Usunąć Searchby.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Searchby.net

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Searchby.net. Ten przewodnik usuwania Searchby.net działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Searchby.net jest złośliwej strony internetowej. Jeśli widzisz go, za każdym razem można otworzyć jedną z przeglądarek, być przygotowany. Strona jest wyraźnym sygnałem, że coś jest nie tak. Urządzenie nie jest już bezpieczny. Nie jest to wolne od infekcji. Kryje to zakażenie. Ma paskudny porywacza przeglądarki na komputerze i wygląd strony Searchby.net jest Twoim pojęcia o jego istnieniu. Podjąć natychmiastowe środki przeciwko niemu. Porywacze nie powodują przyjemne najemców. Wręcz przeciwnie. Wszystko, co robią, to powodują mnóstwo problemów i skarg. Im dłużej pozostaje szkodników, więcej problemów, które możesz napotkać.

Te problemy rosną jak również nasilenie. Jeśli chcesz chronić swoje bezpieczeństwo, usuń pierwszy szansę dostać intruza. Jak już powiedzieliśmy, Searchby.net jest jednowyrazowa. Należy przestrzegać go. Tak szybko, jak na miejscu strony przejęcia działań online, przyjąć, że są gospodarzami zakażenie i zacząć szukać drogi wyjścia. Dokładne miejsce, które porywacza czai się od Znajdź i Usuń. Nie należy ignorować ryzyko tego pasożyta stwarza dla Ciebie i Twojego komputera. Działać szybko. Jeśli pozwolisz na to być, to będzie w końcu wymknąć się spod kontroli i swoje kłopoty będą iść od złego gorzej.

Porywacz sprawia, że bałagan przeglądania. Miesza cały czas i to sprawia, że całkowicie nieautoryzowanego reshuffles w ustawieniach Twojej przeglądarki. Te reshuffles mają konsekwencje. Przykładem jest Searchby.net. Ta strona jest teraz Twój nowy silnik homepage i wyszukiwarki i nie można surfować po Internecie bez przerywania każdy Twój ruch. Po otwarciu przeglądarki, to tam. Otwórz nową kartę, to również tam. Wczytaj swoje ulubione strony i jakoś dostać przekierowany z powrotem do Searchby.net. Istnieje nie ma ucieczki od tej plagi. Ale tam jest więcej. Searchby.net jest nie tylko zacienionym miejscu, jesteś zmuszony do odwiedzenia wbrew Twojej woli.

Remove Searchby.net
The Searchby.net Virus

Porywacz przekierowuje cały czas. Te przekierowania generowanie ruchu w sieci i zarabiać oszustów za narzędzie. Jest to mechanizm pay-per-click. Hakerzy zarabiać na swój koszt. Jednak jest coś jeszcze gorszego. Osoby te nie są tylko sponsoring, ale są także narażając się na codzienne ryzyko złośliwego oprogramowania. Nic nie widać z powodu porywacz może być zaufany. Nie witryn, nie ads, nic nie. Oczywiście są reklamy. Liczne reklamy. Wrażeń online wcześniej przyjemne i bezpieczne jest skutecznie zniszczone dzięki porywacza. Dlaczego keep it? To tylko powoduje problemy. Usuń go i wszystko wrócić do normy. Aby usunąć go ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu.

Gdy urządzenie jest czyste, upewnij się, że pozostaje w ten sposób. Jak najlepiej, aby chronić Twój komputer lepiej w przyszłości. Trzymać z dala od sprytny witryn i niezweryfikowanych torrenty. Za pomocą niezawodnego pobrania źródeł tylko. Nie ślepo kliknij na każdej reklamy błyszczący, który pojawia się na ekranie. Nie otwieraj wiadomości e-mail od osób, których nie znasz. Nie pobieraj ich załączników. Podczas instalowania programów lub aktualizacje, być wyjątkowo ostrożny i zwracać uwagę na co zgadza się.

Nie wolno pominąć warunki, chyba że chcesz postanawiają coś jesteś całkowicie przeciwko. Przeczytać drobnym drukiem, jak może ukryć niektóre postanowienia wprowadzające w błąd. Zawsze być czujnym. Infekcje nie można dostać w bez Twojej zgody, to dlaczego oni opisana powyżej Metoda korzystać celu skłonienie użytkownika. Być mądrzejszy. Nie technika infiltracji jest wystarczająco dobre, do pracy bez Twojej zgody. Nie przyznać ją lekko. Zawsze to łatwiej zapobiec infekcji niż do czynienia z nim później.

Searchby.net Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Searchby.net z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Searchby.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *