić zmiany. To działa jak uzna to za stosowne, i Twoja opinia jest już istotne. Dlatego to się nazywa porywacza. To przechwytuje wszystkie przeglądarki. Za każdym razem iść w Internecie, możesz cierpieć włamaniami.

Szkodnika przekierowuje nonstop. Jesteś zmuszony do odwiedzenia licznych atrakcji zacienionym wyglądający. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas jak również. Jesteś bombardowany lawiną reklam irytujących, niezweryfikowane. To jest koszmar. Będą nienawidzą doświadczenie. Ale tam jest więcej. Porywacz również naraża się na malware i zagrożenie bezpieczeństwa. Nic, co widzisz na ekranie można zaufać i po kliknięciu na stronę ad/ uszkodzony, możesz zarazić się więcej malware.

Również Twoja prywatność jest w niebezpieczeństwie, ponieważ porywacza rozpoczyna szpiegostwo na Ciebie od momentu jego wejścia. Używa przeglądarki jako szpiegostwo urządzeń i zbiera poufne informacje osobiste użytkownika i później wysyła go do hakerów, którzy je opublikował. Istnieje potrzeba wyjaśnienia, dlaczego jest to niebezpieczne, jest tam? Nie pozwól, że scenariusz rozwijać. Ochrony prywatności, zanim kończy się w niepowołane ręce. W tym celu trzeba odinstalować porywacza. Tak długo, jak długo pozostaje, nie są bezpieczne. Tak usuń go. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania łatwe do naśladowania i raz na zawsze pozbyć się intruza. Wcześniej zrobisz, tym lepiej.

Jak porywacz wprowadzony bez Ciebie zauważyć i zapobiegając jej? Dobrze były niedbale i szkodników wziął z tego korzystać. Potrzebuje zaniedbania powiodła się. Czy wszystkie infekcje. Umożliwia ci dupe się podstępnych taktyk, ale żadna z nich nie jest wystarczająco dobre, do pracy bez nieaktywne współpracę. W tym przypadku “nieaktywny współpracy” równa się “zaniedbania”. Ty, będąc w pośpiechu i nie zwracając uwagi, kliknij na wszystko i powiedzieć “tak”, nie wiedząc, co się zgadzasz się. Lub, załadowany uszkodzona witryna i porywacz paradował w. Nie popełnij tego ponownie. Nie zrób sobie cel nawet łatwiejsze poprzez niedbały. Zrobić swoje due diligence i chronić komputer.

Search.yourtransitinfonow.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.yourtransitinfonow.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.yourtransitinfonow.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *