Usunąć Search60 Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search60 Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search60 Virus. Ten przewodnik usuwania Search60 Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Są wstrzyknięto paskudny porywacza przeglądarki. Jak wiemy? No widzisz cały czas, kiedy jesteś online na stronie Search60.com? Tak. Czy Twój poprzedni silnik homepage i wyszukiwarki zniknie i czy Search60.com zajmują swoje miejsca? Tak i tak. Cóż to jest bez wątpienia. Masz porywacza przeglądarki na pokładzie i trzeba coś z tym zrobić, zanim szkodnika sprawia, że kompletny bałagan komputera.

Po pierwsze nie panikuj. Prawda jest taka, że sytuacji mogło być znacznie gorzej. Może możesz został zainfekowany z chciwi ransomware lub koń trojański destrukcyjne. W porównaniu z nimi, ten porywacz jest nie tak niebezpieczne. Nadal stanowi zagrożenie, choć. Nie spotkaliśmy jeszcze zagrożenie cyber niewinne i są szanse, że albo nie.

Tak należy pamiętać, że Search60 jest, że jesteś znajomego. Jest złośliwy program, który nie ma miejsca na komputerze. Nie pozwól jest pobyt na pokładzie nawet minuty dłużej. Go znaleźć i delegować ono zamiast. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej. W przeciwnym razie szkodnika będzie ostatecznie wydostać się z rąk i to spowoduje pewne nieodwracalne uszkodzenia. Nie wykorzystać tę szansę. Działać już teraz!

Po porywacza wchodzi, zmiana aktywności. Nagle uruchamiania cierpienia stały włamaniami. Jak już powiedzieliśmy, twój homepage i Szukaj silnika dostać wymienione z witryny Search60.com i nie ma nic można przejść do odwrócenia tej modyfikacji. Nie zostały nawet poinformowane o to. Tę infekcję można dokonać modyfikacji w ustawieniach Twojej przeglądarki, jak uzna to za stosowne, i Twoja opinia jest już istotne.

Remove Search60 Virus
The Search60 Virus

Teraz za każdym razem, gdy chcesz zrobić wyszukiwania w trybie online, należy użyć Search60. Jednak nic nie pokazuje, ten silnik jest niezawodny. Widoczne są najczęściej uszkodzony i potencjalnie niebezpieczne linki, które po kliknięciu, oszuści zyski poprzez mechanizm pay-per-click.

Również istnieje ryzyko, pobieranie więcej zakażeń na zainfekowanym komputerze. Nie wspominając, że surfowanie po Internecie zwykle staje się niemożliwe. Stale przekierowanie do stron osób trzecich. Ekran pokryty jest liczne reklamy wszelkiego rodzaju. Przeglądarek często się zawieszać. Będą nienawidzą doświadczenie. Ale to nie wszystko. Urządzenie w ogóle zaczyna się gorsze od spodziewanych, więc go używać nawet w trybie offline staje się trudne. Lagow i często ulega awariom. Twój ekran zawiesza się. System restartuje, itp

za to wszystko, możesz podziękować porywacza. Jest odpowiedzialny za wszystko. Oszuści wzbogacić się na swój koszt i cierpisz niekończącej się kupie przerw. Pytanie brzmi, czy zamierzasz zachować na tolerowanie tego lub zamierzasz podjąć środki i pozbyć się porywacz na dobre. Polecamy Państwu do tego ostatniego. Użyj nasz przewodnik usuwania poniżej, aby pomóc oczyścić komputer.

Jak skończy się przebijał z Search60? Dostał zakażony ponieważ byłeś nieostrożny i to jest dokładnie to, co hakerzy modlić się za. Potrzebują oni swoje zaniedbania, aby odnieść sukces. Bez niego porywacz nie można dostać. Upewnij się, że należy zwrócić większą uwagę na. Zawsze Zabezpiecz się. Trzymać z dala od zacienionych stron i niezweryfikowanych torrenty. Nie otwieraj wiadomości e-mail od nieznajomych. Nie ślepo kliknij na każdej reklamy błyszczący, który pojawia się na ekranie.

Poświęć trochę czasu podczas instalacji procesów. Zawsze czytaj regulamin i Umowa licencyjna Conditions/ przed ich zaakceptowaniem. Nie zapomnij, że bez nieaktywne współpracę, aka zaniedbania i rozproszenia, infekcje miałaby znacznie trudniej w. Tak nie czuj się łatwym celem rzucając ostrożność do wiatru. Nie na odwrót. Zrobić swoje due diligence i utrzymywać twój rachmistrz kasa.

Search60 Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search60 Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *