Usunąć Smdmfu.exe (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Smdmfu.exe

Smdmfu.exe jest to plik wykonywalny, który został skojarzony z adware. Plik jest opracowany przez Aztec Media Inc. i po zainstalowaniu w systemie, to będzie powódź przeglądarki sieci web z tony reklamy, podczas przeglądania sieci. Dzieje się tak ponieważ asyst smdmfu.exe aplikacji adware. Z tego powodu, co należy zrobić w tym przypadku jest zlokalizuj adware program i usunąć go z komputera od razu. W przeciwnym razie aktywność przeglądania zostanie zakłócony przez wiele reklam i mogą wystąpić poważne problemy związane z zabezpieczeniami.

Zwykle, Smdmfu.exe pobiera zainstalowany na komputerze jako jeden ze składników adware program. Aby zatrzymać aplikację z nasączanie Twój PC, musi być bardzo ostrożny z witryn, które można wprowadzić i wolne oprogramowanie, które można zainstalować. Należy pamiętać, że istnieje ryzyko dla dostępu złośliwej witryny i zarazić bezpośrednio z niektórych niechcianych programów. Poza tym za każdym razem pobrać darmowy z nieznanych stron internetowych, niektóre niezaufane aplikacje instalowane w systemie obok. Z tego powodu należy upewnić się, że urządzenie jest dobrze chronione przed złośliwym oprogramowaniem, aby uniknąć wszelkich zagrożeń wirtualnych.

Remove Smdmfu.exe
The Smdmfu.exe Virus

Należy pamiętać, że ważne jest wymazać smdmfu.exe pliku i aplikacji, to należy do z komputera, ponieważ oni mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa online. Jak już wiesz, reklamy wyświetlane przez programy typu adware zawierają przekierowanie linki do podejrzanych stron internetowych, opracowany przez cyberprzestępców do rozprzestrzeniania szkodliwego oprogramowania lub kradzieży poufnych danych od użytkowników komputerów. W związku z tym należy ignorować reklamy dostarczone przez te programy i nie po to, aby kliknąć przycisk na nich, nawet jeśli wydaje się bardzo kusząca. Nie istnieje sposób dla Ciebie aby upewnić się jakie zagrożenia chowa się za reklamę, bo będzie przebrany za coś prawdziwego.

Inny problem z adware jest jego zdolność do monitorowania Twojego wirtualnego zachowanie i nagrywać różne szczegóły, które mogą prowadzić do problemów związanych z prywatności. Mając na uwadze ten fakt, jak również wszystkie powyższe, to więcej niż pewne, że należy usunąć smdmfu.exe oraz program, który jest odpowiedzialny za jego obecność, tak szybko, jak to możliwe.

Na szczęście smdmfu.exe usunięcie nie jest tak trudne do przetworzenia. Można ją usunąć ręcznie lub automatycznie. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy z procesu usuwania, można wykonać instrukcje ręcznego przedstawione poniżej tego artykułu. Niemniej jednak nawet jeśli po zakończeniu ręcznego, trzeba jeszcze skanowanie komputera z Narzędzie antimalware uzasadnione, aby upewnić się, że wszystkie istniejące zagrożenia zostały usunięte całkowicie. Narzędzie zabezpieczeń będzie zlokalizować i usunąć wszystkie potencjalnie niechcianych programów i będą w przyszłości chronić system przed szkodliwym oprogramowaniem.

Smdmfu.exe Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Smdmfu.exe z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *