Usunąć Searchmulty.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Searchmulty.com. Ten przewodnik usuwania Searchmulty.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Searchmulty.com jest na stronie internetowej, przedstawione jako przydatna rzecz na Twojej przeglądarce. W rzeczywistości to nie zapewniają funkcji wyszukiwania zaawansowanego, jak twierdził w jego opis. Jeśli Tę stronę ciągle pojawia się na Twojej stronie, oznacza to, że gdzieś na komputerze czai paskudny porywacza przeglądarki. Ten złośliwy pasożyt jest więcej niż zdolne do przejęcia dowolnej przeglądarki, który jest zainstalowany na komputerze i zamieniając je w ad Wyświetlanie narzędzi.

Porywacza możliwość modyfikowania ustawień, które uzna za stosowne, na pewno pomaga w tej misji. Często objawy zakażenia porywacza przeglądarki obejmują, ale nie są ograniczone do wymieniony silnik homepage i wyszukiwarki na stronie Searchmulty.com, zacienionych aplikacje i paski narzędzi instalacji bez wiedzy lub zgody, jak również irytujące reklamy Bombardowanie, który zatrzymuje się od robienia wszelkiego rodzaju prace w Internecie.

Co ciekawe o takiej reklamy jest to, że one specjalnie zaprojektowane zgodnie z informacjami, które mają na Ciebie. Widzisz, ten złośliwy pasożyt może monitorować aktywności w Internecie i ukraść Twoją historię przeglądania i zapytań, więc można lepiej dostosować promowane elementy ekranu zostaną zalane. To poważne naruszenie zabezpieczeń i prywatności.

Najpopularniejszym środkiem zakażenia porywacza przeglądarki obejmują wiadomości spamowych i załączniki, fałszywe aktualizacji wiadomości, oprogramowania zwijania, plików torrent i zainfekowany linki i reklamy. Ostrożny jest klucz, gdy chodzi o utrzymanie bezpieczne przeglądanie Internetu. Jeśli wszelkie shady reklam i pop-upy pojawiają się w Twojej witrynie, radzimy ci aby omijać je, zwłaszcza, jeśli wyglądają zbyt piękne mogło być prawdziwe.

Oszustów będzie starał się nakłonić użytkownika do kliknięcia na zainfekowanych treści, najczęściej ekskluzywnych ofert, oferty specjalne, tylko raz kupony i rabaty, itp. Zalecamy korzystanie ze źródeł tylko oficjalne i licencjonowanych Aby uzyskać aktualizacje, oprogramowanie do pobrania i do przeglądania stron internetowych w ogóle. Pośpiech i zaniedbania będzie Ci nie pozytywów.

Przeglądarka porywacze somolotu są nieprzyjemnych pasożytów, które mają na celu tworzenia dochodów dla ich twórców i sponsorowanych stron, ich będzie promować w przeglądarce ofiary. Można to zrobić za pośrednictwem programu pay-per-click. Ale istnieje inny sposób dla nich również zysk. Dzięki ten pasożyt cyber hakerzy mogą dostać w swoje ręce na poufne informacje, takie jak hasła, IP adresów, identyfikator logowania, poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych i więcej. Takie dane są bardzo cenne, i można go sprzedać innym stronom trzecim dla zysku.

Również wszystkie te reklamy, które zaleją ekranu będzie ostatecznie Przeciążenie przeglądarki. Prędzej czy później to będzie początek, stara się działać poprawnie, aż przestanie działać całkowicie. Oprócz stałej zawiesza i wywala przeglądarki może także wystąpić wolne połączenie z Internetem. O porywacza przeglądarki na komputerze przynosi kłopoty. Jeśli chcesz powrócić do normalnego i wolne od reklam przeglądania, jak również chronić swoją prywatność, należy pozbyć się tego szkodnika cyber natychmiast!

Searchmulty.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Searchmulty.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *