Usunąć Shadowsocks Virus | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Shadowsocks Virus. Ten przewodnik usuwania Shadowsocks Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Shadowsocks jest koń trojański. Należy on do kategorii kryptowaluta górników. Kryptowaluta jest cyfrowy jednostki monetarnej, który jest tylko przedmiotem obrotu online. Liderów rynku obejmują Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, NEM, marszczyć i inne. Sektor ten widział gwałtowny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Wzrost wartości rynku nieuchronnie doprowadziło do nadużycia. Kryptowaluty często są zaangażowane w cyber crime systemów. Jednym z takich jest górnictwo. Programy jak Shadowsocks skanowanie w Internecie dla cyfrowych pieniędzy, zebrać je i wysłać go do ich twórców. Trojan jest program, wymaga urządzenia do pracy z. Tajne program wykorzystuje systemy komputerowe. Posiadanie urządzenia połączone w jego schemat może prowadzić do problemów bezpieczeństwa ogromne.

Shadowsocks jest łatwy do wykrycia. Trojan jest uruchamiany w procesie zwanym websock.exe. Jest wymieniony w Menedżerze zadań w zakładce procesy za opis, program jest klasyfikowane jako CPU utility. To rzeczywiście będzie zaangażowany w systemie CPU. Nikczemny programu wywiera pamięci operacyjnej do wykonywania zaplanowanych zadań. To będzie odzwierciedlać na wydajność maszyny. Będzie ona stać się ospały i trudności ukończenie operacji regularne i zrealizowania zapytania. Interwencje Trojan może spowodować zakłócenia wewnętrznego. Może edytować rejestrów, Usuń pliki i w inny sposób uszkodzić elementy, co prowadzi do błędów i awarii. Podsumowując, objawy na obecność Shadowsocks zawierać prędkość niska wydajność, zawiesza się, zawiesza, komunikaty o błędach i niebieski ekran śmierci (BSoD).

O ile Umawiające się Trojan, jest dużo do pokrycia. Rozpocznie się opisując wektory propagacji. Nielicencjonowanego oprogramowania jest wygodne hosta. Łączenie pliku wykonywalnego z freeware, shareware i pirackich programów umożliwia Shadowsocks zainstalowana bezproblemowo. To znajdują się w regulaminie pobrać klienta jako narzędzia bonus. Po uruchomieniu instalacji podstawowej i zaakceptuj ustawienia domyślne, fałszywy program zostanie zainstalowana bez Twojej wiedzy. Shadowsocks nie oddzielnego kreatora uruchom lub Otwórz okno dialogowe. To do Ciebie, aby znaleźć ukryte oprogramowanie i zapobiec dostawanie rata.

Wiadomości e-mail będących spamem są innego hosta wspólne dla Shadowsocks. W tym przypadku przewoźnika dla ładunku Trojan to regularne data file. Nadawca łączy zaciszne program z załącznikiem wraz z skrypt lub makro. Ostatni składnik sprawia, że transfer Trojan automatyczne. Po otwarciu załącznika wirus będzie Pobierz i zainstalowany. Nadawca przedstawi dokument dołączany jako ważne zawiadomienie w pilnych sprawach. Aby filtrować spam z wiarygodnych wiadomości, Sprawdź adres e-mail i innych wymienionych kontaktów. Metoda końcowej dystrybucji, którą musimy pokryć jest przy instalacji. Uszkodzonych stron internetowych i złamany linki można rozpocząć przesyłanie Trojan kiedy weszła. Istnieje niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, więc starannie wybrać swój źródeł.

Jak wcześniej wspomniano główny proces Shadowsocks jest websock.exe. Istnieje drugi zadanie o nazwie Service.exe z taskxmr opis. Można go znaleźć na tej samej liście procesów Menedżera zadań. Trojan działa w tle. Nie może być zatrzymany. Jeśli możesz zakończyć swoje zadania, pojawi się ponownie na chwilę. Shadowsocks buduje botnet połączyć wszystkie zainfekowane komputery. To sprawia, że bardziej skuteczne i trwałe. Z punktu widzenia ilościowego większa liczba urządzeń górniczych dla cryptocoins zwiększa ilość zebranych.

Pojęcie botnet jest wokół łączność. Każdy zainfekowany urządzenie działa jako narzędzie dla wykonywanego zadania główne i jako dystrybutor. W tym przypadku głównym celem jest zebranie cryptocoins. Zakażony maszyna przenieść Trojan na system komputerowy, w jakiejkolwiek części świata. Ponieważ przeniesienie dzieje się za pośrednictwem Internetu, odległość pomiędzy dwoma urządzeniami nie ma znaczenia. To samo jeśli chodzi o sterowanie urządzeniami. Hakerzy za Shadowsocks obsługi operacji zdalnie za pośrednictwem dowodzenia i kontroli (C & C) serwera. Należy zauważyć, że niektóre kraje przyjęły przepisy, które potępiają zaniechanie działania przed eksploitami cyber. Użytkownicy są wymagane przez prawo do podjęcia natychmiastowych działań po zauważeniu objawów i odkrywanie zagrożenie w komputerze.

Shadowsocks Virus Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Shadowsocks Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *