Usunąć Spaceforyou.cc (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Spaceforyou.cc. Ten przewodnik usuwania Spaceforyou.cc działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Spaceforyou.cc przekierowanie jest to znak, że Twój komputer został zainfekowany przez porywacza przeglądarki. Inne objawy takiej infekcji złośliwego są ustawienia przeglądarki zmienionych, zastąpionego homepage, dostawca wyszukiwania i nowe karty Strona, a także nieautoryzowanych instalacji rozszerzeń wątpliwe, paski narzędzi i dodatki.

Kiedy Twoja przeglądarka pobiera porwany, zaczniesz otrzymania irytujących reklam, wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty, specjalne kupony i oferty, fałszywe wiadomości, migające banery, itp., które będzie wyglądać bardzo atrakcyjne dla Ciebie. Wynika to z porywacza możliwość kradzieży sieci web historii i zwyczajów i również monitorować wszelkie działania przeglądarki. To inteligentny sposób, aby generować reklamy, które ofiara jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Głównym celem jest stworzyć dochodowy metodą PPC (Pay-Per-Click).

Najczęstszym źródłem przeglądarka porywacze somolotu są pakiety wolnego oprogramowania i instalacji pakietów. Taki rodzaj złośliwego oprogramowania również mogą być rozpowszechniane za pośrednictwem wiadomości spamowych i załączniki, fałszywe aktualizacje, pliki torrent, wątpliwych linki i pop-upy, itp. Można zapobiec przyszłych infekcji, upewniając się, że zawsze otrzymasz aktualizacje oprogramowania z oficjalnych i wiarygodnych źródeł tylko.

Podczas pobierania zawartości z Internetu, zwłaszcza jeśli jest to wolne oprogramowanie wiązek, zalecamy, decydując się na Advanced/ Instalacja niestandardowa, aby mieć pełną kontrolę nad pobrana zawartość. W ten sposób można łatwo usunąć zaznaczenie dowolnego programu lub aplikacji, że nie chcą, lub po prostu wydaje Ci się podejrzana. Ponadto należy zachować ostrożność, po otrzymaniu wiadomości e-mail od nieznanych nadawców. Spamowych są znane powodować kłopoty do adresatów, jeśli oni je otworzyć. Dotyczy to również wszelkich załączników lub pliku wykonywalnego pliki, które są zawarte w tych listów spamowych.

Przeglądarka porywacze somolotu nie są równie niebezpieczne, jak koń trojański wirus lub szkodnika, ale one nadal stanowić zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa. Że ukierunkowane treści wspomniane wcześniej mogą przekierować Cię do podejrzanych i potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych stron trzecich. Takie strony są możliwe zarażenie i może nawet otworzyć backdoory dla hakerów, którzy próbują wykraść informacje osobiste w celu osiągnięcia zysku.

Nie chcesz być następną ofiarą cyberprzestępców, możesz? Aby uniknąć ewentualnego odszkodowania, radzimy rozpocząć natychmiastowe usuwanie ten przykry porywacza Spaceforyou.cc. Możesz dowiedzieć się jak pozbyć się tego pasożyta złośliwego i powrót do spokojnej i wolne od reklam przeglądania następuje poprzez nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Spaceforyou.cc Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Spaceforyou.cc z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *