Usunąć Super Radio Ads (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Reklamy przez Super Radio są generowane przez Super Radio narzędzi, który jest zgodny z głównych przeglądarek – Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome. Funkcje paska narzędzi jak coś pomiędzy odtwarzaczem muzyki i stacji radiowych, dając Ci możliwość wyszukiwania ulubionych piosenek i artystów oraz odebrać radiostację internetową z listy, którą zapewnia.

Jednak utrzymanie Super Radio na twoim komputerze z pewnością nie jest zalecane ponieważ pasek narzędzi jest uważany jako niezaufane, z powodu jego połączenia do wątpliwych stron trzecich. Więc jeśli Super Radio jest już obecny w systemie, lepiej byłoby usunąć go od razu.

W przeciwieństwie do wielu programów adware, Super Radio narzędzi można pobrać na swojej oficjalnej stronie internetowej-superradio.myradiotoolbar.com. Chociaż czasami Super Radio toolbar zainstalowany w systemie bez żadnych uprawnień. Zazwyczaj dzieje się podczas pobierania wolnego oprogramowania od nieautoryzowanego pliku udostępnianie stron internetowych, lub podczas klekocząc u losowe reklam, które promują podobno przydatne oprogramowanie. Z tego powodu jest bardzo ważne, aby być bardzo uważny podczas przeglądania sieci web, zwłaszcza podczas pobierania nowego oprogramowania.

Super Radio toolbar jest żądać zostać opracowany przez ClientConnect Ltd., która w zasadach prywatności programu o nazwie Trovi. Oznacza to, że Super Radio jest jednym z licznych paski narzędzi, które są ściśle związane z trovi.com porywacza przeglądarki. Tak to nic dziwnego, że monitor jest zalane tak wiele komercyjnych reklam podczas przeglądania sieci web.

Również w przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się użyć wyszukiwarki Sugerowana przez pasek narzędzi, mogą być dostarczane z różnych linków sponsorowanych. Te ogłoszenia będzie promować co Super Radio nie monitoruje i nie ponosi odpowiedzialności za zawartość innych firm. Ta zawartość innych firm mogą obejmować wiele infekcji komputera, których nie chcesz mieć na komputerze. W związku z tym jedynym sposobem, aby chronić swój system przed niechciane programy jest natychmiast usunąć toolbar Super Radio.

Na szczęście usuwania Super Radio nie jest trudno procesem. Program można usunąć ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem 24/ 7 dziennie.

Super Radio Ads Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Super Radio Ads z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *