Usunąć Support.windows.com | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Support.windows.com. Ten przewodnik usuwania Support.windows.com działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Wygląd strony Support.windows.com na ekranie jest złe wieści. Jeśli widzisz witryny za każdym razem po otwarciu jednego z przeglądarki, powinieneś wiedzieć, że w systemie jest potencjalnie niepotrzebny program (PUP). Scamware. Jest to aplikacja, która jest stworzona w celu leżącego na twarz aby Cię działać przeciwko najlepszym interesie. Nie wierz nawet słowo, to mówi, bo będziesz żałować później. Zamiast tego tak szybko, jak na miejscu strony Support.windows.com, przyjąć jako ostrzeżenie jest i słuchać go.

Przyjmuje do wiadomości fakt, że tam jest paskudny PUP gdzieś w systemie i podjąć natychmiastowe działania, aby go usunąć. Nie należy tam. Im dłużej pozostaje więcej leży to kanały. Zrób sobie przysługę i pozbyć się go, zanim go powoduje, że można zaszkodzić. Prędzej czy później to będzie. Nie pozwól, że się zdarzyć. Ustawy, przed nim jest zbyt późno i pozbyć się intruza.

Po PUP wchodzi komputer, Support.windows.com staje się Twój stały cień online. Jeden ruch w Internecie nie można wprowadzać bez strony pojawiały się. Tak, jego obecność jest irytujące, ale to nie jedyny problem. Stronie leży do Ciebie. Pojawia się za każdym razem iść w Internecie i stwierdza, że wykonał skanowanie na komputerze i że znalazł wiele zagrożeń, które są wiszące nad głową. Rzeczą jest, że PUP nie można wykonać skanowania. Nie są one zdolne do znalezienia złośliwego oprogramowania. Oznacza to, że wyniki, które są wyświetlane są fałszywe. Nie są one prawdziwe. Dlaczego ten szczenię pokazuje je dla Ciebie następnie? Proste. Próbuje straszyć. On chce do paniki, bo jeśli nie, będzie bardziej skłonny zrobić to, co mówi.

Zakażenie sprawia, że uważasz, Twój komputer jest pełen infekcje i następnie, jak na ironię, oferuje rozwiązanie. To rozwiązanie jest zadzwonić bezpłatny numer, aby skontaktować się z tech specjalista, który pomoże Ci poradzić sobie z problemami. Nie dostaniesz w dotyku odrobina tych osób. Nie wywołuj, nie pisz. Są one również oszustów. Jeśli się z nimi skontaktować, oni będą karmić kłamstwa. Zwykle rozwiązanie, które oferują jest do zakupu niektórych fałszywych anty malware program, który ma pomóc Ci z nieistniejącego problemu. Tak, nie istnieje.

Nie ma nic złego w twój maszyna. Oprócz ten szczenię, oczywiście. To tylko złośliwe oprogramowanie, trzeba się martwić. Nie wywołuj tych ludzi, nie daje im żadnych pieniędzy i nie ujawniać żadnych informacji osobistych. Będzie ci dupe. To, czego naprawdę najlepsze dla Ciebie i Usuń ten program PUP raz na zawsze. Gdy to zrobisz, Support.windows.com i jego fałszywe ostrzeżenia mają być poszedł. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera. Zrób to teraz! Opóźnienia prowadzić do żalu.

Jak wprowadzić komputer udało PUP? Ponownie z kłamstwa. Infekcje oszukane daje uprawnienie do uzyskania w, ponieważ nie można wprowadzić bez niego. Używa metody podawanie wskazówek jak wiązkach freeware, fałszywy program aktualizacji, uszkodzone linki, reklamy firm, niezweryfikowany torrentów itp. Jeśli jesteś nieostrożny i nie zwracają uwagi na co możesz kliknąć, nieumyślnie umożliwić złośliwego oprogramowania, aby wejść.

Zaniedbania jest jedna rzecz, nie ma szkodników można odnieść sukces bez. Nie podawać. Być bardziej czujni i wątpiących. Zawsze uważnie przeczytać, co się zgadzasz z. Zawsze to łatwiej zapobiec przedostawaniu niż radzenia sobie z nim, gdy jest już w pasożyta. Pamiętaj, że!

Support.windows.com Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Support.windows.com z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *